Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Numerologie: 1-3

V prvé části našeho seriálu jsme se sezámili s nejdůležitějšími základními pojmy, jako je osudové číslo, význam osobního roku a čísla jména, způsobem jejich výpočtu. V následující části se budeme zabývat s významem čísel od 1 do 9.

 

1

Je číslem jednoty a úplnosti. V astrologii je číslem Slunce. Označuje mužské kvality, lidé s osudovým číslem 1 mají povahu vládnoucí, osud je určil k vedení, ovládání. Jednička je i číslem ega, proto ten, kdo přišel na svět s tímto číslem má za jako prvořadou úlohu sebeuskutečnění a ovládání ostatních. Zodpovědnost za to musí přijmout jako prvořadý úkol, je to nehlavnější karma jeho života.

Člověk s číslem jména 1 je kreativním iniciativním typem. Ve světě práce se neuplatní jako podřízený, ale jako vedoucí tím spíše. Je sebevědomý, ambiciózní, netrpí nedostatkem sebedůvěry. Může mít sklon k agresivitě, spontánnímu chování, často je tvrdohlavý a neústupný.

2

Číslo 2 představuje dualitu a ženské principy, je číslem Měsíce (což je rovněž zvykem spojovat se ženskými vlastnostmi). Považuje se taktéž za číslo kosmické lásky a harmonie. Jako osudové číslo vyjadřuje soudržnost, společenské hodnoty a sebeobětování, pokoru. Nejvšeobecnější úlohou člověka s osudovým číslem 2 je tedy to, aby se naučil spolupracovat, žít s jinými bez toho, aby se úplně podřídil vůli ostatních.

Co se týče jeho čísla jména je obdařen zcela opačnými vlastnostmi než číslo 1: zde patří lidé s klidnými, trpělivými, empatickými vlastnostmi. Zřídka se dostanou do vedoucí pozice, ale jako podřízení zastávají své místo dobře, dodržují předpisy a v kolektivu najdou své místo brzo. Jejich rozhodnost a sebevědomí vyžaduje rozvíjení. Musí se naučit uplatňovat své zájmy a vynášet samostatná rozhodnutí.

3

Nese v sobě významnou sakrální náplň (např. zde myslíme na svatou trojici otce, syna a svatého ducha). Je číslem Merkura, který v astrologii považují za planetu sebeurčení, umění a kreativity. Není náhodou, že „poslání” lidí s osudovým číslem 3 bývá nejčastěji komunikace, vytváření mezilidských vztahů, anebo umělecké uplatnění.

Člověk s osudovým číslem 3 je obdařen vynikajícími komunikačními a intelektuálními schopnostmi a taktéž vyvinu

 
Podobné články

NICHOLAS FLAMEL, nesmrtelný alchymista

Kdo byl tento muž, o němž se vypráví pohádkové příběhy?

Více »

 

Řeč symbolů 03

Je mnoho způsobů, jak si zlepšit život pomocí magie.

Více »

 
 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min