Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Nakupujete rádi?

Každé znamení zvěrokruhu má specifické vlastnosti, projevy, postoje atd. Určitě je můžeme využít pro každou životní situaci, tak proč ne pro nakupování?

 
Dokonce se i mezi ženami najdou ty, které nákupy nemají rády a mezi muži se objevují náruživí „nakupovači“. Někteří lidé nakupují jen proto, aby nakoupili, jiní do toho jdou s rozmyslem.

Nakupujete rádi?

Pokud jde o Berany - mějte se na pozoru před ukvapenými a nepromyšlenými nákupy. Později by se mohly dostavit výčitky svědomí.

Býci, na rozdíl od Beranů, vy zase přemýšlíte až příliš. Vaše výpravy po obchodech budou ve znamení zvažování kvality, ceny, využití. Rozhodně Býka nepotkáte u výprodejů nebo právě v předvánočních tlačenicích.

Blíženci si pro změnu měli pohlídat peněženku. Vaše inspirace v různých módních časopisech je bezbřehá a pak často koupíte i to, co vám přijde pod ruku. Bohužel do budoucna nevyužitelné a nepotřebné.

Raci potřebují prostor a čas. A podobně, jako Blíženci, často nakupují nepotřebnosti a zbytečnosti. A právě čas je pro ně něco imaginárního a mohli by, díky nepozornosti, omylem strávit noc v nákupním centru.

Lvi, uvědomte si, že i personál v obchodech nejsou kouzelníky! Nicméně vás lze potkat většinou v obchodech, které nabízejí elegantní a poněkud luxusnější zboží. Vybíráte podle kvality a také ceny. Většinou míváte jasnou představu o tom, co nakoupíte.

Panny, přes svou pragmatičnost a praktičnost vás vždy zláká výprodej nebo obchod s použitým zbožím. Věřte, že tento způsob nákupu není vždy na místě a navíc vás může připravit o poměrně vysoké finanční částky. 

Váhy, vaše zájmy jsou spojené s uměním a dárečky. Nevíte-li si rady, neváhejte si říct o pomoc prodavačku nebo prodavače. Určitě odejdete naprosto spokojeni, že obdarujete sebe či své bližní tou správnou věcí.

Pro Štíry je důležitá originalita a také cena. Jen byste měli dbát na určitý styl, abyste nevyděsili své okolí. Může se stát, že smotáte páté přes deváté a originalita vymizí.

Střelci, pro vás máme malou radu. Než bude na spadnutí nějaký konflikt, promyslete si, jestli na něm nenesete vinu. Do obchodů se vydávejte až tehdy, když budete mít sepsaný seznam všeho potřebného a do peněženky obnos, který bude odpovídat délce seznamu.

Milí Vodnáři, věřte, že nemusíte mít všechno, co je zrovna módní nebo jak se dnes říká „in“! Pokud se chystáte na nákupy, raději si dvakrát zkontrolujte, jestli máte u sebe peněženku s dostatečným obnosem peněz. 

Máte-li, Rybičky drahé, v plánu nákupy, nezapomeňte zrušit všechen ostatní program toho dne. Užívejte si možnost, kdy můžete strávit čas sami se sebou, protože si umíte skvěle užít nákupní den a ještě se obdarovat malým dárkem pro radost.
 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min