Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Rovnováha partnerů

Soužití bývá velkou výzvou nejen pro muže, ale i pro ženy. Dnes se podíváme na vztahy z trochu jiného úhlu. Jak docílit toho, abyste společně dosáhli rovnováhy a pěstovali váš vztah na základě úcty a prospěchu?

 

Nejen vztahy ženy a muže, ale i dvou žen či dvou mužů začínají být v naší společnosti pomalu normou. K tomu přidejme všechny speciální variace, jako transgender nebo volná láska ve vztahu více osob, a máme témat až nad hlavu. Jak sladit všechny druhy vztahů, aby naše společnost zachovala stabilitu, a především vhodné zázemí pro děti?

Rovnováha partnerů

Stabilita a zázemí

I když nám mnohé může být cizí, jako třeba homosexualita nebo transgender, vyplatí se zachovat respekt k odlišnostem a chuť poznávat i to, s čím nemáme zkušenost. Na druhou stranu, velice záleží na tom, jak jsou lidé v jakýchkoli vztazích zralí, schopní komunikovat a navzájem se ctít. Jestli jakákoli forma vztahu uchová základní zdravé hodnoty, a především dokáže vytvořit láskyplné bezpečí a jistotu pro případné potomky, pak je na každém, jaký druh vztahu zvolí. Pokud jste rodiči, základem je to, aby děti nebyly zmatené a nešťastné, protože to následně ovlivňuje celou společnost a nás všechny.

Vědomá zodpovědnost

Leckdo by možná odsoudil ty, kteří mají potřebu navazovat nejrůznější netradiční vztahy. Občas je to možná i pochopitelné. Na druhou stranu však tento fenomén proměny společnosti jen tak nezmizí a je třeba se s ním vyrovnat, i když s ním nesouhlasíme. Nenávist a nepřijetí totiž není řešení. Ať už jsou příčiny nových pohledů na vztahy jakékoli, je třeba se spíš zamyslet nad tím, co můžeme dělat pro to, abychom my byli spokojení, a abychom pozitivně ovlivňovali lidi kolem nás. 

Tradice a role

Zároveň je třeba zachovat určité tradice, role a zvyky, a pokud možno nestřídat partnery příliš často – jak v případě bezdětnosti, kdy ovlivňujeme nejen vlastní sexuální zdraví, ale i zdraví lidí kolem nás, tak i v případě, že vychováváme děti. Ty pak ze všech změn a nestability bývají velice zmatené, a tedy i náchylné nejen k poruchám učení, emocí a chování, ale mívají tendence k závislostem. Mysleme především na ně, ne jen na vlastní potěšení. Žít a mít zároveň určitý vliv na druhé je velice zodpovědná záležitost, a toho bychom si měli být všichni vědomí, ať už chceme navazovat vztahy s kýmkoli. Jedině vědomou odpovědností a sebereflexí můžeme společně tvořit soulad a rovnováhu, ze které vychází stav celé naší společnosti.
 

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min