Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Pohybem ku zdraví

Možná vám nás dnešní příspěvek pomůže najít způsob, jak případná kilča navíc eliminovat a ještě prospět svému zdraví do budoucna. A můžete začít hned!

 
Pokud jde o nadváhu a její likvidaci, bývá tato celá záležitost individuální. Na každého platí něco jiného. Díky znamení zvěrokruhu lze najít způsob odrazit se od jakéhosi bodu nula a začít dělat něco pro své tělo i zdraví nejen fyzické, ale i duševní. Ne nadarmo se říká, že co je nahoře, je i dole a jak na povrchu, tak je i uvnitř.

Pohybem ku zdraví

Zemská znamení jako jsou Kozoroh, Býk a Panna jsou také velmi vnímavá. Jsou vytrvalí, fyzicky aktivní a také dokáží vymyslet skvělou strategii. Realismus a konzervatismus, potřeba bezpečí a zaměření se na materiální svět je provází napříč všemi životními oblastmi. Pokud jde o sport a tím tedy i prevenci nadváhy, skvělou volbou je bruslení a lyžování, čemuž nahrává zrovna zimní sezóna a pokud jste raději v teple, tak využijte posilovnu nebo do svých aktivit zařaďte třeba pilátes. Můžete tančit nebo jezdit na kole, ale určitě se vyhýbejte adrenalinovým sportům. Hrozí vám riziko zlomenin. Nezdráhejte se při sportu použít různé ochranné prostředky.

Temperament, soutěživost a obrovskou energii v sobě mají ohnivá znamení Lva, Berana a Střelce. Avšak si musíte dát pozor na své hranice, abyste se vyhnuli případným zraněním a úrazům. Pokud si vyberete sport podle svých možností, měl by vyžadovat dostatečný a rychlý pohyb. Ideálně volte tedy rytmickou zumbu nebo aerobic, rychlý hokej či energický kickbox nebo adrenalinové horolezectví. I „ohniváci“ by měli být opatrní při sportech a dávat si pozor – Berani na hlavu, Střelci na kyčelní klouby a Lvi na své srdce.

Raci, Ryby a Štíři jsou vodní znamení, a to se odráží i na jejich pohybových aktivitách. Jejich start bývá pomalejší, ale o to déle vydrží. Mohou volit sporty kolektivní, ve kterých jsou pro ně zásadní vztahy v kolektivu, ale nevadí jim ani individuální cvičení. Nejčastěji je najdete u vodních sportů, ale budou se jim líbit i zimní sporty jako je lyžování nebo bruslení. Umělecké sklony vodních znamení je přivedou k tanci a občasná touha po samotě zase k józe nebo tai chi. Štíři, vy si chraňte kříž, Raci, eliminujte napětí, které vám může ovlivnit trávení a Ryby si pečlivě pečují o chodidla. 

Vítr v nás může vyvolat pocit nestálosti a přesně touto vlastností se projevují vzdušná znamení Vah, Blíženců a Vodnářů. A stejně to mají i u sportu. Preferují kolektivní sporty, všechny durhy tance, ale nevyhnou se ani bojovým sportům či józe. Důležité pro ně jsou nové známosti a různorodá společnost, se kterou lze sdílet radost z pohybu. Blíženci si dají pozor na svá ramena, Váhy na křížovou oblast svých zad a Vodnáři, vy pečujte o své kotníky.
 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min