Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Lednové novoluní

Novoluní v lednu proběhlo 21. ledna a přináší nám velkou změnu. Teprve teď můžeme dořešit věci z minulosti a uplynulý rok se tak uzavírá. Máme před sebou možnost posunu vpřed.

 

Měsíc opět začal „růst“ a dává nám možnost našeho duchovního růstu. Přichází období Vodnáře a tím i možnost věnovat naše síly k naplnění snů a vizí ve skutečnost. 

Lednové novoluní

Naplnění vizí

V období Vodnáře můžeme mít spoustu zajímavých nápadů, ale je velice důležité naučit se naše sny přetvořit ve skutečnost. Vodnář jako vzdušné znamení má v sobě obrovské množství inspirace a tvořivosti, ale zároveň i snovosti a limitů. Proto se soustřeďme na realitu a malé kroky, které nás k touženému cíli dovedou. Není přitom důležité, jak rychle se budeme posouvat, ale zásadní je průběžná snaha a motivace. Krok za krokem, v klidu a kupředu…

Překročme překážky

Toto období mohlo nebo stále může přinést určité komplikace ve spojení s emocemi nebo nejistotou, ale zároveň obrovskou šanci nebát se posunout dál v našem životě. Vzhledem k retrográdnímu Merkuru a Marsu je sice pohyb vpřed občas náročný, ale jde to. Stačí jen nalézt trochu energie a motivace, jít dál a snažit se o pohyb vpřed, jakkoli se cesta může zdát složitá. Lednové novoluní nám pomáhá zbavit se minulosti a zároveň vítá nové období. 

Chuť jít dál

Povzbuďme chuť jít dál, jakkoli se nám občas zdá, že život přináší překážky. Co je příliš jednoduché, není tolik dobré. Zároveň si dovolte vydechnout a nadechnout novou sílu, která bude na cestu vpřed potřeba. Relaxace a odpočinek jsou důležitou součástí pohybu a práce. Nebojte se ničeho, inspiraci přetvořte v realitu. Snaha za to stojí a budete mít ze sebe a vlastní práce i tvorby radost. 

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min