Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Setkání

Po nějakém poměrně dlouhém čase jsem potkala bývalou kolegyni, se kterou jsme sdílely dvě zaměstnání. Nikdy mezi námi nevzniklo vyloženě přátelství, ale respekt, vlídné jednání mezi námi jistě panovaly. Kdykoliv jí potkám, připadá mi stále stejná. Hezká, usměvavá mladá žena.

 
Děvčata odcvičila, již jen malý nákup a hurá zasednout k počítači, abych napsala další příspěvek pro naše čtenáře.

Mám již dospělé děti, mnoho životních zkušeností – těch příjemných, ale i těch, pro ten moment katastrofických, přitom všechny velmi poučné, přišla hluboká poznání, setkání, z nichž se vytvořila přátelství i těch, která zmizela v propadlišti dějin. Přišla uvědomění, nové postoje, změny úhlů pohledu. Nebo možná jen ty jiné úhly pohledů záměrně hledám a kladu otázky, abych je získala. Ale kdybyste se mne zeptali, kolik je mi let, tak budu muset hodně přemýšlet!

Setkání

Šla jsem nakoupit několik drobností do obchodu, který mám po cestě a je na náměstí. Přesto, že jsem navrátilec do tohoto města a žiji tu nyní jen několik měsíců, již nepátrám kolem sebe, zda uvidím někoho známého, koho bych mohla pozdravit. Prostě jdu, a pokud se máme s někým potkat, tak se potkáme. A opravdu jsou ta setkání příjemná. Bývalá sousedka, bývalá kolegyně z dob, kdy moje dcera byla ještě batole, maminky s kočárky, které si mne sice nepamatují, ale já je ano jako děti školou povinné. Je to hezké!

Naložila jsem si do náruče pár potřebných balíčků (nákupní košík je pro tento obchod spíše na překážku) a rozhlížím se, zda mi ještě něco padne do oka, co by se mi hodilo k současnému jídelníčku. A jak tak jdu pomalu tou uličkou, oslovila mě jakási žena. „Jéééé, ahoj! Už se na tebe koukám nějakou dobu a přemýšlím, jestli jsi to opravdu ty. Ale tvářila ses tak, že jsem si nedovolila tě oslovit.“ Pozdravila jsem a zároveň propukla jsem v hurónský smích. Stručně jsem vysvětlila, co mě k zarputilému výrazu vedlo. Najednou jsem si uvědomila, že si připadám jako u výslechu, ale nevadilo mi to.  Ráda jsem ji viděla. Ptala se, zda jsem ještě v bývalém působišti nebo jsem se vrátila, na mé děti atd. A najednou… měla jsem pocit, že m
 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min