Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Zlepši si náladu!

Nejsou nikterak výrazně drahé, přesto velmi oblíbené mezi výrobci šperků. Díky těmto kamenům vznikají krásné a žádané kousky, které zdobí ženy na celém světě. A nejen ženy.

 
Býčí oko možná někde najdete doma i vy. Mé doporučení zní: Oživte ho a noste ho! Ať již v podobě šperku nebo jen tak v kapse. A proč? Má totiž specifické účinky nejen na fyzické tělo, ale i na duši. Jste zvědaví? Tak je třeba článek dočíst do konce!

Zlepši si náladu!

Býčí oko je sice ideální pro znamení Štíra, ale využít ho mohou i lidé v jiných znameních. Především bude ku prospěchu těm, kteří jsou zrovna nachlazení nebo potřebují vylepšit sluch, zrak, ale také paměť. Doporučené je také osobám trpícím astmatem. Pokud víte, že vaše hemisféry nejsou v rovnováze, měli byste ho mít po ruce neustále. Pokud ho doma nenajdete, je čas si tento kámen pořídit.

Býčí oko vám může pomoci splnit si cíle. Usilujete o snížení své hmotnosti a sundat nadbytečná kila? Je to váš ideální parťák. Význam při překonávání letargie prý také není zanedbatelný, přidá se s nabídkou motivace a navíc urychlí váš metabolismus. Volte ho i v případě zranění kostí, postihují-li vás křeče, máte bolesti v krku nebo trpíte nemocemi rozmnožovacích orgánů.

A vaše dušička také nepřijde zkrátka. Býčí oko je ochranný kámen. Využijte jeho schopností, když potřebujete nahlédnout do sebe, pochopit sebe sama. Také vám bude dobrý společníkem, pokud zažijete něco velmi nepříjemného. A víte, proč vám ho doporučuji v tomto ročním období? Protože bude strůjcem vaší dobré nálady již od samého rána. V takovém sychravém a „depkózním“ dnu jako když najdete, že? Otevřete svou intuici a vypravte se na úspěšnou výpravu za kamenem, který vás osloví jako první!
 
Nejčtenější články
Třetí oko

Třetí oko

Třetí oko se nachází uprostřed čela, mezi obočím a napájí se na něho šestá čakra.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Vůně skořice

Vůně skořice

Skořice je úžasné koření, které provoní celý dům, jakmile se přidá do nějakého pokrmu či moučníku. A takové svařené víno se skořicí je výborné a má léčivé účinky, jak zpívá i Václav Neckář. A určitě s ním máte zkušenost i vy. A jak je to tedy s tou skořicí?

Více »

Tři, dva, jedna…

Tři, dva, jedna…

Už jenom několik dní nás dělí od chvíle, kdy se v našich domácnostech rozzáří první svíčka na adventním věnci či jiné adventní vazbě. Ano, přivítáme první adventní neděli, tzv. železnou, která má související význam v tradičních barvách nebo osobně pojatých.

Více »

 
Sladkost života

Sladkost života

Tato otázka padla v jedné pohádce. Myslím, že se jmenovala O chytré Horákyni. Její otec byl ve vádě se svým sousedem a spravedlivě je měl rozsoudit král. A tak se začal odvíjet příběh, který skončil velkou svatbou.

Více »

 
Pro nebo proti?

Pro nebo proti?

Bylina, která je předmětem kontroverzních názorů. Bylina, která je zařazena mezi návykové drogy a o níž se hovoří v superlativech ve vztahu ke zdraví.

Více »

 
Čas na kávu

Čas na kávu

Existuje mnoho způsobů, kterými se může předpovídat budoucnost. Karty, runy, čajové lístky, kosti, můžeme číst z ruky, vykládalo se ze zvířecích vnitřností. Za pozornost stojí i káva. Tedy tzv. lógr, který zbude na dně šálku, když kávu vypijeme.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:853

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:301

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama Soucitný Věštec

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuzavre...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:890

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min