Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Magický tarot v hudbě II. - Magie zvuku

Každý, kdo zkusí meditovat za poslechu hudby, zjistí, jakou sílu má dobrá hudba. Šamani a mágové...

 

Můžeme říct, že celý svět vznikl díky vibracím, obrazně vyjádřeno – díky zvuku. V bibli se píše, že na začátku bylo slovo. Nepíše se, jak bylo dlouhé, rytmické a melodické, ale je možné, kdybychom to slovo měli možnost slyšet, že bychom dlouho nevycházeli z úžasu. Samozřejmě si toto slovo nepředstavujeme jako nějaký magický rozkaz („budiž světlo“), ale jako základní vibraci, například takovou, která nedává spát tvůrcům teorie superstrun (vesmír je tvořen vibracemi).

Pro vás stačí si uvědomit, že veškeré přírodní síly a všechny informace se projevují určitou hudební strukturou, melodií, rytmem, frekvencí. Jiné vibrace a tóny má bouřka, jiné vítr, jinak zní hurikán a jinak klasická meluzína. Jiné jsou zvuky moře nebo infrazvuky pohybů zemské kůry.

Některé vibrace jsme schopni zachytit sluchem, ale jsou i vibrace, které už nevnímáme, a přesto jsou všude kolem nás. Uveďme například ,, řeč “  nebo  ,, zpěv “  květin, jak to dokazuje fotoakustická spektroskopie. Moderní výzkumy stále směřují k přesvědčení, že celý vesmír je natolik plný ,,zvuku“, že se dá o ,,zvuku“ neboli vibraci mluvit jako o základním stavebním kameni. Zvuk je potom obrazně řečeno energie, která prostupuje veškerý život, energie, která má schopnost tvořit, ale i ničit (kdo si rád čte bibli, nezapomene na hradby Jericha, které povolily pod řízným swingem žesťové kapely).

Hudba ve spojení s tarotem je schopná velmi rychle uvést myšlenky do harmonie, a tím posílit tělo a duši.

Iniciace v tarotové hudbě

Člověk se po tisíciletí nachází na cestě vývoje a sebepoznávání, bohužel dnes má každý jedinec na sebe velmi málo času. Žijeme tak rychle a intenzivně, že nám paradoxně nezbývá moc času na život. Proces sebenalézání by však neměl být zanedbáván a měl by být pokládán za nejvyšší metu. Neboť je to právě ta nejdůležitější cesta k novému věku Vodnáře. Všichni jsme plně zodpovědní nejen za své životy, ale i za ž

 
Podobné články

NICHOLAS FLAMEL, nesmrtelný alchymista

Kdo byl tento muž, o němž se vypráví pohádkové příběhy?

Více »

 

Řeč symbolů 03

Je mnoho způsobů, jak si zlepšit život pomocí magie.

Více »

 
 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min