Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Povánoční úplněk

7. ledna nás navštívil povánoční neboli vlčí úplněk a svou silou nám může splnit přání. S ním se objevují kvadrantidy, což jsou velmi aktivní létavice. Co si budete přát?

 

Lednový úplněk vystoupil ve znamení Raka a citlivosti, o to výrazněji s létajícími hvězdami. Jak krásně se tento fakt hodí k svátkům a přelomu roku. Kdy jindy si přát a vítat nové výzvy?

Povánoční úplněk

Padající hvězdy

Během úplňku sice tolik možností uvidět létavice kvůli silnému svitu nemáme, ale před ním a po něm můžeme pozorovat oblohu a těšit se z toho, když se nám padající zázrak podaří zahlédnout. Přání si připravte rozumné a dobré, protože jak víme, krásná přání, která vyšleme vzhůru, se nám vyplní. A jestli hvězdu neuvidíte, nezoufejte, přát si můžete třeba i před spaním nebo u zapálené svíčky.

Úplňková přání

Během úplňku si připravte bylinky, a pokud jste nestihli ten lednový, připravte se na únorový. Postačí vám levandule, šalvěj, heřmánek nebo rozmarýn, a s nimi opatrně vykuřujte vzduch a čistěte příbytky. Použít můžete i tradiční vykuřovadla, která zakoupíte v čajovnách a esoterických obchůdkách. Dejte si jen pozor na řádné uhašení a zodpovědnost při volbě přání. Za úplňku se můžete očistit i koupelí se solí, případně postačí sprcha. Zapalte si svíci a bylinky můžete použít i pro osvěžení a provonění vzduchu – například hřebíček, nebo tradiční kadidlo. Však Vánoce ještě neskončily, čas máme až do Hromnic, které přijdou 2. února!

Ochrana blízkých vztahů

Lednový úplněk nemá zesílený účinek jen pro Raka, Ryby nebo Štíry, ale pro všechna znamení zvěrokruhu. Zvláště pro zmíněná znamení půjde o citlivost, jistotu a láskyplnost. Rozhodně si všichni užijeme nové nápady a posilníme intuici. Vlčí úplněk nás učí spolupracovat, užít si sjednocení lidí a respekt k sobě i druhým. Zároveň je dalším symbolem pes a jeho věrnost, stejně jako rodina a vztahy. Máte tedy jedinečnou šanci pro sebe i vaše blízké něco hezkého udělat a posilnit tak vzájemnost a lásku.

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min