Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vybíráme si koníčka!

V době, kdy se člověk rozhoduje pro své povolání, by se evidentně rozhodovat neměl. Často se totiž stává, že během svého života přijde na to, že dělá naprosto odlišnou práci od takové, která by ho bavila, naplňovala a ještě se stala výdělečnou. A jak tedy zjistit, k čemu člověk inklinuje?

 

Je dobré tomu, jak se človíček projevuje již v dětství. Co nejraději dělá, co se mu líbí, čemu věnuje svou pozornost. A pak také můžeme přihlédnout k tomu, v jakém znamení se narodil a všímat si, zda opravdu k některé z činností uvedenýché pro jeho znamení inklinuje. 

koníček

Kozoroh je pracant, který je spíše individualista, ale jeho odpočinkovými činnostmi jsou zahradní práce. Rád má vše podle svého plánu a ty velmi nerad mění. Tudíž hodit mu tzv. vidle do plánů zavání průšvihem. K jeho zájmům patří květiny, příroda, fotografování, a pokud ho uvidíte při sportu, určitě to bude při plavání či běhu. 

Býci milují přírodu, ale jsou to také velcí požitkáři. Mají kolem sebe rádi vše hezké a umí se o to i celkem dobře postarat. Zapátráte-li po tom, jak býkovi udělat radost a vidět ho spokojeného, vytáhněte ho na výšlap nebo v létě na vodu. V lodi se cítí jako ryba ve vodě. A když je zima, neváhejte s pozváním do bazénu. A chystáte-li se na návštěvu, neurazíte ho krásnou květinou v květináči.

Panny jsou známé tím, že mají rády ve svém životě pořádek a jsou velmi dobrými pozorovateli. Mají výborné myšlení a vyznávají zásadovost a nezávislost. A všechny tyto aspekty jsou promítnuty i do jejích zájmů. Člověk narozený ve znamení Panny si rád hraje. A to doslova. Najdete je mezi hráči šachu či pokeru. Ne nadarmo se o Pannách říká, že umí zachovat „poker face“. Vyzkoušejte si je!

Rozlítaný a vzpurný Vodnář toho moc nenadělá. Když se chce bavit, naprosto mu ke štěstí stačí plácek někde v hezké přírodě na břehu řeky či rybníka, fajn parta lidí a světlo táboráku s hezkými písničkami doprovázené kytarou. A když je zima, pelíšek s teplou dekou, hrnkem čaje a fajn filmem je pro něj známkou blaženosti. Stačí vám to také? Můžete se připojit.

Všechno zkusit. To je známka Blíženců. Neustálá akce a den nabitý programem. V podstatě je zajímá všechno a nic. Banjijumpink, pak hned výstava obrazů, rychlý oběd v „mekáči“, hudební festival a na závěr setkání s přáteli ve vyhlášeném baru. Nevydrží dlouho u jednoho a tak pokud chcete zažít den bez hranic, vyzkoušejte si takový blížencový den. Možná, že na jeho konci prohlásíte: „Už nikdy více!“

Opakem jsou Váhy. Ty se drží více zpátky, ale z každé situace také diplomaticky vybruslí za předpokladu, že se jim něco nezdá. Pokud budete pátrat mezi jejich koníčky, hledejte mezi těmi, které patří spíše mezi ty individualistické. Mohou to být umělecká nadání, ale najdete je i mezi motorkáři nebo cyklisty.

Berani jsou podobní Blížencům. Ani oni nevydrží u jednoho a neustále hledají něco nového. Najdete je všude tam, kde se odehrává jakýkoliv adrenalinový sport nebo se organizuje výlet někam, kde lidská noha dosud nestanula. Přiláká je však také kuchyně. Neotřelé recepty vyžadující složitější úkony jsou přesně pro Berany.

Lev je organizátor. A vždy své koníčky a zájmy zorganizuje tak, aby spojil příjemné s užitečným a ještě k tomu byl středem pozornosti. A jak to pak vypadá? Většinou jde o kolektivní sporty, ve kterých Lvi vynikají. Také ho můžete najít u nějaké stolní hry, ale nelekne se ani adrenalinu jako je seskok padákem a má-li k tomu vlohy, uvidíte ho i proběhnout cílovou pásku maratónského běhu.

I Střelci mají v sobě energii, kterou potřebují občas vypustit u činnosti, která je baví. Na rozdíl od Lvů však na jejím konci musí vidět výsledek. Ať již je to konkrétní výrobek manuální činnosti, menu vytvořené s úmyslem pobavit se a nakrmit přátele nebo výlet s návštěvou buď konkrétního místa, nebo konkrétní osoby. Ta však může mít také konkrétní účel.

Ryby, vynikající svou údajnou náladovostí, najdete leckdes. Někdy u kolektivních sportů, jindy je najdete samotné třeba v bazénu. Zrozence ve znamení Ryb zajímá mnoho věci a mají mnohé zájmy. Podle pozorování však prý vynikají ve sběratelství. Jsou schopni sbírat rozmanitosti, kterými dokáží velmi cíleně překvapit.

Rak je sólový hráč a tak ho najdete téměř v každé zájmové činnosti samotného. Od kreativních uměleckých koníčků můžete přejít až k výrobě věcí, které denně používáme jako je svetr. Možná ho ráno potkáváte v parku, kde si plní denní dávku pohybu v rámci „buď fit“ nebo tam naopak bude odpoledne sedět na lavičce s knihou v ruce. 

Soutěž. Ke startu, připravit, teď! To vždy přiláká Štíra. K jeho koníčkům patří všechny činnosti, kde si může poměřit síly s někým jiným. Ale není třeba se obávat, že by byl lstivý. Když vyhraje ten druhý, Štír mu dokáže vzdát hold. Pokud uvidíte člověka, který se věnuje stále stejné činnosti, věřte, že se narodil ve znamení Štíra. 

Léte je v plném proudu, omezení se uvolnila, dokonce můžeme vyjet i do zahraničí, takže se můžeme konečně začít dělat to, co se nám líbí, co nás baví nebo láká.

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min