Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Peníze a kariéra

 

Pracovní změny

Přemýšlíte nad tím, že byste potřebovali ve svém zaměstnání změnu? Nemusíte hned odcházet, stačí se zamyslet nad tím, co by vás mohlo motivovat a inspirovat.

Více

 

Pracovní vyhlídky

S novým rokem můžete reflektovat i vaše pracovní aktivity. Jste spokojení nebo byste rádi našli odvahu k dalšímu kariérnímu pokroku či úplné změně profese?

Více

 

Vánoce netradičně

Myslíte, že je nutné mít pod vánočním stromkem kupu drahých darů? Co takhle přehodnotit komerční tlak, podpořit starodávné zvyky a skromnost, a tím svátky prožít tradičně a zároveň „netradičně“?

Více

 

Tradiční jarmarky a trhy

Blíží se adventní trhy a jarmarky. Jste tvůrčí a potřebujete si přivydělat? Nabídněte své výrobky, vytvořte si stánek a užijte si setkání s přáteli, nebo je pojďte podpořit!

Více

 

Jak vyjít z mála

Všímáme si, že ceny se v posledních letech zvyšují a mnozí z nás jsou nuceni šetřit peníze. Stresuje nás to? Nemusí, pokud se naučíme vyjít z mála a být skromní.

Více

 

Kompenzační bonus

Období koronaviru ovlivnilo všechny z nás. Pokud jste samostatně výdělečně činní, nebo pracujete na dohodu, ještě stále můžete zažádat o finanční bonus. Jak na to?

Více

 

Podpora hojnosti

Hojnost je základem pocitu bezpečí. Možná jste už někdy zažili pocit nejistoty, nebo se vám nedostává dostatek financí, abyste pokryli všechny vaše životní potřeby. Mnoho lidí má i zkušenosti se zadlužením. Jak se z tohoto začarovaného kruhu dostat ven, na cestu, která vede k jistotě? I když se nám někdy zdá, že obtížné situace nemají řešení, vždy se můžeme zamyslet nad tím, jakým způsobem má smysl změnit náš život k lepšímu.

Více

 

Pátrací akce

Současný svět se bez peněz neobejde. Mnozí lidé se ještě stále ženou za materiálními výhodami a tučnými konty. Je třeba si srovnat priority. Toužíte dělat něco jiného, něco, co by vás bavilo? A víte, že můžete?

Více

 

Jak se plní sny

Často se věnujeme myšlenkám o své práci, zaměstnání. Někteří o posláních. Ale mnoho lidí je ve svých zaměstnáních nespokojeno. Avšak bez peněz to dnes nejde. Navíc ještě stále se mnozí ženou za materiálními výhodami a tučnými konty. Je třeba si srovnat priority. Máš sen? Tak pracuj na jeho realizaci!

Více

 

Proč jsou ženy úspěšnější?

Pocity a předvídání jsou důležitým nástrojem vedoucí osobnosti. Člověk má něco nenapodobitelného – intuici. A ženy ji využívají daleko více.

Více

 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min

 
 
 
webpart/article/rollup/article_rollup_half_1col.html.twig
 
 
webpart/article/rollup/article_rollup_half_1col.html.twig