Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Nový rok 2023

Rok 2023 bude plný výzev, ale i naděje na zdravé a prospěšné období. Máme možnost vyjádřit naše přání, dosahovat cílů a žít zodpovědně nejen pro náš život, ale i celý svět.

 

Hned na počátku roku nás všechny čeká velká výzva – budeme si opět volit prezidenta či prezidentku naší země, a to hned 13. a 14. ledna. I když nejste aktivní a cítíte jako mnozí z nás frustraci a nedůvěru k politikům, berme volbu a rozhodnutí opravdu zodpovědně. V dnešním světě nejistot je důležité zajímat se o kandidáty a především jít volit. Napovídat vám nebudeme, na to je věštění krátké – rozhodnutí záleží na nás všech a naší společné volbě.

Zodpovědnost i naděje

Život je zábavná hra, a tak se nebojme. S novým rokem pokračujeme sice nadále v šetrném způsobu života, protože ještě chvíli nás bude zima provázet, a s ním i péče o uchování energie i peněz. Ale počasí je milosrdné, tak se opravdu nemáme čeho obávat. Pomocníci jsou s námi!

Nový rok 2023

Strach odchází…

Čeká nás i další vypořádání s konfliktem na Ukrajině a s dalšími potížemi ve světě. Zároveň máme ale obrovskou šanci být vlídní, odpovědní a optimističtí. Kde však pozitivní přístup brát? Občas je obtížné nahlížet na život a celý svět v přívětivém světle. Snažme se humor a světlo uchovat.

Nové výzvy i naděje

Bez strachu se otevírá nová fáze. Co byste chtěli zažít? Jaká přání s sebou do nového roku nesete? Jaké potřeby chcete posilnit? Jaké vztahy vylepšit, případně které začít či ukončit? Co vám přináší hezkou energii a chuť do života? Tyto aktivity a pocity naplňujte, bez výmluv a naříkání. Život je někdy těžký, ale máme teď krásnou možnost vykročit do nového očištěni a s nadějí. Mysleme na hezké věci, jezme zdravé jídlo, uchovejme v životě pohyb i lásku, dělejme co nás baví. Vše se pak poskládá do smysluplného celku krásného a prospěšného roku.

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min