Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Sex vz. Vztahy

 

Zaměřená pozornost

Neustále se mluví o pozitivním myšlení, ale víme, jak na to? Pozitivní myšlení neznamená to, že se budete celý den culit na své okolí jako někdo, kdo svůj rozum ztratil a je v nenávratnu. Ale budete používat své myšlenky k budování šťastného a spokojeného života.

Více

 

Důležité

Když jsou děti malé, rodiče je učí zodpovědnosti přes hračky. „Jsou tvoje, musíš se o ně starat.“ Později se přidává oblečení, známky ve škole, elektronické přístroje jako je telefon, tablet či počítač. A následují vztahy. „Jsi zodpovědný/á za to, jak se tvůj protějšek cítí.“

Více

 

Oživení vztahu

Žijete v dlouholetém svazku a zjišťujete, že se nachází v zajetém stereotypu? Jak o vztah pečovat, aby se občerstvil a měli jste ze společného času radost?

Více

 

Rovnováha partnerů

Soužití bývá velkou výzvou nejen pro muže, ale i pro ženy. Dnes se podíváme na vztahy z trochu jiného úhlu. Jak docílit toho, abyste společně dosáhli rovnováhy a pěstovali váš vztah na základě úcty a prospěchu?

Více

 

Rozdělení povinností

Pokud prožíváte dlouhodobý vztah a soužití v jedné domácnosti, velmi dobře znáte, jak je někdy náročné zvládnout všechny povinnosti. Děláte všechno sami nebo jste domluvení na vzájemné pomoci?

Více

 

Nová fáze v partnerském vztahu

Život je hra a v partnerských vztazích to platí dvojnásob. Pokud vnímáte, že váš vztah by potřeboval obnovit, snažte se oba. Určitě se vám to podaří. Jak na to?

Více

 

Cykly dlouhodobého vztahu

Pokud žijete se svou ženou nebo mužem dlouhá léta, určitě znáte výzvy, kterými vaše láska prochází. Umět řešit potíže, které s léty přichází, je základní předpoklad spokojeného vztahu. Ruku na srdce, kdo z nás to umí?

Více

 

Sex a intimita

Donedávna bylo neslušné mluvit o věcech intimních, natož když se dotýkaly tématu milování. Dnes je vcelku běžné o sexu hovořit, tak se podívejme, co bývá skryto za dveřmi ložnice.

Více

 

Umíte se hádat?

Každý z nás někdy zažil nepříjemnou hádku. Kdy má smysl snažit se o smíření, a kdy už není zdravé ve vztahu pokračovat? Umíme si z hádky vzít podstatné informace pro společný růst, nebo necháváme emocemi zničit vše, co jsme vybudovali?

Více

 

Trapas

Pro odlehčení se s vámi podělím o jednu zábavnou historku, která se mi přihodila. Život je občas natolik náročný, že je potřeba umět se zasmát i sami sobě. Není vždy nutné hluboce se zamýšlet nad nesmrtelností brouka a všemožnými problémy. Kéž by vám dnešní příběh vykouzlil úsměv na tváři…

Více

 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min

 
 
 
webpart/article/rollup/article_rollup_half_1col.html.twig
 
 
webpart/article/rollup/article_rollup_half_1col.html.twig