Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Prosincový úplněk

Úplněk, který jsme měli možnost zahlédnout na obloze 8. prosince, nás učí plnit si sny, jít přes překážky a uskutečnit, po čem toužíme. Jsme na tento postup vpřed připraveni?

 

Máme za sebou úplněk v Blížencích, a je plný rozporů a neklidu. Na jednu stranu je na nás vyvíjen tlak a máme pocit, že musíme stihnout plno práce, ale na druhou stranu si naše tělo potřebuje užít klid a odpočinek zimy. Můžeme se cítit nespokojeně se svými výsledky nebo s konáním druhých lidí, a zároveň máme možnost postoupit vpřed v realizaci našich cílů. Jak tyto všechny výzvy najednou zvládnout?

Prosincový úplněk

Síla úplňku

Je potřeba vzít svůj život do vlastních rukou. Převzít zodpovědnost a dát pozor na správná rozhodnutí, která nám pomohou se posunout. Nejlepší možností je najít zklidnění, ztišení a návrat k sobě sama. Tam nalezneme jediné správné odpovědi. Zkusme si dát pozor na chaos a emoce, a nacházet alespoň trochu času na péči o sebe, tělo i psychickou stránku. Naše duše nám tuto péči mnohonásobně vrátí.

Malé kroky vpřed

A jak je to s prací, životními cíli, ale i osobními záležitostmi? Zkusme postupovat tak, že si zvolíme malé cíle, a mezitím budeme o sebe hodně pečovat. Každý den stačí pokročit trošku, a najednou zjistíme, že jsme se posunuli o velký kus dopředu. Především pro Blížence, Ryby, Pannu a Střelce je toto období zlomové. Ne vždy je výkon a zaměření na práci zásadní. Budete se muset zastavit, přehodnotit svůj způsob života, a najít problém, který se týká rodinných záležitostí. S jejím vyřešením se také můžete posunout tam, kam si přejete, v tom nejlepším slova smyslu.

Prosinec a přelom

Toto přelomové období je důležité. I když ale záleží na tom, jak jej pojmete, neděste se. Žádný strach není potřeba. S důvěrou se věnujte jak sobě a rodině, tak krůček po krůčku i vaší práci. Nacházejte klid a uspořádejte si vlastní záležitosti, myšlenky, nápady. Věřte si, že brzy pochopíte, jakým směrem se vydat dál. Blížící se nový rok vám s tímto rozhodnutím určitě pomůže.

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min