Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Kouzla v nás

Mám poměrně velký přehled o technikách, které jsou člověku prospěšné ať již přes fyzickou nebo psychickou stránku. A moc mě baví ty, které mají vliv zároveň na obě oblasti. A tato je jednou z nich. Nakonec jsem si uvědomila, jak jsem si hezky rozšířila vědomosti a znalosti.

 

Vůbec jsem nevěděla, do čeho jdu. V místnosti byla tři masážní lehátka, vysoká stolička, na které byl podnos, a na něm stály lahvičky s esenciálními oleji. V rohu stál opřený krásný barevný buben, na okenním parapetu chřestidla. 

Raindrop

A pak to začalo. Nejprve jsme si vyslechli teoretickou část a poté jsme přistoupili k praktické části. Pro mne bylo velmi milým překvapením, že se semináře účastnili muži. A tak jsme pracovali, komunikovali, vyměňovali si různé informace, prožitky. Nádherným a účinným průvodcem byl nádherný buben, jímž lektor rozezníval naše těla a pomáhal nám na cestě ke svému nitru. Esenciální oleje navozovaly psychické pochody a ulevovaly fyzickému tělu. Prostupovaly kůží, aby došly přesně na ta místa, která je potřebovala. A tam udělají tu práci, ke které je příroda určila. A místností se začínají prolínat různé vůně olejů, které mají ty nejlepší účinky. Rozezněla se nejdříve chřestidla, následoval buben a děly se věci.

Šlo o metodu masáží Raindrop. Angličtináři si toto slovo již přeložili, méně zdatným pomůžeme. Volně přeloženo „kapka deště“. Metoda pomáhá buďto udržet nebo znovu obnovit přirozený tvar páteře. A jak již víme, tak se i na zádech ve spojení s páteří mohou projevovat problémy vnitřních orgánů či virových nebo bakteriálních onemocnění. Používá se určitá technika nejprve na chodidle, jehož vnitřní klenba má „skenuje“ páteř. Vystřídá se celá škála olejů, které jsou k tomu určeny, a ty působí i několik dalších dní po aplikaci. Používají se oleje od tzv. „horkých“ až po „studené“. Následně se použijí na masáž zad. I při ní se používají dané techniky, které jsou již osvědčená a mají specifické účinky. Oleje se kapou na záda klienta zhruba z výšky 15 centimetrů. A zřejmě odtud dostala tato masážní metoda svůj název.

Rozhodnete-li se pro masáž způsobem „Raindrop“, uděláte něco nejen pro své tělo, ale i pro svou duši. Samozřejmě je třeba vzít v úvahu, zda nejste nějakým způsobem omezeni po zdravotní stránce. Omezení znamená roztroušená skleróza, vysoký tlak, onkologické diagnózy, ale také těhotenství. Buďte na sebe hodní, mějte se rádi a dopřejte si skvělou péči, která může znamenat zásadní vylepšení zdraví.

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 

Změň to!

Člověk je veden a vychováván od dětství k tomu, že je třeba stále něco dělat. Od úklidu, přes učení, zájmové aktivity a případně i takové ty činnosti, které nám mohou přinést užitek. Tak ženy něco šijí, pletou a muži kutí, opravují atd. Hlavně nezahálet, nelelkovat.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Isabela

Mám dar vidět věci a předvídat varování, se kterým mohu pomoci vám, i vašim mazlíčkům. Pomohu vám s ře... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 703

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min