Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Oživení vztahu

Žijete v dlouholetém svazku a zjišťujete, že se nachází v zajetém stereotypu? Jak o vztah pečovat, aby se občerstvil a měli jste ze společného času radost?

 

Nikdo na světě nemůže zaručit, že zamilovanost a snaha obou partnerů vydrží dlouhá léta. Není to ani možné. Stejně jako o květiny, i o partnerský vztah nebo manželství je potřeba z obou stran pečovat. Pokud žijete dlouhá léta s jedním člověkem, moc dobře víte, jaké má soužití výzvy. Jak vztah oživit a přinést do něj čerstvý příjemný vítr?

Oživení vztahu

Překvapení a chuť

Na jednu stranu jsou jistota a klid velmi příjemné. Soužití s jedním člověkem a rodinou je bezpečným přístavem, ze kterého můžete vyplout a víte, že se máte každý den kam vrátit. Na stranu druhou však dlouhodobý stereotyp může vztah poškodit. Pokud jsou dny stále stejné a zjišťujete, že se už ani nesnažíte o vzájemné doteky, polibky nebo nemáte chuť se překvapovat, zkuste něco změnit. Vyjděte ze zajetých kolejí a užijte si nové společné zážitky.

Zvyk a jistota

Až moc jste si zvykli, že vaše manželka vše udělá? Pečuje, stará se, do toho pracuje a uklízí? Vy se jen „vezete“ a necháváte se oprašovat? Pokud jste se přestali snažit a divíte se, že jednou za čas vaše žena „hysterčí“, zkuste se zamyslet, jaký k tomu má důvod. Kdy naposledy jste ji pozval na rande, přinesl květinu nebo něco dobrého? Kdy jste uspořádal výlet s překvapením? Myslíte si, že není potřeba se snažit ani po letech?

A vy ženy, kdy naposledy jste si koupily něco pěkného na sebe, blůzu s hlubokým výstřihem nebo nové svůdné prádélko? Máte ještě chuť na sex, nebo jste zlenivěly a raději jdete spát? Co jste naposledy uvařily opravdu dobrého, co má váš muž rád? Kdy jste s ním šly do hospůdky nebo na fotbal? Nejen muži, ale i vy ženy hledejte nové cesty k přiblížení. Nemůžeme si jen stěžovat, že on se už nesnaží. Každý z nás může začít.

Nová naděje

Novou nadějí je uvědomění, že vždy máte možnost na vztahu zapracovat, pokud oba chcete. Jste ženy vyčerpané ze vší práce a péče? Domluvte se s mužem na plánu, jak se podělit o povinnosti. Jste muži zoufalí z přemíry sexuální energie a přistihujete se při tom, že pokukujete po jiných, nebo se naopak uzavíráte do sebe a sedíte na gauči před televizí jako „pecky“? Zkuste si uvědomit, že překvapení, pozvání do divadla nebo jedno upřímné pohlazení dělají divy. Možná budete překvapení, kolik vášně se mezi vámi ještě skrývá. Stačí jen oprášit dávné kouzlo a opět se k sobě přiblížit…

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min