Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Karty

Co je třeba k tomu, aby člověk druhému řekl, co v kartách vidí? Upřímně? Nevím… Že umím vykládat karty, jsem zjistila naprostou náhodou před lety, když jsem se rozhodla podat žádost o rozvod. Přišlo to jako blesk z čistého nebe a ještě dlouho jsem si nebyla jista, zda je to možné.

Více »

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 

Tajemství z hlubin Země

Od nepaměti lidstvo používá darů Země k výrobě šperků a jiných ozdob ke zkrášlení sebe nebo se je naučili používat v běžném životě. Díky nálezům a objevům různých technologií vznikly šperky a ostatní předměty, k nimž se použily drahé kovy a kameny.

Více »

 

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 
 
 
 

Astrologie

 

Tajemství v nás ukrytá

Stejně jako všechna astronomická tělesa ve vesmíru má i Lilith svou legendu. Je opředena pověstmi z dávných věků a hovoří o ní téměř všechna náboženství. V Sumeru a Mezopotámii je dokonce zařazena mezi démony.

Více »

Sněžný úplněk

Hned po Hromnicích slavíme 5. února sněžný úplněk ve Lvu. Symbolicky navazuje na téma loučení s minulostí a otevřenosti k novým příležitostem.

Více »

 

Povánoční úplněk

7. ledna nás navštívil povánoční neboli vlčí úplněk a svou silou nám může splnit přání. S ním se objevují kvadrantidy, což jsou velmi aktivní létavice. Co si budete přát?

Více »

 
 
 
 

Horoskop

 

Vybíráme si koníčka!

V době, kdy se člověk rozhoduje pro své povolání, by se evidentně rozhodovat neměl. Často se totiž stává, že během svého života přijde na to, že dělá naprosto odlišnou práci od takové, která by ho bavila, naplňovala a ještě se stala výdělečnou. A jak tedy zjistit, k čemu člověk inklinuje?

Více »

Což takhle dát si…?

Jaro, detox, hubnoucí plán, zdroj kvalitních potravin… to je témat, že? I když teploty zatím vykazují spíše zimu, je potřeba vnímat potřeby fyzického tělo vzhledem k období.

Více »

 

Silvestrovské oslavy

A je tady! Poslední týden v roce, který je ve znamení ukončení roku 2021 a start roku 2022. Alkoholu se zřejmě většina lidí neobejde, máte určitě své favority, bez kterých si silvestrovské oslav neumíte představit a zároveň víte, co vám nejlépe sedne a kterému se raději vyhnete.

Více »

 
 
 
 

Magický tarot

 

Tajemství a využití tarotu

Tarotové karty mohou poskytnout magickou pomoc v řešení našich složitých potíží. Známe jejich původ a obdivovatele?

Více »

Základy výkladu z karet

Z mnohých forem věštění je nejčastěji používán výklad z karet.

Více »

 

Pravěký systém tarotů

Nezasvěcení považují taroty za věštecké karty.    

Více »

 
 
 
 

Numerologie

 

Číselná magie

Pomocí číselné magie můžeme vyhodnotit jména, písmena a konkrétní data. Výsledek číselné magie nám může ukázat směr, kterým se budou vyvíjet budoucí kroky našeho života. Tato magie pracuje na základě výkladu 10 čísel (0-9).

Více »

Numerologie: 7-9

V poslední části našeho seriálu se budeme zabývat čísly 7, 8 a 9.

Více »

 

Číselná mystika: 4-6

V následující části naší série článků budeme analyzovat čísla 4, 5 a 6.

Více »

 
 
 
 

Peníze a kariéra

 

Pracovní změny

Přemýšlíte nad tím, že byste potřebovali ve svém zaměstnání změnu? Nemusíte hned odcházet, stačí se zamyslet nad tím, co by vás mohlo motivovat a inspirovat.

Více »

Pracovní vyhlídky

S novým rokem můžete reflektovat i vaše pracovní aktivity. Jste spokojení nebo byste rádi našli odvahu k dalšímu kariérnímu pokroku či úplné změně profese?

Více »

 

Vánoce netradičně

Myslíte, že je nutné mít pod vánočním stromkem kupu drahých darů? Co takhle přehodnotit komerční tlak, podpořit starodávné zvyky a skromnost, a tím svátky prožít tradičně a zároveň „netradičně“?

Více »

 
 
 
 

Řeč symbolů

 

Sním či bdím

Spánek je časem hluboké regenerace organismu a může dokonce poskytnout zajímavý náhled do naší duše. Sny nám skrze symboly ukazují cestu. Pojďme do nich vhlédnout.

Více »

O malém kamínku

Dnes vám budu vyprávět malý příběh kamínku. Odráží se v něm světlo a naděje, kdy s každým paprskem našeho dechu přichází větší klid.

Více »

 

Masopustní období

O Masopustu jsme už psali, ale opakování je matkou moudrosti. Rok se s rokem sešel, tak si opět připomeňme, že se právě nacházíme v masopustním období mezi Vánoci a postní dobou.

Více »

 
 
 
 

Šaman

 

Rytmus těla a života

Náš život má svůj rytmus. Někdy je potřeba naučit se přijmout pauzu a poddat se toku života, který nejde uspěchat. Jindy zase potřebujeme aktivitu a jasné zaměření.

Více »

Váš vnitřní šaman

Co nebo kdo je vlastně šaman? Šaman praktikující šamanismus se věnuje léčitelství, věštectví, a je prostředníkem světa duchů a reality. Můžete jej objevit i sami v sobě?

Více »

 

Rytmus šamanů

Byl jednou jeden starodávný kmen, tam kdesi v neznámé zemi. Už z dáli bylo slyšet pravidelné bubnování, magické a posilující. Rytmus duněl celým tělem a uvolňoval ty nejpříjemnější pocity. Dokážeme se s naším rytmem ztotožnit?

Více »

 
 
 
 

Škola tarotu

 

Malá arkána - Hole, dvorní karty

Inspirace, nevyužitý potenciál, nový start, tvůrčí myšlenky, nápaditost, jsme na prahu nové tvůrčí faze, věříme, že se můžeme rozvinout, vzrušuje vás velikost vaší vize, chcete realizovat své sny, ale věnujte pozornost jak je podáte okolí.

Více »

Malá arkána - HOLE 6-10

Úspěch, vítězství, dosažení cíle, ponejvíce v oblasti hmotné...

Více »

 

Malá arkána - HOLE

Zdroj energie, nadšení, akce, iniciativa, pohyb, podnikavost, energie a růst.

Více »

 
 
 
 

Zdraví a krása

 

Kouzla v nás

Mám poměrně velký přehled o technikách, které jsou člověku prospěšné ať již přes fyzickou nebo psychickou stránku. A moc mě baví ty, které mají vliv zároveň na obě oblasti. A tato je jednou z nich. Nakonec jsem si uvědomila, jak jsem si hezky rozšířila vědomosti a znalosti.

Více »

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 

Jdu do lesa!

Nastal čas, kdy už konečně můžeme vyrazit do lesa! Rostou houby, borůvky, maliny už také zrají, brzy přijdou na řadu i brusinky. Příprava zásob na zimní období, když se ohlásí zimní neduhy, bývá výrazně doceněna.

Více »

 
 
 
 

Ezo-typy

 

Omamná vůně

Už tři roky mi pod okny voní tři jinak barevné „kopečky“ levandule, kterou krásně doplňuje má oblíbená mateřídouška, ze které si moc ráda vařím čaj. Je to božský pohled, když vidíte, jak se na květech pasou včelky, motýli a mnoho dalších druhů hmyzu. Krásná vůně, linoucí se dokola, podtrhuje téměř magickou sílu malého kousku země.

Více »

Má svůj den!

Ano, ano! Právě tento týden, přesně v úterý 7. července, můžeme slavit! Představte si, že svůj den má, podle kalendáře, čokoláda. Můžeme si na ní pochutnávat v mnoha různých podobách a barvách, chutích a také v různých tvarech plněných rozmanitými náplněmi.

Více »

 

Živá voda ze studánky

Zázračná studánka nebo živá a mrtvá voda? Najdete je v Čechách na mnoha místech. Mají léčivé prameny studánek opravdu kouzelnou moc nebo "víra tvá tě uzdravila"?

Více »

 
 
 
 

Společenské hry

Už dlouho jste se nezasmáli? Vzpomeňte si na nějaký trapas nebo příhodu, která vás potkala, nebo vyslechněte zábavné historky vašich přátel.

Více »

Život je hra

Připadá vám někdy neskutečné, co se ve vašem životě nebo kolem vás děje? Překvapují, baví nebo děsí vás příběhy, které zažíváte nebo slyšíte? Rozčilují vás zprávy v denním tisku? Věřte, že život je hra, která nás dokola zkouší, zda v ní obstojíme.

Více »

 

Výklad z čajového listu

Poznejte co vám čajové listy prozradí o vaší budoucnosti!

Více »

 
 
 
 

Meditace

 

Ticho přírody

Jste přehlcení prací, dětmi, rodinou, zvířaty nebo čímkoli, co zrovna musíte dělat? Dopřejte si tiché chvilky v přírodě.

Více »

Příběh andělské moci

Za temné zimní půlnoci zjevil se náhle nádherný přízrak. Andělská postava v modravém oparu vylétla z nebes a přibližuje se k oknu. Cítíte příjemné teplo a sílu, kterou přízrak přináší.

Více »

 

Adventní neděle

První a brzy i druhá adventní neděle je za námi a většina z nás uvažuje, jak ještě vyzdobit domov, co koupit a jak zklidnit předvánoční čas. Daří se vám to?

Více »

 
 
 
 

Other

 

Setkání

Po nějakém poměrně dlouhém čase jsem potkala bývalou kolegyni, se kterou jsme sdílely dvě zaměstnání. Nikdy mezi námi nevzniklo vyloženě přátelství, ale respekt, vlídné jednání mezi námi jistě panovaly. Kdykoliv jí potkám, připadá mi stále stejná. Hezká, usměvavá mladá žena.

Více »

Rostliny používané pro rituály a čarodějnictví

Zajímalo Vás někdy, jaké bylinky byly hojně využívané při čarování?

Více »

 

Ječné zrno

Někdy se stane, že se nám na těle utvoří útvar, a my si jen tak řekneme, že to nic není a že zase zmizí. Ale co je příčinou toho, že se na našem těle utvoří něco, co tam vlastně vůbec nepatří?

Více »

 
 
 
 
 

Rozbor osudu a životní cesta

 

Jak pracovat se svým strachem

Pomalu nám končí další vlna pandemie, a do toho slyšíme zprávy, které většinu z nás mohou znepokojovat. O to více je dobré pracovat se svým strachem, podporovat klid, rozvahu a vděčnost.

Více »

Zimní spánek

Cítíte únavu, do ničeho se vám nechce a nejraději byste jen spali a lenošili? Možná souzníte s přírodou, ve které probíhá zimní spánek. Jak zároveň zvládnout všechny povinnosti?

Více »

 

Emoce a klid

Přichází emoce a nevíte co s nimi? Jste nespokojení a ani si neuvědomujete proč? Na chvilku si odpočiňte, buďte sami se sebou, a hledejte prameny vašich pocitů.

Více »

 
 
 
 

Sex vz. Vztahy

 

Zaměřená pozornost

Neustále se mluví o pozitivním myšlení, ale víme, jak na to? Pozitivní myšlení neznamená to, že se budete celý den culit na své okolí jako někdo, kdo svůj rozum ztratil a je v nenávratnu. Ale budete používat své myšlenky k budování šťastného a spokojeného života.

Více »

Důležité

Známe to všichni. Tedy, dospělí. A své děti to učíme. Společenství nás učí být zodpovědnými. V rámci morálky. A ve většině případů za něco, za někoho. Ale co takhle zodpovědnost sám za sebe a k sobě? A kdy je to ještě vyjádření zodpovědnosti a kde je hranice manipulace?

Více »

 

Oživení vztahu

Žijete v dlouholetém svazku a zjišťujete, že se nachází v zajetém stereotypu? Jak o vztah pečovat, aby se občerstvil a měli jste ze společného času radost?

Více »

 
 
 
 

Spiritualita

 

Změň to!

Současná doba člověka žene do dalších aktivit vzhledem ke stále rostoucí potřebě finančních prostředků, plnění tužeb, užívání stále dokonalejších výdobytků vědy a techniky. A on se nechá hnát.

Více »

Věrné přítelkyně

Od dávnověku chtěli lidé znát svou budoucnost. Zda budou bohatí, zda je potká láska, ale také zda jim hrozí nemoc, kolik budou mít dětí… takových otázek bychom našli! Pomoci karet vyhledávají lidé již od středověku.

Více »

 

Dary posvátných stromů

Pro naše předky byly jednou z nejdůležitějších součástí přírody. Stromy léčily, poskytovaly dřevo na oheň, přístřeší i plody. Od dávných dob jim lidé přisuzovali i zvláštní magickou sílu.

Více »

 
 
 
 

Věštení

 

Věříte věštbám?

Byl temný zimní večer a noc se vkrádala do staré chalupy v hlubokém lese. Zdálo se, že tam nikdo nebydlí, ale přitom se uvnitř odehrávaly věci nevídané. Říkávalo se, že tam bydlela jedna malá stařenka, ale ani pamětníci si nemohou vzpomenout, kolik by jí mohlo být let – jako by tam žila od nepaměti. Co se v chaloupce vlastně dělo?

Více »

Čas na kávu

Existuje mnoho způsobů, kterými se může předpovídat budoucnost. Karty, runy, čajové lístky, kosti, můžeme číst z ruky, vykládalo se ze zvířecích vnitřností. Za pozornost stojí i káva. Tedy tzv. lógr, který zbude na dně šálku, když kávu vypijeme.

Více »

 

Vyčteno z lógru

Chcete znát svou budoucnost? Je mnoho způsobů, jak ji zjistit - karty, runy, čajové lístky, kosti, můžeme číst z ruky, vykládalo se ze zvířecích vnitřností. Za pozornost také stojí káva. Tedy tzv. lógr, který zbude na dně šálku, když kávu vypijeme.

Více »