Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Závěrem k Velkým arkánům

Tak jsme se úspěšně prokousali dvaadvaceti stavy vědomí člověka, které popisuje tarot jako naši cestu životem, cyklem či jednotlivou fází, kterou jsme si určili ke splnění, od začátku k jejímu vrcholu.

 

Tak jsme se úspěšně prokousali dvaadvaceti stavy vědomí člověka, které popisuje tarot jako naši cestu životem, cyklem či jednotlivou fází, kterou jsme si určili ke splnění, od začátku k jejímu vrcholu.

Malý, velmi prostý náhled do karet, které jsem se snažila vám podat formou popisu atributů karty nám trochu poodhalil jejich tajemství a sdělení, která jsou pro nás důležitá. Důležitá proto, že nám nejen odhalují skutečný momentální stav, ale také radí a to především, jak se vypořádat s jednotlivými událostmi, jak naložit s částmi našich životů a stavů a jak postoupit dále na našich cestách. Věřím, že právě popis jednotlivých symbolů a znaků vykreslených na kartách vede k nejsnazšímu osvojení a pochopení nosičů významu karet při výkladu bez biflování a papouškování jednotlivých významů.

Dnes je na trhu pohříchu velmi mnoho sad tarotových karet, zpracovaných nejrůznějšími výtvarnými technikami, vyobrazením s více či méně dobrou nebo horší znalostí problematiky Tarotu jejich výrobcem. Je třeba si uvědomit, že podstatou všech těchto variant musí vždy zůstat tradiční nositelé a „sdělitelé“ na jednotlivých arkánech, čehož se málokdy na těchto kartách dočkáte. Jedná se vždy o subjektivní názor či pochopení karet tvůrcem či zadavatelem a jestliže zvolíte takovou sadu jako první kontakt, nevadí, ale stane-li se vám „učebnicí“ Tarotu, uvědomte si, že se učíte pouze názor jejich tvůrce, nikoliv skutečnou podstatu.

Papus. Lévi, Lasenic a Banzhaf, tito autoři jsou našimi spolehlivými průvodci světem tarotu, staletími prověření a ti nám zanechávají čisté učení, které je následování hodno jako jediné, pokud chceme říci, že tarot alespoň studujeme.Tuto podstatnou nosnou tradici představuje dnes pro nás z marseiského tarotu vycházející Tarot Rider, který přímo vyhovuje stylu a smyslu žití v našich stoletích a hovoří jazykem srozumitelným člověku dnešní doby. Jsou to základní kameny, které bezpodmínečně musíme znát, chceme-li vyklád

 
Podobné články

NICHOLAS FLAMEL, nesmrtelný alchymista

Kdo byl tento muž, o němž se vypráví pohádkové příběhy?

Více »

 

Řeč symbolů 03

Je mnoho způsobů, jak si zlepšit život pomocí magie.

Více »

 
 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min