Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Trochu jiný zvěrokruh

Většina z nás si pamatuje z indiánek stojící totemy v každé osadě, výpravy odvahy mladých mužů na cestě k dospělosti. Pojem totemového zvířete dnes již není cizí ani Evropanům. S oblibou člověk hledá svou příslušnost ke zvířeti, jehož vlastnosti by mohl mít. Totemy a totemová zvířata jsou součástí nejen indiánských kmenů, ale i jiných kultur po celém světě.

 

Pokud byste chtěli poznat své totemové zvíře, určitě byste měli zaměřit pozornost k takovému zvířeti, které vás nějakým způsobem zaujalo. Jedním ze znaků, jak poznat své totemové zvíře je také to, se kterým se velmi často setkáváme. Nemusí to být zrovna o reálná setkání, ale může jít o obrázky, filmové dokumenty nebo zoologické zahrady. Také můžeme vyzkoušet cestu meditace, tance nebo zpěvu. Pokud si dovolíte a dopřejte, můžete vyhledat šamana, který vás provede na cestě k poznání. 

totem

Jedním ze způsobů zjištění příslušnosti ke zvířeti je také výklad snů. Ne vždy je to snadné, ale existují lidé, kteří to dokážou. Pokud se vám zdá o nějakém zvířeti a nevíte, co vám sen chce sdělit, můžete pro inspiraci prohledat snář nebo vyhledejte někoho, kdo se výkladem snů zaobírá.

Stejně jako křesťanství a židovské náboženství mají anděly, kteří by člověka měli ochraňovat, totemová zvířata plní v podstatě úplně stejnou funkci. Navíc by měl člověk mít obdobné vlastnosti jako jeho totemové zvíře. Ačkoliv člověk některou z vlastností neprojevuje, může být do určité doby z jakéhokoliv důvodu ukrývaná.      

Existuje-li zvíře, ke kterému chováte antipatii či přímo odpor, vězte, že je ve vás ukryté problémové téma souvisejícím s některou vlastností tohoto zvířete. Určitě byste se měli tomuto problému věnovat a odstranit jej.

Každé ze zvířat představuje určitou vlastnost a nemusí jít vždy o velké a silné zvíře. Pro představu, pokud se podíváme na opravdu velké a silné zvíře, jímž je medvěd, jde o léčení, sílu a diagnostiku. Ale někdo má vlastnosti včely. Včela představuje společenskost, organizační schopnosti, ale i těžkou práci. Krab přestavuje štěstí, ochranu a úspěch a například vážka snění, umění a lehkost. A takto bychom mohli pokračovat. 

Totemová zvířata bývají často námětem pro tetování. Členové téměř všech přírodních národů se jím vždy zdobili a často šlo právě o zvíře, které dodávalo svému nositeli sílu a odvahu. 

Další zajímavé informace naleznete taky na naší Facebook stránce!

 
Nejčtenější články
Pivo a jeho účinky na zdraví

Pivo a jeho účinky na zdraví

„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus. Již několikrát bylo dokázáno, že určité množství alkoholu není pro organismus škodlivé, ale přímo zdravé.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Poddáte se módě?

Poddáte se módě?

Asi se zde nedovíte nic nového, když připomenu, že vlasy podléhají módě stejně, jako oblečení, doplňky, boty. Můžeme si připomenout různá období s různými manýry vztahující se k vlasům atd.

Více »

Směrovka

Směrovka

Ekzémy, vyrážky a vůbec defekty na kůži jsou relativně často řešený problém. Z vlastní zkušenosti vím, že málokdy je problém řešený ze strany příčiny, ale pouze důsledku. To znamená, že se řeší až to, co se „vyrobí“ na kůži.

Více »

 
Připravit, pozor… teď!

Připravit, pozor… teď!

Jo jo, máme tady biologické jaro, jehož příchodu si nevšímáme tolik jako příchodu toho astronomického. Už víte, že jaro nastalo pro lidské tělo. Začíná každý rok kolem poloviny února a my bychom se měli podle toho ke svému tělu chovat.

Více »

 
Nedoceněná síla

Nedoceněná síla

Říká se, že vystřelená kulka a vyřčené slovo nelze vzít zpět. Co si o tom myslíte? Já souhlasím. To, že vystřelíte z jakékoliv zbraně, se opravdu vzít zpět nedá. A věřte, že se slovem je to naprosto stejné. Někdy se ani škody napáchané slovem nedají změnit.

Více »

 
„Droga“ vlastní výroby

„Droga“ vlastní výroby

Všeobecné informace o šišince mozkové - epifýze nám říkají, že je to nepárová endokrinní žláza, která má na starosti několik velmi důležitých úkolů a funkcí v lidském těle. Je součástí epithalamu.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Sandra Kyvadlo Věštec

Sandra

Chcete spokojeně žít a užívat si? NEDAŘÍ SE VÁM ZHUBNOUT ? ZARUČENĚ VÁM PORÁDIM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI!JSEM TOHO ZÁŘNÝM...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:346

0900 700 650 - 2 EUR/min