Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Sněžný úplněk

Hned po Hromnicích slavíme 5. února sněžný úplněk ve Lvu. Symbolicky navazuje na téma loučení s minulostí a otevřenosti k novým příležitostem.

 

5. února 2023 v 19:28 proběhl zimní sněžný úplněk, který nám dává velkou možnost posunu vpřed v našem životě. Potřebujeme k tomu uvědomění toho, co je potřeba nechat za sebou. Pokud se nám podaří ukončit vše, co by nás mohlo blokovat v dalším rozvoji, máme vyhráno.

Sněžný úplněk

Otevřená budoucnost

Zhruba dva tři dny před a po úplňku jste mohli pocítit silné emoce a potřebu ukončit něco, co už vás dlouho tížilo. Je možné, že v těchto dnech vnímáte silnou, řekněme až lví rozhodnost, chuť odejít a začít jinak. Útěk, odchod nebo změna mohou být doslovné, nebo většinou symbolické ve smyslu psychologického posunu vpřed.

Abyste mohli postoupit dál, je nejprve nutné vyrovnat se s něčím, co vás blokuje. Nebát se udělat jistý „řez“, odpočinout si od problémů a uvědomit si, že chcete začít jinak. Občas tento fakt s sebou nese emoce, nepříjemné pocity, možná i tendenci k závislostem, uzavřenosti a potřebě očistit se od všeho, co chcete nechat za sebou. Je to v pořádku, pokud si uvědomíte, že emoce nebo špatná nálada přišly z výše uvedeného důvodu, a pokud jste ochotní s nimi pracovat a proměnit je v prospěšnou budoucnost.

Připravenost k proměně

Na chvíli se zastavte. Buďte sami se sebou a přemýšlejte, co byste potřebovali změnit, abyste zdravě vyšli ze stereotypu, který vám nic nepřináší. Ponechte si svou pravidelnost, jistotu a bezpečí a zároveň se rozlučte s tím, co není zdravé. Pomůže vám lví bojovnost a rozhodnost, ale zároveň si ponechte vnitřní klid, abyste v emocích nechtěli dělat větší změny, než je potřeba.
Lev nás má naučit doslova spálit vše, co jde proti našemu světlu. Spálit vše temné, co nás brzdí, nevyhovuje, či dokonce ubližuje. Přesto si nechte alespoň trochu chladnou hlavu. Dejte sobě i okolí najevo pevné a jasné hranice, ale zároveň nemusíte nadobro odcházet.

Lví odvaha a síla

Čerpejte sílu ze svého zdroje, ze středu sebe sama. Jak? Nebojte se být nějakou dobu sami nebo si alespoň nacházet chvilky pro sebe. Pokud jste nějakou dobu uzavření světu, vězte, že to má svůj důvod. Nemusíte se bát, že byste přišli o přátele nebo rodinu. Ti, kdo vás mají rádi, a vy je, to pochopí. Odpočiňte si, nebojte se určité povinnosti předat jiným, a naberte sílu na další období. S jarem se budete postupně probouzet, otevírat se novým příležitostem, a budete vědět, že máte z čeho čerpat. Úplně stejně, jako to dělá příroda. Už teď se totiž v zemi dějí divy – a výsledek uvidíme brzy, s jarem.

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min