Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Tajemství v nás ukrytá

Stejně jako všechna astronomická tělesa ve vesmíru má i Lilith svou legendu. Je opředena pověstmi z dávných věků a hovoří o ní téměř všechna náboženství. V Sumeru a Mezopotámii je dokonce zařazena mezi démony.

 

Lilith, chcete-li Černá luna, má co do činění s příběhem o stvoření života na Zemi. Ale shodu v mnoha náboženstvích nenajdeme. Přesto bychom mohli říci, že byla první Adamovou ženou. Nebyla zrovna poslušná (možná by mohl být význam tohoto slova předmětem velmi vášnivé polemiky) a opustila jej po mnoha partnerských neshodách, hádkách a dokonce možného násilí ze strany Adamovy. Důvodem bylo to, že Lilith nechtěla být při milování v pozici podřízené a apelovala na původ svůj i Adamův – zrozeni z prachu a vzájemnou rovnost. Tu však Adam nechtěl akceptovat.  Z  jejich vztahu vzešli potomci. Především to byl Asmodeus a další stvoření, kterým se říká démoni. Podle legend tito démoni sužují lidské pokolení po celé věky. Tolik tedy k legendám o této mystické postavě, která však má svou nezaměnitelnou a velmi důležitou roli i v astrologii. Je totiž důležitým termínem v astrologickém horoskopu.

Lilith

Znáte takový ten „AHA“ moment? V některých z nich právě Černá luna odkrývá svá tajemství v nás ukrytá. Člověk přichází na svět a jeho zrození provází určité postavení hvězd. Postavení ve znameních zvířetníku, v určitém domu horoskopu z dvanácti možných a také vzájemné poloze. Astrologové říkají, že každé setkání Lilith s kteroukoliv jinou planetou, každá její návštěva v daném domě s sebou přináší informace, které nás mohou dovést k tzv. minulým životům. To jsou právě ta skrytá tajemství, která nám mohou způsobovat různé problémy. Každých necelých devět let se tento záhadný vesmírný bod dostává do postavení, ve kterém byl v době našeho narození. A tato období jsou pro nás významná z toho hlediska, že si můžeme jednou pro vždy zpracovat situace, které se nám vrací do života jako sice známé, ale nevyřešené. Také si můžeme uvědomovat, že v tomto období se nám v životě mnohé mění. Mohou nastat dokonce velmi zásadní změny. Pokud vše správně pochopíme a budeme podle toho jednat, vyvarujeme se rčení, že „se nám lepí smůla na paty“. 

Že nevíte, kde se vaše Lilith nachází? Stačí oslovit kteréhokoli astrologa, on vám to rád sdělí!

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min