Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Nakupujete rádi?

Každé znamení zvěrokruhu má specifické vlastnosti, projevy, postoje atd. Určitě je můžeme využít pro každou životní situaci, tak proč ne pro nakupování?

 
Dokonce se i mezi ženami najdou ty, které nákupy nemají rády a mezi muži se objevují náruživí „nakupovači“. Někteří lidé nakupují jen proto, aby nakoupili, jiní do toho jdou s rozmyslem.

Nakupujete rádi?

Pokud jde o Berany - mějte se na pozoru před ukvapenými a nepromyšlenými nákupy. Později by se mohly dostavit výčitky svědomí.

Býci, na rozdíl od Beranů, vy zase přemýšlíte až příliš. Vaše výpravy po obchodech budou ve znamení zvažování kvality, ceny, využití. Rozhodně Býka nepotkáte u výprodejů nebo právě v předvánočních tlačenicích.

Blíženci si pro změnu měli pohlídat peněženku. Vaše inspirace v různých módních časopisech je bezbřehá a pak často koupíte i to, co vám přijde pod ruku. Bohužel do budoucna nevyužitelné a nepotřebné.

Raci potřebují prostor a čas. A podobně, jako Blíženci, často nakupují nepotřebnosti a zbytečnosti. A právě čas je pro ně něco imaginárního a mohli by, díky nepozornosti, omylem strávit noc v nákupním centru.

Lvi, uvědomte si, že i personál v obchodech nejsou kouzelníky! Nicméně vás lze potkat většinou v obchodech, které nabízejí elegantní a poněkud luxusnější zboží. Vybíráte podle kvality a také ceny. Většinou míváte jasnou představu o tom, co nakoupíte.

Panny, přes svou pragmatičnost a praktičnost vás vždy zláká výprodej nebo obchod s použitým zbožím. Věřte, že tento způsob nákupu není vždy na místě a navíc vás může připravit o poměrně vysoké finanční částky. 

Váhy, vaše zájmy jsou spojené s uměním a dárečky. Nevíte-li si rady, neváhejte si říct o pomoc prodavačku nebo prodavače. Určitě odejdete naprosto spokojeni, že obdarujete sebe či své bližní tou správnou věcí.

Pro Štíry je důležitá originalita a také cena. Jen byste měli dbát na určitý styl, abyste nevyděsili své okolí. Může se stát, že smotáte páté přes deváté a originalita vymizí.

Střelci, pro vás máme malou radu. Než bude na spadnutí nějaký konflikt, promyslete si, jestli na něm nenesete vinu. Do obchodů se vydávejte až tehdy, když budete mít sepsaný seznam všeho potřebného a do peněženky obnos, který bude odpovídat délce seznamu.

Milí Vodnáři, věřte, že nemusíte mít všechno, co je zrovna módní nebo jak se dnes říká „in“! Pokud se chystáte na nákupy, raději si dvakrát zkontrolujte, jestli máte u sebe peněženku s dostatečným obnosem peněz. 

Máte-li, Rybičky drahé, v plánu nákupy, nezapomeňte zrušit všechen ostatní program toho dne. Užívejte si možnost, kdy můžete strávit čas sami se sebou, protože si umíte skvěle užít nákupní den a ještě se obdarovat malým dárkem pro radost.
 
Nejčtenější články
Třetí oko

Třetí oko

Třetí oko se nachází uprostřed čela, mezi obočím a napájí se na něho šestá čakra.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Vůně skořice

Vůně skořice

Skořice je úžasné koření, které provoní celý dům, jakmile se přidá do nějakého pokrmu či moučníku. A takové svařené víno se skořicí je výborné a má léčivé účinky, jak zpívá i Václav Neckář. A určitě s ním máte zkušenost i vy. A jak je to tedy s tou skořicí?

Více »

Tři, dva, jedna…

Tři, dva, jedna…

Už jenom několik dní nás dělí od chvíle, kdy se v našich domácnostech rozzáří první svíčka na adventním věnci či jiné adventní vazbě. Ano, přivítáme první adventní neděli, tzv. železnou, která má související význam v tradičních barvách nebo osobně pojatých.

Více »

 
Sladkost života

Sladkost života

Tato otázka padla v jedné pohádce. Myslím, že se jmenovala O chytré Horákyni. Její otec byl ve vádě se svým sousedem a spravedlivě je měl rozsoudit král. A tak se začal odvíjet příběh, který skončil velkou svatbou.

Více »

 
Pro nebo proti?

Pro nebo proti?

Bylina, která je předmětem kontroverzních názorů. Bylina, která je zařazena mezi návykové drogy a o níž se hovoří v superlativech ve vztahu ke zdraví.

Více »

 
Čas na kávu

Čas na kávu

Existuje mnoho způsobů, kterými se může předpovídat budoucnost. Karty, runy, čajové lístky, kosti, můžeme číst z ruky, vykládalo se ze zvířecích vnitřností. Za pozornost stojí i káva. Tedy tzv. lógr, který zbude na dně šálku, když kávu vypijeme.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:853

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:301

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka Soucitný Věštec

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, vidím auru...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:898

0900 700 650 - 2 EUR/min