Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Tradiční jarmarky a trhy

Blíží se adventní trhy a jarmarky. Jste tvůrčí a potřebujete si přivydělat? Nabídněte své výrobky, vytvořte si stánek a užijte si setkání s přáteli, nebo je pojďte podpořit!

 

Fantazii se meze nekladou, proto se nebojte prezentovat práci a představte tvorbu ve vašem městě nebo obci. Pokud nic nevytváříte a vaše práce je z jiného soudku, nevadí. Pojďte na trh, navštivte stánky vašich známých a přátel, a podpořte je. Však co je cennějšího, než tradiční ruční práce? Rozhodně je vkusnější a bohatší než velkovýroba nadnárodních korporací. Výrobky jsou navíc osobní, nesou zajímavé příběhy a mnohdy podpoří i dobrou věc. Zajímejte se o vaše okolí. Užijete si tak předvánoční atmosféru mnohem lépe.

Tradiční jarmarky a trhy

Tradiční stánky a příběhy

Příběhy jsou různé. Na trzích potkáte jednotlivce i celé malé firmy, rodinné podnikání, ale i neziskové společnosti, které se starají o lidi s postižením, nemocí, nebo třeba děti z dětských domovů. Proč letos nekoupit hračky, jež smysluplně pomohou? Přemýšlejte, jak investujete vaše peníze, a jaký druh zboží nakoupíte. Pokud má koupě alespoň trochu význam, zkuste si vybrat. Vyplatí se to, protože z takových originálních dárků budete mít vy i vaše rodina větší radost. Budete mít totiž zároveň skvělý pocit z pomoci druhému – a není to jen fráze.

Tvorba pro druhé

Pokud rádi tvoříte, nabídněte ostatním své výrobky – ať už jde o keramiku, polštáře, deky, pletené svetry, ponožky a oblečení, hrnky a talíře, grafiku nebo obrazy, šité hračky a ozdoby, přání a pohlednice, med nebo marmelády, cukroví a perníčky, zkrátka cokoli, co děláte. Pokud navíc z každého prodaného kusu věnujete pár korun na dobrou věc, přitáhnete mnohem více lidí a vy sami pak budete spokojení, že váš obchod je dobrý i k něčemu jinému. Dáváním tak získáte víc, než jste čekali.

Společné setkání

Pojďte na jarmark a nakupujte, nebo se jen tak procházejte. Inspirujte se. Setkejte se se známými a kamarády, dejte si horký čaj, medovinu, kávu nebo tradiční dobrotu.

Užijme si atmosféru se vším všudy, pusťme na chvíli všechny starosti za hlavu. Sledujme blikající světýlka, ozdoby, svíčky a radostné tváře. Vpusťme sváteční klid do našich srdcí a o to lépe se nám bude snášet každodenní realita – a nejen před vánočními svátky, ale po celý rok…

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min