Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Přelomové období

Blíží se konec roku a s ním i ukončení starých záležitostí. Nový rok nám nabízí vyhlídky a zamyšlení nad tím, co jsme prožili, a co plánujeme pro další období.

 

V tomto přelomovém období máme jedinečnou šanci rozloučit se s minulostí, poděkovat za ni, ať jsme prožili, co jsme prožili. Zároveň se můžeme zaměřit na nové období, které nám nabízí aktuální pohled na náš život a naše další kroky. Jak s touto možností pracovat?

Přelomové období

Nová inspirace

Možná žijete stereotypní život, který má jistě dopady i po covidových letech. Mnozí se uzavřeli ve svých domovech, setkávání se na čas zastavila, nebo žijeme ve své uzavřené ulitě, že nemáme ani chuť na povídání s lidmi. Leckomu to vyhovuje, jiní zase potřebují svou každodennost oživit. Rozhodně je pro všechny přínosné napsat si v bodech vše, co cítíme, že je dobré nechat za sebou, a co naopak chceme přivítat.

Zimní úvahy

Přemýšlejte nad tím, co vám tento rok dal a vzal, a co byste rádi prožili a zvládli v dalším roce. Můžete si vše napsat do diáře, na papír, karton, ve formě deníkového zápisu, bodů nebo myšlenkové mapy – v té stačí doprostřed papíru napsat slovo nebo rok 2022 (případně 2023) a kolem ve formě „pavouka“ napsat slova nebo krátké věty, které vás napadají. Vaše přání si i nakreslete, pokud máte chuť. Tím se váš život graficky zobrazí a ujasní vám mnohá témata.

Nebojte se zamyšlení

Nejsou potřeba žádné obavy. I když si někdy nechceme být vědomí toho, co v našem životě funguje nebo nefunguje, občas neuškodí trochu „provětrat“ duši. Jestli nejste s něčím spokojení, nevadí, i to k životu patří. Zase máte jedinečnou šanci s tím hnout a něco málo změnit k lepšímu. Zkuste si zformulovat, o co se jedná, co cítíte. Napište si, co vás napadá. Psaní ohromně pomáhá ujasnit myšlenky, emoce, přání, plány a cíle. Nemusí jít o banální novoroční předsevzetí, na která už v lednu a únoru zapomínáme. Jak se říká, sliby chyby. Na druhou stranu, pokud se skutečně zamyslíme nad tím, jaké principy a situace v našem životě chceme opustit, a které naopak bychom rádi přivítali, určitě zvládneme mnohé změnit – stačí však po maličkých krocích, aby nás touha po změně neodradila. Dávejte si nenáročné každodenní cíle a věřte, že skvělé změny se dlouho nenechají přemlouvat. Ať se daří!

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min