Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Horoskop

 

Vybíráme si koníčka!

V době, kdy se člověk rozhoduje pro své povolání, by se evidentně rozhodovat neměl. Často se totiž stává, že během svého života přijde na to, že dělá naprosto odlišnou práci od takové, která by ho bavila, naplňovala a ještě se stala výdělečnou. A jak tedy zjistit, k čemu člověk inklinuje?

Více

 

Což takhle dát si…?

Míváte chutě? Nebo jíte zdravě? Ujíždíte na nějaké dobrotě? Následující řádky vás možná budou inspirovat, jak si udělat dobře a najít něco, co vám bude splňovat požadavky chuťové.

Více

 

Silvestrovské oslavy

Přesto můžete nahlédnout, možná snad jen pro inspiraci či rozhodnutí ke změně, nahlédnout do dnešního článku, který přiblíží výběr podle znamení západního zvěrokruhu se. Možná najdete právě ten druh alkoholu, abyste nemuseli strávit následující den s kocovinou.

Více

 

Pohybem ku zdraví

Možná vám nás dnešní příspěvek pomůže najít způsob, jak případná kilča navíc eliminovat a ještě prospět svému zdraví do budoucna. A můžete začít hned!

Více

 

Nakupujete rádi?

Každé znamení zvěrokruhu má specifické vlastnosti, projevy, postoje atd. Určitě je můžeme využít pro každou životní situaci, tak proč ne pro nakupování?

Více

 

Vinobraní

Většina z nás, kteří máme vinný mok v oblibě, již má vytipovány své značky, chutě a přívlastky vín. Avšak je možné, že se inspirujete naším malým horoskopem a zjistíte, že znamení horoskopu vám skýtá nové volby. Pokud chcete zjistit, zda tomu tak je, čtěte dál!

Více

 

Znamení a strava

Hvězdy mají významný vliv na člověk a tak je více než jasné, že inspiraci můžeme najít v našich horoskopech, podle znamení zvěrokruhu.

Více

 

Malá pomoc

Zkracují se dny, ochlazuj se… Prostě se může stát, že nervozita bude stoupat nejen na pracovišti, ale i doma. Díky znamení horoskopu můžeme obecně odhadnout chování lidí, pokud zjistíte, v jakém znamení se narodili a díky tomu předejít situacím, které neradi prožíváte. V následujících řádcích třeba najdete malou pomoc.

Více

 

Vinobraní za rohem

Většina má vytipovány své značky, chutě a přívlastky vín, která má v oblibě. Avšak je možné, že se inspirujete naším malým horoskopem a ochutnáte i něco jiného. A možná naše typy budou něčím novým, co vás osloví.

Více

 

Zdravotní manuál

Jednou oblastí života je i zdraví. Víte, který zdravotní problém či nemoc je pravděpodobný právě podle vašeho znamení zvěrokruhu? Nahlédněme tedy společně pod astrologickou pokličku a využijme informace, které se mohou hodit na prahu nového školního roku.

Více

 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min

 
 
 
webpart/article/rollup/article_rollup_half_1col.html.twig
 
 
webpart/article/rollup/article_rollup_half_1col.html.twig