Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Rytmus těla a života

Náš život má svůj rytmus. Někdy je potřeba naučit se přijmout pauzu a poddat se toku života, který nejde uspěchat. Jindy zase potřebujeme aktivitu a jasné zaměření.

 

Jak poznat, kdy si můžeme dovolit odpočívat, a kdy zase posilnit životní záměr? Občas bývá náročné vědět, kudy se vydat nebo kdy zase nechat věci plout. Nebojte se, dá se naučit podpořit intuici a souznění se sebou sama.

Rytmus těla a života

Životní záměr

V určitém období života je důležité mít „tah na branku“ a využít všechny příležitosti, které se nabízejí. Život sám pak vybere, na jaký směr jsme přesně připraveni. V jiné části života zase musíme přijmout, že „tudy cesta nevede“ a hledáme další možnosti. Jde o přirozený výběr směru, kterému je moudřejší se poddat.

Pokora a vedení

Naše vnitřní vedení vždy pozná, co je pro nás zrovna správné. Nebojme se důvěřovat sami sobě a především životu, který je naším vedoucím šamanem. Jde o rytmus, který je zásadní a který si můžeme i doslova zahrát, ať už v naší představě, nebo skrze reálný buben či poslech hudby

Rytmus životní cesty

Náš vlastní rytmus je někdy náročné poznat a především respektovat. Nejde ale o nepřekonatelný úkol. K moudrosti a poznání docházíme postupně a každý v jinou dobu. Učme se od těch, kterým důvěřujeme, buďme pevně vrostlí v zemi, posilněme naše kořeny a tradice. Dají nám sílu a důvěru. Respektujme sami sebe a naše potřeby. Jste unavení a bez nálady? Odpočiňte si, spěte, pečujte o sebe a občas jděte na příjemnou procházku. Máte chuť na aktivitu? Dělejte, co je třeba a odměňte se za vykonané úkoly. Respektujte vlastní rytmus a váš vnitřní šaman se vám brzy odvděčí.

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min