Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Astrologie

 

Tajemství v nás ukrytá

Stejně jako všechna astronomická tělesa ve vesmíru má i Lilith svou legendu. Je opředena pověstmi z dávných věků a hovoří o ní téměř všechna náboženství. V Sumeru a Mezopotámii je dokonce zařazena mezi démony.

Více

 

Sněžný úplněk

Hned po Hromnicích slavíme 5. února sněžný úplněk ve Lvu. Symbolicky navazuje na téma loučení s minulostí a otevřenosti k novým příležitostem.

Více

 

Povánoční úplněk

7. ledna nás navštívil povánoční neboli vlčí úplněk a svou silou nám může splnit přání. S ním se objevují kvadrantidy, což jsou velmi aktivní létavice. Co si budete přát?

Více

 

Zimní slunovrat

21. prosince jsme v 22:47 prožili zimní slunovrat, ve kterém temná moc vrcholila. Je tedy nadějným poselstvím, že nepříjemné věci můžeme nechat za sebou, a v novém roce přivítejme více světla.

Více

 

Prosincový úplněk

Úplněk, který jsme měli možnost zahlédnout na obloze 8. prosince, nás učí plnit si sny, jít přes překážky a uskutečnit, po čem toužíme. Jsme na tento postup vpřed připraveni?

Více

 

Nebe nad námi

Kdy jste naposledy pozvedli hlavu k nebi? Komunikovali jste už někdy s Měsícem? Možná je to pro někoho neobvyklé, ale z vlastní zkušenosti vím, že svět je záhadným místem, ve kterém je téměř všechno možné.

Více

 

Pomoc

Tento čas mi připomínal vždycky včelí úl. Poslední dva roky je to trošku jinak, ale přece jen si vánoční svátky nedáme zošklivit nebo vzít. Většina žen vypočítává druhy cukroví, které budou předkládány na vánoční tabuli, ale zásadní otázkou asi je, čím koho podarovat?Máte už vybráno? Nebo spíš potřebuje radu či přímo pomoc? Inspirujte se následnými řádky dnešního příspěvku!

Více

 

Den Slunce

Slunce patří mezi planety, které jsou součástí nám známého vesmíru. I Slunce je oběžnice a podle astronomů obíhá střed Mléčné dráhy. Ať chceme nebo ne, je to velmi důležitá planeta, která má pro nás, pozemšťany, nesmírný význam – střídání dne a noci, ročních období, jeho teplo je životadárné. Avšak někdy přináší i smrt.

Více

 

Nebeský léčitel

Planetka byla objevena celkem nedávno, dokumenty uvádí datum 18. října 1977. Tedy vzhledem k době používání astrologie má pramalý vliv. Názory astrologů se na ni různí, nicméně… posuďte sami, zda má své právoplatné místo vedle Slunce, Venuše či Marsu.

Více

 

Legendy nebeské

Stejně jako všechna astronomická tělesa ve vesmíru má i Lilith svou legendu. Je opředena pověstmi z dávných věků, ale představte si, že o ní hovoří všechna světová náboženství. V Sumeru a Mezopotámii je dokonce zařazena mezi démony.

Více

 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min

 
 
 
webpart/article/rollup/article_rollup_half_1col.html.twig
 
 
webpart/article/rollup/article_rollup_half_1col.html.twig