Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Ticho přírody

Jste přehlcení prací, dětmi, rodinou, zvířaty nebo čímkoli, co zrovna musíte dělat? Dopřejte si tiché chvilky v přírodě.

 

Kolem nás je stále mnoho vzruchu a zvuků. Sami se někdy schováváme před realitou neustálým sledováním seriálů, oslavami nebo poslechem hudby. Obklopujeme se hlukem, jsme každý den vystaveni hlasitým zvukům, aniž bychom si toho mnohdy všimli. Zároveň nás mohou neustálé zvuky vyčerpávat a zanášet nám nervovou soustavu. Jak z toho ven?

Ticho přírody

Dopřejme si ticho

Nebojme se ticha. Je léčivé a stabilizující. Zpočátku se můžeme cítit nejistě, někteří možná ani neumíte spočinout v tiché chvíli. Nemusíte si naordinovat dlouhé hodiny v tichu. Stačí si užít nejprve pár minut, půl hodiny a postupně čas prodlužovat, pokud byste chtěli. Vydejte se na procházku bez poslechu hudby. Zkuste jen naslouchat šumění listí a větru. Příroda neposkytne úplně ohlušující ticho, ale zdánlivé ticho plné krásných jemných a hlavně přirozených zvuků, které nás léčí.

Přirozené zvuky

Zpěv ptáků, jemný vánek, kapky deště – to vše jsou harmonizující zvuky, které nikdy umělým způsobem nevytvoříme. Kopírují přirozené cykly přírody a dávají nám možnost vrátit se k nám samým, podstatě bytí a krajiny kolem nás. Nebojte se, že vás přepadnou nepříjemné myšlenky. Když se bedlivě zaposloucháte, zaujme vás tu poskakující veverka, tam poletující pták nebo tančící větev. Na myšlenky po půlhodině zapomenete a budete žít teď a tady. Budete vdechovat přírodu a její zdravou sílu.

Dech přírody

Náš svět je bohužel založený na nezdravém tlaku na výkon, soutěživosti, nemocech, nespokojenosti a depresi. Společnost, která nás nutí pracovat víc, platit víc a potlačuje zaměření na zdraví a meditaci, potřebuje obměnu. Pokud se každý z nás občas zastaví a půjde směrem k sobě, společně všichni budeme tvořit stabilnější, spokojenější a zdravější společnost. Že jde o utopii? A co když ne? Pojďme vyjít sami ze sebe a bude se nám lépe žít.

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min