Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

ezo.tv

Karty

Co je třeba k tomu, aby člověk druhému řekl, co v kartách vidí? Upřímně? Nevím… Že umím vykládat karty, jsem zjistila naprostou náhodou před lety, když jsem se rozhodla podat žádost o rozvod. Přišlo to jako blesk z čistého nebe a ještě dlouho jsem si nebyla jista, zda je to možné.

Více

 

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 

Tajemství z hlubin Země

Od nepaměti lidstvo používá darů Země k výrobě šperků a jiných ozdob ke zkrášlení sebe nebo se je naučili používat v běžném životě. Díky nálezům a objevům různých technologií vznikly šperky a ostatní předměty, k nimž se použily drahé kovy a kameny.

Více »

 

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 
 
 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 

Změň to!

Člověk je veden a vychováván od dětství k tomu, že je třeba stále něco dělat. Od úklidu, přes učení, zájmové aktivity a případně i takové ty činnosti, které nám mohou přinést užitek. Tak ženy něco šijí, pletou a muži kutí, opravují atd. Hlavně nezahálet, nelelkovat.

Více »

 

Omamná vůně

Mým velmi oblíbeným hudebním autorem je již zesnulý Petr Hapka. Nevím, co inspirovalo Hapku a Horáčka k jejich písni „Levandulová“, která je pro mne opravdu TOP, ale možná to byla tahle nádherná voňavá kytička.

Více »

 

Věrné přítelkyně

Od dávnověku chtěli lidé znát svou budoucnost. Zda budou bohatí, zda je potká láska, ale také zda jim hrozí nemoc, kolik budou mít dětí… takových otázek bychom našli! Pomoci karet vyhledávají lidé již od středověku.

Více »

 

Vybíráme si koníčka!

Většina lidí má nějaký zájem kromě svého zaměstnání. Samozřejmě, že je ideální spojení zájmů a výdělečné činnosti, protože právě toto spojení symbolem naplněného života.

Více »

 

Má svůj den!

Ano, ano! Právě tento týden, přesně v úterý 7. července, můžeme slavit! Představte si, že svůj den má, podle kalendáře, čokoláda. Můžeme si na ní pochutnávat v mnoha různých podobách a barvách, chutích a také v různých tvarech plněných rozmanitými náplněmi.

Více »

 

Jdu do lesa!

Nastal čas, kdy už konečně můžeme vyrazit do lesa! Rostou houby, borůvky, maliny už také zrají, brzy přijdou na řadu i brusinky. Příprava zásob na zimní období, když se ohlásí zimní neduhy, bývá výrazně doceněna.

Více »

 

Tajemství v nás ukrytá

Momentálně se nachází v Beranu. Astronomický bod, který v podstatě neexistuje, byl vypozorován již v roce 1700. Své jméno jako Lilith – Černá luna dostal v roce 1918.

Více »

 

Živá voda ze studánky

Zázračná studánka nebo živá a mrtvá voda? Najdete je v Čechách na mnoha místech. Mají léčivé prameny studánek opravdu kouzelnou moc nebo "víra tvá tě uzdravila"?

Více »

 

Paradoxy dnešních dnů

Současná společnost je nejednotná v názorech na to, zda maso jíst nebo ne. Zda se stát vegetariány nebo přímo vegany nebo zůstat u stravy, na kterou jsme obecně zvyklí.

Více »

 

Letošní svátek tajemství

A máme ho za sebou! Třebaže bude naše životy ještě nějaký čas ovlivňovat. Slunovrat je astronomický jev, když na severní polokouli začíná léto, je nejdelší den a nejkratší noc. Na jižní vrcholí zima, je tam nejdelší noc a nejkratší den.

Více »

 

Dary posvátných stromů

Pro naše předky byly jednou z nejdůležitějších součástí přírody. Stromy léčily, poskytovaly dřevo na oheň, přístřeší i plody. Od dávných dob jim lidé přisuzovali i zvláštní magickou sílu.

Více »

 

Exotická dobrota

Už jste ji ochutnali? Citrónová tráva, i když se prý docela snadno pěstuje i u nás za specifických podmínek, má svůj domov v jihovýchodní Asii. Když se podíváme na obrázky této nádherné, voňavé rostliny, dělá dojem spíše okrasné rostliny. Je nádherná!

Více »

 

Pozor na ni!

Fenomén, nad kterým se dnes již nikdo asi ani nepozastaví. Oč hůře, když touto chorobou trpí už i školní děti. Jsou odkázané na léky a je jim předkládáno, že tyto léky budou užívat doživotně. Hrozná představa. A nač si dát pozor? Odborný název je hypertenze.

Více »

 

Populární kameny

Po celém světě se tyčí na různých místech kameny. Nejsou to obyčejné kameny, ale kamenné sloupy. Něco připomínají, mají určitý význam a jsou opředené legendami. A také někdy tvoří skupiny. A jsou asi natolik populární, že se staly dokonce předměty krádeží.

Více »

 

Výlety za poznáním

Cestování je fenomén skýtající příslib dobrodružství. Poznávání nových míst, zajímavých koutů Země, setkávání s lidmi, kteří v navštívených místech žijí, ochutnávání místních pokrmů a specialit. Obrovským lákadlem pro vnitrozemce je stále pobyt u moře.

Více »

 

Červnové bylinky na celý rok

Už v červnu můžete začít se sběrem prvních bylinek. Do jídla pro chuť a pro zdraví na celý rok. Vychytat musíte ale počasí i denní dobu.

Více »

 

Sny

Asi každý sní nějaký ten sen. Co by rád dělal, kde by rád žil, představuje si své obydlí, způsob žití, nebo třeba jen exotickou dovolenou, adrenalinový zážitek, pozorování divokých zvířat nebo zase naopak věnovat se nějakému druhu umění.

Více »

 

Zahrady provoněné BBQ

Zahradní branky vítají první hosty letošních grilovaček. Českou klasiku - buřty na klacku - dohání populární "barbecue" - americký způsob grilování, zábava i festival.

Více »

 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min