Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

ezo.tv

Symbol

Symbol

Vracím se k tématu, které je ještě stále aktuální a možná tou inspirací pro jiné bude dnes. Používáte výraz „rozklíčovat“? Takže… máte ke všemu klíč?

Více

 
Nezkusíš, nevíš

Nezkusíš, nevíš

Když nezkusíš, tak nezjistíš, nevíš. Co vyzkoušet chromoterapii? Víme, že rychlost světla se dá měřit. A dá se také změřit rychlost barev. Tedy spíše rychlost vibrací.

Více »

 
Když přijdou

Když přijdou

Ráno vstaneš, uděláš rodině snídani, vypravíš děti do školky, školy, jdeš do práce. Osm a půl hodiny strávíš na místě, které ti poskytne měsíční mzdu, vyzvedneš děti, nákupy, napsat s dětmi úkoly, manžel, připravit večeři, svačiny na druhý den, uložit děti, televize, spát.

Více »

 
Já vím

Já vím

Když vidíme malé dítě, jak je k neutahání po celodenním akčním výkonu, vůbec nám nepřijde na mysl, že je to tak velmi důležité. Pohyb je totiž nedílnou a velmi důležitou součástí lidského života, která je s přibývajícím věkem velmi podceňována.

Více »

 
Buďte na pozoru

Buďte na pozoru

„Vyvolávání duchů“ je obrovským lákadlem. Mnozí si ji vyzkoušeli a mají různé zkušenosti. Možná je dosud součástí večerů na táborech či různých pobytech a jiných sešlostí. Přichází podzim a takové ty dlouhé večery, kdy občas někoho napadne vyvolávat duchy.

Více »

 
 
 
Změna úhlu pohledu

Změna úhlu pohledu

Vychloubání, posměch, srovnávání… a nejen ve škole. Jak člověk sčítá léta a zkušenosti, postupně získává nové a někdy i zcela odlišné úhly pohledu. Občas přemýšlím, zda to tak mají všichni. Přesto se však mnoho nezměnilo nejen ve výchově dětí, ale ani ve školách.

Více »

 
Vinobraní

Vinobraní

A je to tady! Burčákem to začalo a můžeme začít vyhlížet mladé víno nebo si vybereme některé buď již osvědčené nebo zkusíme nějaké jiné. Ano, vinobraní je v plném proudu. A víte, že si můžete vybrat i podle svého znamení zvěrokruhu?

Více »

 
Multifunkce

Multifunkce

Jsou momentálně velmi „tendy“ a pokud se je naučíte správně užívat, mohou vám být skvělých průvodcem na cestě k lepšímu zdraví. Někteří je zatracují, jiní zase naopak staví do první linie. Avšak jak se říká, všeho s mírou.

Více »

 
Letošní premiéra

Letošní premiéra

Miluji zahradu a zahradničení. Mám ráda, když si jeden šuplík v mrazáku během léta mohu naplnit vlastními produkty, kterým jsem věnovala péči zhruba již od února. A nyní sklízím poslední zbytky toho, co na záhonech vyrostlo.

Více »

 
Bez nich ani ránu

Bez nich ani ránu

V současné době se o látce, která je předmětem dnešního příspěvku, velmi často hovoří či píše. Má souvislost nejen se zdravím, ale i s krásou a možná se budete divit, ale tzv. „rybičky“ mají opravdu výrazný vliv na lidské tělo.

Více »

 
Znamení a strava

Znamení a strava

Začal podzim a spolu sním se věnujeme možná o něco více potravinám, jejich skladování a také přípravě jídel. Je zajímavé, jak tělo reaguje na potraviny, ale i jejich zpracování. Můžeme si vybrat podle krevní skupiny, ajurvédy, zeměpisného původu atd.

Více »

 
Zdraví na entou

Zdraví na entou

Ještě si v klidu lebedí na záhonu a tahá poslední dobroty z matky Země, aby nám je později předala. Zahalená v barevném listoví a slupce, která po oloupání odhalí tu krásu a chuť.

Více »

 
Pátrací akce

Pátrací akce

Ještě si vzpomenete, když jste se museli rozhodovat, jak se budete v dospělosti živit? Jaké bude vaše povolání, zaměstnání? Většinou rozhodov0ali rodiče, že? A jak to vidíte dnes? Jste spokojeni nebo byste raději něco změnili? A co vaše děti? Co ovlivňuje jejich rozhodování?

Více »

 
Snadné a efektivní

Snadné a efektivní

Dříve by nikoho nenapadlo, že prst nám toho může celkem hodně prozradit. Ať již jde o otázky lidského zdraví nebo emocí. Každý z prstů má na starosti něco, co je nedílnou součástí našeho života a může nám být nápomocný nejen v diagnostice.

Více »

 
Bez nich to nejde

Bez nich to nejde

Klouby v lidském těle zajišťují jeho pohyblivost a pružnost. Víte, kolik jich ve svých tělech máme? Medicína klouby rozlišuje z několika hledisek a tělo jich obsahuje celkem slušné množství. A co když některý začne bolet? Přestane se hýbat?

Více »

 
Než vykročíme

Než vykročíme

Občas si říkám, co se musí ještě stát, abych se tzv. zvedla a něco dělala? Co vede druhé k jakékoliv činnosti? Co nás rozhýbe třeba kromě touhy po něčem? A troufám si říct, že to je asi takový ten první strk. Někdy holt ten první krok chvíli trvá.

Více »

 
Máš kapesník?

Máš kapesník?

No jo, konec září a kolem mně všichni potahují, smrkají nebo dokonce odpočívají v posteli. No jo, je tu podzim v plné parádě a rýmičky, virózky dostávají prostor.

Více »

 
Na sto způsobů

Na sto způsobů

Nepamatuji si, že bychom doma kdy zvláště konzumovali takové ty tykvovité plody. Jenom táta měl rád dýňový kompot. Nicméně...

Více »

 
Jasné jak facka

Jasné jak facka

Ani slůvko upozornění. Gesto. Je tady a bez varování. Ale opravdu je to tak nebo se jenom bráníme jeho příchodu my, lidé? Je jasné jak facka, že tu máme podzim jak má být.

Více »

 
Ano nebo ne?

Ano nebo ne?

Určitě si vzpomenete na chvíli, když jste někam přijeli a najednou měli pocit, že jste tam již byli. Nebo se potkali s člověkem, kterého jste nikdy neviděli a stejně měli pocit, že ho znáte jako nikoho jiného a přátelili se celý život. Jak je toto možné?

Více »

 
Tarot plný informací

Tarot plný informací

O tarotu se ví, že je to celkem složitý systém výkladu. Jedná se o symboly, které se nedají posoudit každý zvlášť, nýbrž jsou to naše příběhy. Mám to štěstí, že pár lidí, kteří s ním pracují, kolem sebe mám.

Více »

 
Rostou, nerostou …

Rostou, nerostou …

A je to tady! Nastává sezóna, která každý rok plní sociální sítě fotografiemi těch nejlepších lesních úlovků. Hřiby, podhřiby, masáky a jiné druhy, které jejich sběrači bezpečně poznají.

Více »

 
Jste v očekávání?

Jste v očekávání?

S příchodem na svět dostane každý človíček jméno. Jak důležité je pro člověka světské jméno? Může mít vliv na jeho život?

Více »

 
Hluboká tajemství

Hluboká tajemství

Každý z nás má hluboce ukrytá tajemství. Většinou jsou ukryta v paměťových trezorech, od kterých jsme zřejmě zahodili klíče. Pokud je však najdeme, odemkneme a zpracujeme, můžeme dojít duševního klidu.

Více »

 
Důležité!

Důležité!

Zamysleli jste se někdy nad otázkou zodpovědnosti, odpovědnosti? Býváme tímto tématem masírováni od dětství, avšak bohužel rámci morálky. Za něco, za někoho. Ale co zodpovědnost sám za sebe a k sobě?

Více »

 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:301

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama Soucitný Věštec

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuzavre...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:890

0900 700 650 - 2 EUR/min

Sandra Kyvadlo Věštec

Sandra

Chcete spokojeně žít a užívat si? NEDAŘÍ SE VÁM ZHUBNOUT ? ZARUČENĚ VÁM PORÁDIM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI!JSEM TOHO ZÁŘNÝM...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:346

0900 700 650 - 2 EUR/min