Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

ezo.tv

Zlozvyk a historie

Zlozvyk a historie

Tabák je rostlina. Původně se vyskytoval na území Ameriky, ale dnes je plodinou, která se pěstuje účelově ve více než stovce zemí na světě.

Více

 
Vedení

Vedení

„Člověk je tvor společenský.“ Tato věta má věk, jehož se nikdy nikdo nedožil. Avšak stále je živá. Řekl ji Sókratés. A měl pravdu. Není mnoho lidí, kteří by dokázali žít sami. Je třeba „někam patřit“. A lidi spojuje leccos.

Více »

 
Stoletý objev

Stoletý objev

Lidská existence na Zemi je provázena touhou po poznání. To znamená, že s sebou nese mnohé objevy, které jsou ku prospěchu lidstva. Tedy alespoň u většiny byly provázeny dobrými úmysly.

Více »

 
Postíte se?

Postíte se?

Téma půstu je velmi staré, avšak stále aktuálnější. A to nikoliv z náboženských důvodů. Lidé se jím začali zabývat spíše z důvodů zdravotních či jako součástí fyzických aktivit dle východních praktik.

Více »

 
Kouzlo pro lásku

Kouzlo pro lásku

Kdo říká, že nepotřebuje lásku, lže. A věřte mi, že je mi zcela jedno, pokud by se někdo chtěl se mnou přít, protože argumentů je více, než si možná někdo myslí. Co si budeme namlouvat, všichni ji chceme, protože to bez ní na světě nejde.

Více »

 
 
 
Umění přírody

Umění přírody

Někdy nastane situace, která vyžaduje řešení. Tedy ony nastávají docela často, ale právě ta, před kterou stojíte momentálně, je nejtěžší. Určitě se blíží chvíle, nebo ji máte právě za sebou, kdy budete muset vymyslet dárek. Nic moc o obdarovaném nevíte a co teď?

Více »

 
Trochu jiný zvěrokruh

Trochu jiný zvěrokruh

Znáte své znamení zvěrokruhu? Možná znáte i své znamení v čínském kalendáři, svůj strom, rostlinu… a znáte své totemové zvíře?

Více »

 
Směr

Směr

Za éru přítomnosti lidstva na Zemi bylo vynalezeno neskutečné množství různých „vymožeností“. Dnes je bereme naprosto automaticky, ale někdy je fajn si je připomenout a podívat se do historie.

Více »

 
Když se chce...

Když se chce...

Je zvláštní, jak tvrdě se někdy posuzují lidé, jejichž vysvědčení či postoj ke studiu nejsou zrovna obrazy, na které se hezky dívá. Jak jsou ti děti či mladí lidé postavení téměř na okraj dané komunity.

Více »

 
Důvod

Důvod

Některé lidské orgány se staly, na základě zkušeností západní medicíny, postradatelné. Lidé si myslí, že se mohou odstranit, pokud se objeví nějaký problém. Medicína proto vládne jedním svým oborem, který se zabývá „opravami“ lidského těla a jmenuje se chirurgie.

Více »

 
Bez návodu

Bez návodu

Vstoupili jsem do roku 2021. Možná se na přelom let 2020 a 2021 díváme s určitými nadějemi, přáními...

Více »

 
Smilax

Smilax

Každý měsíc v roce má pod svým patronátem některý z tělesných orgánů. Leden má močové cesty. Doporučuji nohy a záda mít v teple, opatrnost proti nachlazení nebo promáčení bot či oblečení.

Více »

 
Přirovnání

Přirovnání

Čtete a posloucháte astrologické předpovědi? Já ano. Když nic jiného, je to zajímavé. Na letošní rok je zde přirovnání v určité části roku k létům 60., a to k období hippies. Co si pod tím asi máme představit?

Více »

 
Poselství snů

Poselství snů

Zdají se vám v noci sny? Mně moc ne, ale konec roku byl na sny úrodný. Pamatujete si své sny nebo je vždy zapomenete? Sny jsou tématem mnohých výzkumů a také jsou předmětem výkladů o tom, co nás čeká.

Více »

 
Nenahraditelná

Nenahraditelná

Do zdravotních okének ráda přispívám příspěvky, které přinášejí informace o zdravotní prevenci. A tak si dnes připomeneme látku, bez které lidské tělo nefunguje příliš dobře. Tím spíše, když máme za sebou období, o kterém nemůžeme říci, že se vyznačuje střídmostí.

Více »

 
Možná to ještě stihnete!

Možná to ještě stihnete!

Je konec roku, bilancujeme a vyslovujeme svá přání pro příští období. Někdo má své rituály, někdo potřebo svá přání určitou atmosféru a jiní zase místo. Vydejte se s námi na mísa, která lidé navštěvovali, aby požádali, poprosili, vyslovili svá přání...

Více »

 
Už je to velmi dávno

Už je to velmi dávno

Ve čtvrtek připravíme tác chlebíčků a jednohubek, vychladíme láhve sektu, připravíme, sklenice a oběd na druhý den. Oslavíme příchod nového roku. A víte něco o tom, jak to vzniklo?

Více »

 
Má dáti, dal

Má dáti, dal

Připravte si své účty, hodnocení, zdůvodnění, plány, předsevzetí, sliby… Vyúčtujeme obě strany účetní knihy, která obsahuje položky „má dáti“ a „dal“.

Více »

 
Lednové hlášení!

Lednové hlášení!

Blíží se konec roku a skoro to vypadá, že si z nás paní Zima dělá legraci. V zahradách kvetou petrklíče, občas nasněží, zaprší, jarní teploty nejsou výjimkou člověk ani neví, jak se obléci.

Více »

 
Kouzlo Luny

Kouzlo Luny

Každý měsíc přichází. V některém i dvakrát. Někdo jej vnímá silněji a někdo zase vůbec. Přesto má vliv nejen na planetu Zemi, ale i na všechny jeho obyvatele. Jevu se říká úplněk.

Více »

 
Kouzla

Kouzla

Každý rok v tuto dobu nejen bilancujeme, ale také plánujeme. Do konce roku již mnoho času nezbývá, a proto můžeme nejen zimní slunovrat využít k tomu, abychom se zastavili a možná a udělala třeba pár kouzel. A proč ne?

Více »

 
V suchu a teple

V suchu a teple

Lidské tělo se může pohybovat díky kloubům. Medicína klouby rozlišuje z několika hledisek a tělo jich obsahuje celkem slušné množství. A i klouby, stejně jako každá jiná součást lidského těla, mohou onemocnět.

Více »

 
Svíčka

Svíčka

Na adventním věnci hoří i čtvrtá svíčka. Když jsem procházela obchody a hledala ty správné pro svůj věnec, nemohla jsem si vybrat. Tolik možností! Nakonec jsem koupila tři druhy svíček a k tomu ještě velké válce a čajové svíčky, které jsou součástí mé domácnosti celoročně.

Více »

 
Světlo adventu

Světlo adventu

Už na mém adventním věnci hoří všechny čtyři svíce. Klidnou zlatou neděli jsem si provoněla výrobou chybějícího cukroví a horký punč mě přizval k milým vzpomínkám… I když počasí nevypadá vánočně, jsou Vánoce opravdu již téměř za dveřmi.

Více »

 
Cesta k sobě

Cesta k sobě

S léty a zkušenostmi většina lidí na světě mění své priority. Zpočátku se učíme. Jak se co dělá, psát, číst, počítat, najednou se přehoupneme k prvním láskám, člověk se staví na vlastní nohy, založí svou rodinu, utváří svou kariéru, vychovává své děti a mnoho dalšího.

Více »

 
 

Nejlepší věštci

Jana Sofia Inspirující Věštec

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Původním ...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Wendy Axon Soucitný Věštec

Wendy Axon

Jdi za svými sny, dokud stojíš na nohou.Takto zní mé motto. Studiu a provozování esoteriky se zabývám přes 15 let. Sv...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:716

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min