Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Adventní neděle

První a brzy i druhá adventní neděle je za námi a většina z nás uvažuje, jak ještě vyzdobit domov, co koupit a jak zklidnit předvánoční čas. Daří se vám to?

 

Pokud se vám nedaří zachovat klid, nevadí, takový je život. Možná jste i typ člověka, který by si nejraději svátků ani nevšiml, kdyby neběžely v televizi otravné reklamy. Ty jsou ale do nás vtlačovány ve dne v noci, a snad se jim nedá úplně vyhnout. Co s tím? Nevnímejte je. Ztište zvuk a běžte si třeba uvařit čaj. Nenechte sebou manipulovat.

Adventní neděle

Neděle podle vašeho gusta

Stihli jste vytvořit adventní věnec nebo jste podpořili místní řemeslné výrobce? Obě varianty jsou skvělé a ta první má ještě spořivou výhodu. Pořiďte si jeden na stůl a menší na dveře, vytvoří vám příjemně útulnou atmosféru. Použijte nebo kupte ale jen ty z přírodních materiálů, abyste se vyhnuli škodlivým plastům a množení odpadů. Přírodní věnec pak můžete snadno hodit na kompost a vše se v cyklu navrátí zpět do krajiny. Navíc jsou vkusnější a levnější, než ty umělohmotné.

Přírodní výzdoba

Adventní neděle si užijte tak, jak vy sami chcete. Nenechte se tlačit do nuceného veselí nebo tvorby věnců. Buď je vám to blízké nebo není. Každý jsme jiný, někdo vánoční svátky miluje, jiný je bytostně nesnáší. Co je ale důležité, nevyhýbejte se návštěvám rodiny. Byla by škoda přijít o hezký společný čas, a vy se nebudete cítit sami. A pokud jste naopak zahlcení rodinou, přáteli a povinnostmi, užijte si kus dne jen pro sebe, s krásnou naplňující samotou. V obou variantách jde o zachování rovnováhy.

Tvůrčí meditace a setkání

Jestli jste ještě nestihli nákup dárků nebo výzdobu, vůbec se nestresujte. Respektujte vlastní tempo a zvyklosti. Nenechte se ovlivňovat jinými lidmi nebo upoutávkami. Kupte jen to nejnutnější, vyhněte se zbytečnostem a nejlépe se zeptejte vašich blízkých, co by si přáli. Nechte napsat dopisy Ježíškovi, nebudete tak vy ani vaši nejbližší zklamaní. A pokud nemáte doma ani adventní věnec, nevadí, nevyčítejte si to. Přesto zachovejte meditativní klid a zapalte si svíčku jen tak.

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min