Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

ezo.tv

Tady a teď

Tady a teď

Můj život se obrátil o 180 stupňů, ale jak se říká, nic se neděje jenom tak. To znamená, že v tuto chvíli se učím přijímat, co mi přináší a ukazuje. On se ten důvod ukáže v pravou chvíli.

Více

 
Vzhůru k nebesům!

Vzhůru k nebesům!

Možná opravdu lidé závidí ptákům od pradávna. A začali přemýšlet nad způsoby, jak by se jim mohlo podařit létat. Technický pokrok, lidský um a práce byly zúročeny a lidem se to podařilo. Díky převratným objevům si právě nyní připomínáme první let do vesmíru.

Více »

 
Věděli jste, že…?

Věděli jste, že…?

V minulém týdnu nastal měsíc duben. 1. dubna už tradičně nazývám aprílem. Nechali jste se vyvést? Já ano, dokonce několikrát! A totéž si můžeme zopakovat poslední den dubna.

Více »

 
Stres a znamení zvěrokruhu

Stres a znamení zvěrokruhu

Máme tu jaro, přesto mnozí z nás velmi nepříjemně prožívají současnou situací. Stres je bohužel všudypřítomný, ale máme tady radu, jak byste mohli využít takovou malou pomůcku.

Více »

 
Nebeský léčitel

Nebeský léčitel

Dějí se to věci… Nicméně nic není samo o sobě a vše má určitý důvod. Momentální postavení jedné z nejmladších a nejmenších planet nám přináší možnost uzdravení.

Více »

 
 
 
Jsem alergik

Jsem alergik

Výraz alergie lidstvo zná již více než sto let. Tímto slovem je označován stav, když člověk, či spíše organismus, reaguje naprosto nepřiměřeně na nějaký podnět. To znamená, že určité látky v těle jsou aktivovány naprosto neadekvátně. A protože tu je jaro, je to téma aktuální.

Více »

 
Chyba

Chyba

Během života člověk nadělá mnoho chyb. Ale víte, že chybovat je lidské? A nejen to, chybami se učíme. Pokud tedy jsme tímto směrem vedeni nebo si jej osvojíme.

Více »

 
Začínáme!

Začínáme!

Jaro se velmi intenzivně hlásí o slovo. Konečně! Sluníčko září na nebi, země voní, jarní kvítí, různý plevel a bylinky si prorazily cestu na svět. Jak já se těším na první bylinkový čaj! Duben je za dveřmi a tak využijme čas na cestě ke zdraví, pohodě a dobré náladě.

Více »

 
Spolubydlící‌ ‌

Spolubydlící‌ ‌

Miluji je. Věřím, že všude alespoň jedna. Bez nich to prostě nejde. Dělají společnost, radost, ozdravují, zaměstnávají… zkrátka skvělí spolubydlící. Věřím, že moc lidí bez nich žít nedokáže. Já osobně si bez nich opravdu život neumím představit.

Více »

 
Právě teď!

Právě teď!

V poslední době vidím kolem sebe jen lidi se zakrytým obličejem. Není to příjemné. V momentě, kdy jsem spatřila malé dítě, s krásnýma vykulenýma očima, že se na mě dívá, automaticky jsem se usmála. A víte co? To dítě se usmálo přesto, že můj úsměv nevidělo.

Více »

 
Pomoc‌ ‌do‌ ‌kapsy‌ ‌

Pomoc‌ ‌do‌ ‌kapsy‌ ‌

Rovnováha je pro člověka životně důležitá. Pokud ji člověk nemá, přichází stres. Když přichází stres, může způsobit různé nemoci. Ale co si budeme vykládat, on je ten výkyv občas důležitý, aby nás hodil do módu uvědomování si, jak to nemá v životě vypadat.

Více »

 
Do‌ ‌úvahy‌ ‌

Do‌ ‌úvahy‌ ‌

Člověk je tvor společenský. Tato věta má věk, jehož se nikdy nikdo nedožil. A stále platná a živá. Žije již dlouhá století. Řekl ji totiž Sókratés. A měl pravdu. Není mnoho lidí, kteří by dokázali žít sami. Je třeba „někam patřit“. A lidi spojuje leccos.

Více »

 
Silný vládce

Silný vládce

Přišlo jaro (tedy alespoň to kalendářní) a s ním se ujímá vlády Beran. Mám velmi ráda toto roční období, protože ho vnímám jako začátek nového. A ono to tak vlastně i je.

Více »

 
Nepříjemný společník

Nepříjemný společník

Otázka: „Víš, proč se dělají opary?“ Toto téma stále řeší mnoho lidí. Opary jsou velmi nepříjemné, bolestivé a co si pamatuji za celý svůj život, neustále se pátralo po zaručených metodách léčení, prevence a také příčinách.

Více »

 
Otázky

Otázky

„Bezpečnost je většinou jenom pověra. V přírodě neexistuje, nezažíváme ji ani my jako celek. Vyhýbání se nebezpečí není v dlouhodobém horizontu bezpečnější než naprosté odhalení. Život je buď odvážné dobrodružství, nebo nic.“ – Helen Keller

Více »

 
Jaro

Jaro

Zima nám přináší ticho, klid, útlum, odpočinek a vnoření se sám do sebe. Vím, že ne každý umí splynout s přírodou, ale věřte, stačí si jen vzpomenout.. Ale už je čas se probudit ze zimního spánku a jít vstříc životu s otevřeným srdcem.

Více »

 
Co geometři nevěděli

Co geometři nevěděli

Víme, že všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Lidé některé z nich nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, na památku nebo pro radost, některé pro ochranu.

Více »

 
Nepostradatelná

Nepostradatelná

Máme k dispozici velké množství potravin, které nám mohou pomoci udržovat naše tělo ve zdraví a kondici. Můžeme dodat tělu vše potřebné, aby nám dobře sloužilo a podporovalo takové tělesné procesy, které jsou třeba. Pokud tedy chceme.

Více »

 
 Jdeme na to!

Jdeme na to!

Kostky, stavebnice, bábovky a hrady z vlhkého písku bábovky, stavět hrady, kreslit, malovat různými technikami, modelovat a tak dále. Ve škole pak různé zájmové kroužky či sporty podle výběru (často rodičovského) a mnoho dalšího.

Více »

 
Zelená

Zelená

Zelená. Když se řekne zelená, co se vám vybaví jako první? Určitě barva. Odstín podle vaší oblíbenosti. Mám ráda sytou zelenou barvu, které se říká lahvová. Evokuje mi šumavské lesy, které působí jako měkká sametová náruč.

Více »

 
Bojíte se?

Bojíte se?

Bojíte se? No, strach má asi každý, je to naprosto přirozená lidská emoce. Někdo má strach ze zubaře nebo z toho, že je někdo opustí. Žáci a studenti většinou mají strach ze zkoušek, malé děti z bubáků nebo třeba z bouřky. Dnes už je ten strach zřejmě mnohem sofistikovanější.

Více »

 
Beze slov

Beze slov

Podíváte se občas k nebesům? Dokážete přečíst, jaké vzkazy k nám hvězdy vysílají? Mne zaujal ten od Merkura.

Více »

 
Když se spojí síly

Když se spojí síly

Máte sen? Já si myslím, že ho má každý. A možná nejeden. A splnil se vám již některý?

Více »

 
Pečujte o ně!

Pečujte o ně!

Zuby jsou velmi důležitou součástí lidského těla. Jsou nejen důležitým nástrojem při požívání potravin, ale co je také dobře vědět, že mají spojení s vnitřními orgány a také nám mohou pomoci s diagnostikou různých nemocí na úrovni fyzické i psychosomatické.

Více »

 
Co pro mne znamenají?

Co pro mne znamenají?

Někdo sáhne po balíčku karet a zeptá se ho sám, někdo zavolá na uvedené číslo na stránce časopisu nebo na internetu. Někdo se objedná na výklad karet k osobě, která takové služby nabízí.

Více »

 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Wendy Axon Soucitný Věštec

Wendy Axon

Jdi za svými sny, dokud stojíš na nohou.Takto zní mé motto. Studiu a provozování esoteriky se zabývám přes 15 let. Sv...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:716

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min