Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Příběh andělské moci

Za temné zimní půlnoci zjevil se náhle nádherný přízrak. Andělská postava v modravém oparu vylétla z nebes a přibližuje se k oknu. Cítíte příjemné teplo a sílu, kterou přízrak přináší.

 

Je to až k nevíře, že mívá vnímavý člověk možnost vidět nebo slyšet věci, které nejsou běžné. Není třeba se takových vhledů obávat. Pokud jsou ku prospěchu a neohrožují zdraví ani bezpečnost, jsou naopak vítané a přináší podporu. Jsou to naši duchovní pomocníci, kteří se některým z nás přibližují.

Příběh andělské moci

Tajemný vhled

Přízrak má krásná křídla a postavu, která se svým vzhledem přibližuje té lidské. Na rozdíl od nás je ale průhledná a velmi křehká. Přitom vysílá ohromnou sílu, ze které můžeme čerpat. Síla přírody a vesmíru je nevyčerpatelná a pokud nalezneme možnosti, jak z této drahocenné energie čerpat, může nám pomoci ve chvílích únavy a nejistoty.

Síla přírody a smyslů

Křídla se přibližují, plachtí vzduchem, který se čeří jako hladina. Jemný pohyb je velmi inspirativní, člověk jako by chtěl tančit při tom krásném výjevu. Pohlížíte na ni a víte, že vás vždy podrží. Zkuste si na andělskou postavu vzpomenout, když vám bude zle nebo nebudete vědět, kudy kam. Třeba se vám nejen ve snu zjeví a napoví vám směr běhu vašeho života.

Směr života

Vaše vlastní nasměrování si určujete především vy sami. Část patří i osudu, se kterým se rodíme. Zároveň ale máme tu moc změnit vše, co změnit můžeme. Pomocníci jsou tu od toho, aby nás podpořili v našich rozhodnutích a ukázali cestu, pokud váháme. Nejen magické postavy, ale i reální lidé jsou občas našimi anděly na pouti života. Není jich příliš, můžeme je potkat jednou dvakrát za život, ale vždy poznáme, že se jedná o výjimečné setkání, které nás může obrovsky posunout vpřed. Nebojme se takových silných a nádherných setkání, ani výjevů, které nás mohou občas doprovázet. Ač nejsou na přízraky vědecké důkazy, ukázal kdy někdo důkaz o tom, že určitě neexistují?

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min