Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Společenské hry

Už dlouho jste se nezasmáli? Vzpomeňte si na nějaký trapas nebo příhodu, která vás potkala, nebo vyslechněte zábavné historky vašich přátel.

 

Společenské hry jsou pro ty z vás, kdo jste extrovertní povahy. Pokud jste spíše uzavřenější, možná potřebujete pro zábavu ve společnosti podpořit buď od kamarádek a přátel, nebo si dáváte kapku alkoholu na uvolnění. Dejte si jen pozor, aby to nedopadlo, jako v následujícím případě. I když, kdo ví, třeba by to pomohlo?

Společenské hry

Jen kapku si dát

Jednou jeden mladý muž zamířil na oslavu narozenin, na které se měly hrát společenské hry. Líbilo se mu jedno děvče a byl nervózní z toho, jak na dívku zapůsobí. Kamarád, který ho vyzvedl, mu na kuráž nalil dva řádné panáky slivovice, aneb „do každé nohy jednu“. Lehce uvolněný mladík získal potřebnou odvahu, pečlivě se oblékl a v duchu si připravoval, jakými líbivými frázemi krasavici osloví a zaujme.

Přílišná snaha

Tak dlouho si opakoval důležitá slova, až se do nich zamotal a začal mít opět strach. Stud překonával jeho nitro, když tu se přiřítil další přítel, a hned s celou lahví. Mladík si dal říct, napil se velmi poctivě a začal být poměrně vtipný. Mladá žena měla za chvíli přijít, a tak připravili společenské hry, které spočívaly v plnění různých úkolů. Mladík se zapojil a zapomněl na svou introvertní povahu, jako by z něj byl jiný člověk. Málem mu z hlavy utekla i dívčina, jak se dostal do víru legrace a otevřenosti. Rozjel se až tak, že se s kamarádem vsadil, že pokud jednu z her prohraje, bude se muset přede všemi svléknout donaha…

Jak byl stvořen…

Mladý muž nabyl takového náhlého sebevědomí, že sázku přijal. Na ženu téměř zapomněl, dal si dalšího panáka, a do hry se tak dostal, až zapomněl i účel a danou sázku. Ve hře se mu ale z alkoholu zamotala hlava, a mladý muž sebou říznul jako shnilá švestka. Kvůli prohře musel za hurónského smíchu odhodit veškerý šat, a zrovna když byl v nejlepším, do dveří vešla jeho vysněná dívka. Jaké bylo překvapení, když jako první zahlédla odhalené „moudí“ mladého muže divoce tančícího na stole, jak ho pán bůh stvořil. Odhalené mužství se mu divoce houpalo jako třešně na rozfoukané větvi, a jak krásku uviděl, krve by se v něm nedořezal, až i mužství dobimbalo. Za jásavého smíchu seskočil padajíc ze stolu, vrávoral ke svému oděvu, a na jeho lákavou scénu se dodnes se smíchem vzpomíná. A jak to dopadlo s dívčinou? Ta byla kupodivu natolik zaujata, že se s mladíkem na další oslavě ráda seznámila a dodnes spolu žijí…

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Isabela

Mám dar vidět věci a předvídat varování, se kterým mohu pomoci vám, i vašim mazlíčkům. Pomohu vám s ře... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 703

0900 700 650 - 2 EUR/min