Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Základy výkladu z karet

Člověk byl z pochopitelných důvodů vždy zvědavý, co ho čeká v budoucnosti. Jak bychom se mohli vyhnout nebezpečí, jak se můžeme připravit na nečekané situace nebo jen tak nahlédnout do budoucnosti, abychom viděli, co s námi bude za určitý čas.

 
Existuje mnoho forem věštění, předpovídání budoucnosti, ze kterých je nejčastěji používáno věštění z karet. (Samozřejmě, že i v rámci karet existuje mnoho variací výkladů, my se však momentálně budeme zabývat kartami všeobecně.) V porovnání s ostatními metodami věštění mají karty obrovskou přednost, že nikdy nelžou, jsou schopny vždy zachovat objektivitu. (Totéž se nedá říci například o kyvadle, které jsme schopni i podvědomě ovlivnit.) 


Karty a jejich majitel

Osvojí-li si někdo praktiky věštění z karet, získá tím zároveň pomoc, kterou může využít ve všech oblastech života. Je to překvapující, ale problémy většiny lidí pramení z toho, že neznají dost dobře sami sebe. Mnoho lidí není schopno stanovit, po čem vlastně touží, jakou cestou by se chtěli ubírat. Karty mohou být vhodnou pomůckou při rozvoji sebepoznání, samozřejmě pouze v takovém případě, že si sami sobě nic nenalháváme a neutíkáme před zodpovědností.

Karty nám s překvapující přesností podají náš popis, včetně vlastností pro nás nejvíce charakteristických vzorů našeho chování. Nic takového nám neprozradí, co bychom předtím už nebyli věděli, nespočetněkrát však vyzdvihne takové věci, které zůstávají pouze v podvědomí nebo o nich jednoduše nechceme vůbec vědět. V neposlední řadě – v porovnání s horoskopy uveřejňovanými v časopisech nebo magazínech – výklad karet hovoří pouze k nám, je střežený na naši míru.

Kdy a jak věštit?

Na otázku „kdy?” je odpověď nesmírně jednoduchá: kdykoliv. Nejintenzivněji každého z nás budoucnost samozřejmě zajímá v okamžiku, kdy stojíme před nějakou zkouškou, před nějakou významnou změnou, ale karty si můžeme klidně vyložit i kdykoliv jindy, když se zdá, že všechno jde ve svých kolejích. Různé typy karet mají vlastní systém symbolů, se kterým stojí za to se
 
Podobné články

NICHOLAS FLAMEL, nesmrtelný alchymista

Kdo byl tento muž, o němž se vypráví pohádkové příběhy?

Více »

 

Řeč symbolů 03

Je mnoho způsobů, jak si zlepšit život pomocí magie.

Více »

 
 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min