Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Silvestrovské oslavy

Přesto můžete nahlédnout, možná snad jen pro inspiraci či rozhodnutí ke změně, nahlédnout do dnešního článku, který přiblíží výběr podle znamení západního zvěrokruhu se. Možná najdete právě ten druh alkoholu, abyste nemuseli strávit následující den s kocovinou.

 
Berani mají rádi alkohol. V podstatě s ním ani nemají zásadní problém, protože díky své ohnivé energii ho velmi snadno spálí. To však neznamená, že nemusí doplňovat vodu, která jejich organismu postupně pomůže eliminovat nemilý dopad alkoholu. Berani nedbají na výběr, přednost však dostává vodka s „energeťákem“ nebo nějaký míchaný nápoj – Comopolitan nebo třeba Cuba Libre. A když nebude nic z toho, tak sklenka whisky neurazí nikdy.

Silvestrovské oslavy

Býci už jsou na tom jinak. Jsou vybíravější, ale volba by měla padnout na ovocné koktejly. Ale pokud se týká alkoholu, chutná jim sladké pití. Takže klidně Carolans nebo i domácí vaječný koňak jim bude chutnat vždy. Neopovrhnou však ani Fernetem. Je jedno, budete-li jim ho podávat jen tak nebo se spritem či tonikem a plátkem citronu. Legrace s nimi bude vždycky.

Blížence nikdy neurazíte, postavíte-li před ně láhev dobrého vína. Dokonce si u nich uděláte tzv. očko. Neopovrhnou ani míchaným nápojem s nějakým sladkým džusem. Nicméně je tu velké varování. Nemíchat! Vyhnete se tak nejen výčitkám svědomí, ale i řádné opičce za krkem.

Raci prý mají rádi Aperol spritz. No jo, jsou takoví opatrnější. Po tomto drinku jim totiž nebude špatně. Neurazíte je ani chutným červeným vínem. Pokud vytáhnete tvrdší kalibr, pak by to měl být kvalitní gin nebo vodka. Ale v tom případě už asi za sebe neručí ani Raci sami.

Lvům vůbec tvrdý alkohol nedoporučujeme. Špatně ho snáší. Určitě si mohou dát kvalitní červené víno. Ještě lépe, pokud bude svařené či součástí punče. Máte-li v úmyslu Lva uctít nebo velmi potěšit, poohlédněte se po láhvi skvělého brandy.

Panny, pokud budou mezi pozvanými na večírek a budete je chtít opravdu uctít, mohl by váš pohled skončit na dně vaší peněženky. Potrpí si totiž na všechna vína, která obsahují perličky, bublinky či šumí. A proč pozor na peníze? Může to totiž vypadat, že se v něm koupaly!

Váhy jsou známé díky své abstinenci. Je ale faktem, že pokud se rozjedou, tak je to potom velká jízda! Nicméně se dokážou udržet v určitých mezích. A vědí proč! Jejich ledviny by jim přemíru alkoholu v následujících dnech velmi rychle vysvětlily. Pokud se alkoholu, Váhy, vyhnout nemůžete, tak sklenka bílého nebo ovocné drinky budou nejlepší volbou.

Štíři dělají vše nadoraz! To znamená, že se tak stavějí i k alkoholu. Upřednostňují před všemi ostatním druhy tvrdého alkoholu rum. Jakýkoliv rum. A věřte, nikdy s ním nechtějte v pití tohoto moku zápolit. Avšak pro Štíry malá rada: zaměníte-li druh alkoholu, může se stát, že budete ráno překvapeni… možná nejen tváří, kterou vedle sebe uvidíte ráno po probuzení.

Střelci, havajský rum vám sice chutná, ale pozor na něj. Držte se raději toho svého piva, které máte nejvíce v oblibě. Alespoň si můžete být jisti, že se vám nepřihodí žádné faux pas. Pokud si to však situace žádá, Daiquiri splní svůj účel.

Kozorozi, pokud se týká alkoholu, jste pěkně nároční. Velmi kvalitní vína, plzeňská dvanáctka nebo vodka vysoké jakosti – to je to, co máte nejraději. Nedoporučujeme však konzumaci všeho najednou v jeden večer.  Mohlo by to dopadnout trošku nedůstojně.

Vodnáři zase nejsou žádní troškaři. Pokud jsou mezi pozvanými na party, připravte dostatek všeho alkoholu. Kdo ví, čím začnou, ale rozhodně hned tak neskončí. Ideálně jim přidělte vlastního barmana, který se o přísun alkoholických nápojů Vodnářům bude pečlivě starat. Vyhnete se pomluvám!

Ryby o alkoholu vědí určitě hodně a není třeba jim radit. Mezi jejich oblíbený alkohol patří rozhodně bylinné likéry s nahořklou chutí. Pokud zrovna nemáte náladu na tvrdý alkohol, dejte si víno, samozřejmě žádné krabicové, nebo si nechte namíchat jemný koktejl.
Přejeme vám veselé chvíle při silvestrovských a novoroční oslavách!
 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min