Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Emoce a klid

Přichází emoce a nevíte co s nimi? Jste nespokojení a ani si neuvědomujete proč? Na chvilku si odpočiňte, buďte sami se sebou, a hledejte prameny vašich pocitů.

 

Muži mají jednu velkou nevýhodu. Často slyšíte, že byste neměli plakat, protože „muži přece nebrečí“. Občas se pak stává, že muž nemůže někdy ani přijít na to, co cítí, a zda je nebo není spokojený. Potlačování emocí může mít za následek stres nebo zdravotní potíže, případně uzavřenost a útěky od reality. A pokud jste ženy, emoce znáte velmi dobře. Jak se navzájem obohatit, abychom s vlastními pocity uměli pracovat?

Emoce a klid

Emoční klid

V posledních letech plných výzev je někdy náročné udržet klidnou hlavu. Tlak na výkon, stres a různá omezení na nás působí negativně a naše tělo i duše si se vší realitou občas neví rady. Ať už jste více či méně emoční typ, je jedno zda žena či muž, zkuste se na chvilku zastavit. Vyjeďte na výlet sami se sebou, nebo na delší procházku. Zkuste jen být, dýchat, pozorovat svět. Budete tak více v kontaktu sami se sebou. Tím, že vyjdete ze zajetého stereotypu, ucítíte lépe, jaké potřeby máte, a v čem jste nebo nejste spokojení.

Spokojenost a výzvy

Dýchejte pomalu a zkuste prodýchat celé tělo, každý sval, dokud se neuvolníte. Snáze pustíte myšlenky, obavy a tlaky, a uslyšíte vlastní hlas a intuici. Ty vám vždy správně napoví. Najednou budete vědět přesně, co byste měli řešit a co nechat. Kdy je lepší nechat situaci času a pustit ji, a kdy naopak hledat co nejdříve řešení. A pokud na vás přijdou emoce, nestyďte se za ni. Vnímejte dotek se zemí, posilněte vlastní kořeny a uzemnění. Chvilku si poplačte, pak slzy zase zastavte a pokračovat můžete příště. Mezitím se hodně napijte a dělejte aktivitu, kterou máte rádi, nebo se setkejte s vašimi blízkými

Jekyll a Hyde

Někdy máme naučenou masku bez emocí, a přitom v nás vře plný kotel pocitů. Nevyplácí se dlouhodobě potlačovat vlastní emoce a tvářit se jako andílek bez problémů, nebo jako machr, který vše zvládá. Přetvařování je vyčerpávající. Je pak logické, že z Jekylla se stává Hyde a naopak. Čím více se tváříte, že jste usměvaví a plní energie, tím více se můžete vyčerpat. Nehrajte si na nic, co nejste, průběžně dávejte svým emocím průchod, podpořte vlastní stabilitu a pocit bezpečí. Budete tak autentičtí, sví a v kontaktu se sebou sama.

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min