Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Pracovní změny

Přemýšlíte nad tím, že byste potřebovali ve svém zaměstnání změnu? Nemusíte hned odcházet, stačí se zamyslet nad tím, co by vás mohlo motivovat a inspirovat.

 

Ať už jste dělník, muzikantka, terapeutka, učitel, lékařka, pekařka, manažer nebo stavbyvedoucí, v každé profesi jednou nastane moment, kdy ucítíte potřebu změny. Máte několik možností. Buď můžete měnit zaměstnání jak na běžícím pásu podle toho, jak je to zrovna možné, což může být obohacující. Nebo je potřeba, abyste ve svém zaměstnání získali novou inspiraci a postup vpřed.

Pracovní změny

Inspirativní motivace

Chybí vám chuť do práce? Přemýšlíte, jakou změnu udělat? Práce vás doslova štve a nemáte motivaci? Co by vám pomohlo? Zkuste si s někým blízkým popovídat, nebo pokud cítíte důvěru, svěřte se svému šéfovi. Třeba společně najdete možnost, jak vám pomoci. Najděte si kouče nebo zavolejte nám, a zkusíme se společně podívat na téma, které vás trápí…

Co vám chybí?

Co vám v dosavadní profesi chybí? Je to nedostatek pozornosti, ocenění, podpory, nebo jste znudění, frustrovaní, a hledáte smysl své práce?

Zkuste se chvíli zastavit, dát si něco dobrého, zabalit se do deky nebo se zahřát ve sprše či vaně. Nechte plout myšlenky na téma vašeho působení v práci. Hledejte, co přesně vám vadí, jestli jde jen o zimní a předjarní únavu, nebo cítíte hlubší problémy a potřeby.

Respektujte sebe sama

Respektujte sebe a své potřeby. Pokud vám chybí finance, hledejte cesty, jak si vydělat více. Řekněte si o vyšší plat, honorář nebo se nebojte zvýšit cenu vašich produktů. Jestli vás štvou kolegové nebo šéfka, a není to už možné spravit lepší vzájemnou komunikací a úctou, dodejte si odvahu k odchodu, ale nejlépe až poté, co budete mít jistou další práci. Jestli cítíte, že potřebujete větší respekt, hledejte cesty, jak si věřit víc, abyste mohli ukázat, co vše umíte, a že za úctu stojíte. Udělejte to, co dlouho plánujete, plňte si své sny, nestyďte se postavit se za svůj talent a schopnosti. Oceňte sebe sama a věřte, že se uznání projeví i navenek.

 

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min