Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Nebe nad námi

Kdy jste naposledy pozvedli hlavu k nebi? Komunikovali jste už někdy s Měsícem? Možná je to pro někoho neobvyklé, ale z vlastní zkušenosti vím, že svět je záhadným místem, ve kterém je téměř všechno možné.

 

Osobně vnímám, jak moc je důležitá komunikace. Nejen verbální a mezi lidmi, ale také s naším okolím, přírodou a onou magickou energií, která nás stvořila a ke které se můžeme vztahovat. Pokud jste racionálně založení, nemusíme se navzájem přesvědčovat o opačných názorech, naprosto respektuji jiný pohled na svět. Jestli jste ale vnímaví a sami cítíte, že rozum není odpovědí na všechno, pojďme se podívat na nebe a hledat tam odpovědi.
Nebe nad námi
 

Zvedni hlavu

V každodenním shonu jsme někdy natolik ztraceni, že už nás ani nenapadne nadechnout se, vydechnout a jít se projít po krajině. Pokud ano, máme štěstí. Jestli jsme ale přehlcení a nevíme, jak řešit naše potíže, pojďme se projít a pozvedněme náš zrak k nebi. Zároveň je dobré být pevně vrostlí do země. Jen s pevnými kořeny můžeme vnímat vesmír a komunikovat například s Měsícem.

S pevnými kořeny v oblacích

Není příliš prospěšné ztrácet se a pomyslně poletovat po vesmíru, aniž bychom s naší Zemí byli propojeni. Snadno se pak stává, že nás mohou pohltit nadměrné emoce nebo dokonce psychospirituální krize. Proto je velmi zdravé zachovat si určitý stupeň racionálního pohledu, a nemusí to vůbec znamenat, že nevnímáme duchovní svět a veškeré záhadné děje. Jedině tak můžeme zachovat rovnováhu, protože jak víme, každý extrém nám může uškodit.

Měsíc nejen pro ženy

Když už jsme v sobě pevní, cítíme stabilitu země, můžeme se i v noci podívat nad sebe a pozdravit Měsíc. Však jsme na jeho cykly napojené především my ženy, ale jak víme, Měsíc ovlivňuje nás všechny skrze své pravidelné fáze. Představa, že zde existuje po miliardy let, je natolik úchvatná, že si Luna zaslouží respekt. Je proto velmi prospěšným zážitkem učit se vyjádřit úctu nejen sobě sama, jiným lidem, ale i planetám, hvězdám, rostlinám, zvířatům, a nakonec vlastně i našim přízemním věcem, které nám slouží.

Inspirace

Můžete přijmout tento článek jako malou inspiraci, a jít na malou procházku. Vnímejte, co a koho kolem sebe vidíte. I když třeba máte pocit, že se vám něčeho nedostává, zkuste ocenit všechny věci, které tvoří vaši domácnost. Podívejte se v novém světle na blízké lidi, kteří se právě probouzí nebo jdou spát. Co potřebují oni i vy? Co můžete společně udělat pro to, aby se vám hezky žilo? Pokud máte doma nebo na zahradě zvířata, znovu na ně pohlédněte, a představte si, jak se asi cítí. Vnímají mnohem více, než si my lidé dokážeme představit.

A pak se podívejte na zem. Poděkujte za to, že nám Země dává nám oporu, půdu, vodu a obživu. Nakonec zvedněte hlavu, požádejte nebo poděkujte Měsíci, Slunci, hvězdám a planetám. Celému světu, který tady pro nás ještě stále je a snad i v budoucnu bude, pokud jej jako chamtivé lidstvo nezničíme.

Zodpovědné propojení

Opatrujme sami sebe i celý svět okolo nás. Zasloužíme si to nejen my, ale především příroda, která je stále trpělivá s našimi vrtochy, i když jí občas dochází dech. Věřme, že zvládneme převzít zodpovědnost za naše životy a okolní krajinu, a společným úsilím uděláme maximum pro to, abychom my i naši potomci mohli užívat bytí ve zdraví. Aby na nás i naše děti mohly Měsíc a Slunce dál poklidně zhlížet a posílat energii potřebnou pro život.

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min