Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

ezo.tv

Scénář?

Scénář?

Někdy ve mně příběhy těchto filmů dokázaly vyvolat husí kůži a přitom i pocit, že možná nejsou daleko od reálné možnosti. Představa toho, že některý tento příběh by lidstvo na světě mohlo prožívat, se mi nelíbila.

Více

 
Téma dne

Téma dne

Lidská buněčná paměť skrývá mnohá tajemství. Koučové, psychoterapeuti, vyznavači různých ezoterických směrů, ale i někteří lékaři hovoří o modelech a vzorech jednání, které máme v sobě zakořeněné, a nejsou tak docela pravdivé. Velmi často jde o peníze.

Více »

 
Proč právě teď?

Proč právě teď?

Jsme omezeni v aktivitách, v sociálních vazbách, jsou situace, které ne vždy dělají dobře naší nervové soustavě, psychice. Mám dnes pro vás typ, jak si pomoci nejen po fyzické, ale i po psychické stránce.

Více »

 
Rozjímání nad hromadou skořápek

Rozjímání nad hromadou skořápek

Sobota byla deštivým dnem. Bylo tmavo a ponuro. Nakonec se není čemu divit, je říjen a příroda se pomalu připravuje na zimní odpočinek. A protože se mi sešlo větší množství ořechů, je čas se sednout a vyloupat je.

Více »

 
Letošní třetí

Letošní třetí

Je v plném proudu. Třetí roční období. Období, které nás vede do klidu, k odpočinku. Ale ještě stále pracujeme s tím, abychom zpracovali všechnu úrodu, zazimovali své zahrady, balkóny, parapety… Už je chladno. Na horách napadl první sníh.

Více »

 
 
 
Stačí vědět

Stačí vědět

Tak mám pocit, že z těch stresů nevylezeme! Ale co udělat, abychom se nenechali stresem pohltit a nevystavovali se riziku nejen fyzických, ale i psychických onemocnění?

Více »

 
První‌ ‌pomoc‌ ‌ ‌

První‌ ‌pomoc‌ ‌ ‌

Když je nám zima, vezmeme si svetr nebo kabát, když prší, rozevřeme deštník, a když nás něco zlobí, buď odejdeme, nebo se snažíme nevpustit si to dál než na půl metru od sebe. Pokud chlad, vlhko nebo zlé slovo pustíme blíž, následkům se nevyhneme.

Více »

 
Nic‌ ‌nestojí‌ ‌

Nic‌ ‌nestojí‌ ‌

Je naší součástí téměř od narození. V poslední době jej moc vidět, protože nám tváře zakrývá jakýsi kus látky. Avšak… možná to může být i jinak. A že nemáte důvod k úsměvům? On se určitě nějaký najde!

Více »

 
Když‌ ‌šplhá‌ ‌vzhůru‌ ‌

Když‌ ‌šplhá‌ ‌vzhůru‌ ‌

Už se nepozastavíme nad informací, že má někdo vysoký tlak. Ještě horší je, že tato choroba je běžná i u školních dětí. Jsou odkázané na léky a je jim předkládáno, že tyto léky budou užívat doživotně. To je opravdu hrozná představa, že?

Více »

 
 Když nezkusíš, nevíš!

Když nezkusíš, nevíš!

Máte chuť udělat něco, co vás láká? Láká vás to hodně, ale pochybujete o tom, zda to zvládnete? Bojíte se, že si „utrhnete ostudu“? Vzdáváte to kvůli strachu, že to neumíte?

Více »

 
Životní cesty

Životní cesty

O filozofii se hovoří často s despektem, ale víte o tom, že nás provází vlastně každý den? Ať jsou to úvahy o tom, kdo jste či co na Zemi děláte, co je dobro a co zlo, to je také filozofie.

Více »

 
Víra či splněná přání?

Víra či splněná přání?

Na celém světě je nespočetné množství míst, objektů nebo jen jejich malých součástí, které jsou spojeny s lidskou vírou. Vírou v cokoliv.

Více »

 
Pokaždé to obrečím

Pokaždé to obrečím

Od jara vidím, jak u sousedova plotu vyrůstají velké listy. Už dávno vím, že za pár týdnů si budu moci vyrýpnout kousek kořene a doplním si pečeného buřtíka na ohni výraznou pochutinou. Také máte rádi křen?

Více »

 
My máme rádi houby

My máme rádi houby

Chodíte rádi na houby? Já jsem houby vždy brala jako něco samozřejmého. Pravda, co si vzpomínám, tak určitá rodinná tradice sběru a užívání hub v kuchyni je zažitá. Avšak dnes tu mám o houbách pár zajímavostí.

Více »

 
Domeček pro klíče

Domeček pro klíče

Jak to tak bývá, ne vždy dostaneme na své otázky odpovědi hned, ale až za čas. A zcela stejně to dopadlo v příběhu, který se odehrál před časem. Nejenže se mi dostalo nových informací, ale i souvislosti se současným slovníkem.

Více »

 
Zapomenuté se vrací

Zapomenuté se vrací

Existuje mnoho potravin, které naši předkové hojně používali v rámci stravování, ale během do by se na ně zapomnělo. Dnes si jedno takové můžete přečíst pár informací.

Více »

 
Vše se nám vrátí

Vše se nám vrátí

Nebudeme dnes pátrat po historických začátcích neřestí, jimž říkáme pomluvy a intriky. Nejbarvitěji si je umíme zřejmě představit v souvislosti s literárními či filmovými díly z královských dvorů či vysoce postavených šlechtických rodinách.

Více »

 
Sebedůvěra

Sebedůvěra

Jméno mu dal český přírodovědec, svého času profesor mineralogie a zoologie, poslanec říšského sněmu Jan Svatopluk Presl. Jeho naleziště se vyskytují po celém světě včetně České republiky.

Více »

 
Nezvané i zvané návštěvy

Nezvané i zvané návštěvy

Chodili jste za rodiči v době svého dětství, že pod postelí nebo ve skříni je bubák? Míváte občas pocit, že za vámi někdo jde, když se večer odněkud vracíte nebo na vás kouká někdo z rohu obývacího pokoje?

Více »

 
Drazí zesnulí

Drazí zesnulí

Jak by se to dalo jenom říci…? Deja vu? Vhled do minulosti? Vhled do budoucnosti? Přichází čas, ve kterém budeme vzpomínat na své drahé zesnulé. Na ty, kteří nám v životech chybí a zůstaly nám po nich jen vzpomínky a fotografie.

Více »

 
Jako ... slunečnice

Jako ... slunečnice

Je námětem mnoha uměleckých děl, stala se inspirací pro milostnou píseň, jejímž autorem je S. E. Nováček a zazněla z úst zpěvačky Inky Zemánkové v roce 1941 ve filmu Hotel Modrá hvězda a dnes je z ní obecně známý song.

Více »

 
Lesní poklad

Lesní poklad

Lesní poklad, který mám nadevše ráda, je ovoce, které má téměř černou barvu a nalézáme jej v každém českém lese, ale také v mnoha českých zahradách. Jmenuje se ostružina. Podívejme se, jak široké uplatnění má.

Více »

 
Vždy a všude

Vždy a všude

Tančíte rádi? Víte, že je to přirozený lidský pohyb. A tímto tedy je myšlen tanec v různém pojetí. Pokud bychom hledali dobu vzniku souborů pohybu, kterým dnes říkáme tanec, museli bychom se vrátit do velmi hluboké minulosti.

Více »

 
Čarování

Čarování

Myšlenka je mocná čarodějka. Kouzlíme a čarujeme s ní každý den. Je to základní stavební prvek našich životů, který si vůbec neuvědomujeme. Myšlenka je vlastně matkou všech situací, které prožíváme.

Více »

 
Bohatství v lahvi

Bohatství v lahvi

Máme tady čas vinobraní a bohatství ukryté ve vinných hroznech se za krátký čas přemístí do sudů a lhaví. Víno se hodí nejen při úpravě, ale po skvělém obědě či večeři si můžeme dopřát a vychutnat lahvinku dobrého vína.

Více »

 
 

Nejlepší věštci

Jana Sofia Inspirující Věštec

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Původním ...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tyna Kyvadlo Věštec

Tyna

Výkladu karet se věnuji již několik let... Každý člověk je jiný, proto pro každého mám jiný způsob výkladu. Tím, že p...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:364

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min