Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Zimní spánek

Cítíte únavu, do ničeho se vám nechce a nejraději byste jen spali a lenošili? Možná souzníte s přírodou, ve které probíhá zimní spánek. Jak zároveň zvládnout všechny povinnosti?

 

Trápíte se tím, že nejste výkonní? Do práce se musíte nutit, přemýšlíte, co se s vámi děje, nejste zvyklí na každodenní únavu? Nedělejte si s tím příliš hlavu. Vše je v pořádku. Jste jen naladění na přirozený zimní odpočinek přírody. Jenže, jak spojit tuto spontánní potřebu relaxace s faktem, že se musíte uživit, pracovat a fungovat v domácnosti?

Zimní spánek

Zlatý střed

Jestli je vaším nejoblíbenějším místem ložnice a vaše pohodlná postel plná peřin a polštářků, možná jste skutečně v období zimního spánku. Nabíráte síly na aktivní jaro, léto a začátek podzimu. Je to vlastně velice přirozený proces, který je ale obtížné respektovat v naší společnosti zaměřené na výkon, natož v době vyšších cen a potřeby poplatit všechny důležité záležitosti. Jste z toho možná i hodně otrávení. Co s tím?

Netrapte se…

Zkuste ve svém životě najít zlatý střed. Respektujte svoji potřebu odpočinku, zkuste nepřemýšlet, co se s vámi děje, a jestli je to normální. Nenuťte se do nesmyslných setkání se zbytečným a vysilujícím tlacháním. Energii si ponechte jen na setkání s vašimi nejbližšími. Ostatním se slušně omluvte a odkažte je na jaro, kdy se s nimi rádi setkáte. A jestli to někomu bude připadat divné? A záleží na tom? Jde přece o vás a o lidi, se kterými se milujete.

S chutí do postele!

Je postel a spánek to jediné, na co se přes den těšíte? Tak si spánek a lenošení užijte do sytosti. Udělejte vše pro to, aby se vám dobře spalo. Popíjejte bylinky, ale nejpozději dvě tři hodiny před usnutím, aby vás v noci nebudila potřeba na toaletu. Jezte zdravé a výživné jídlo, pijte dostatek tekutin, čajů, a vyhýbejte se alkoholu a přílišné konzumaci kávy. Zároveň respektujte svůj režim, podpořte vylučování pravidelnou stravou. A především si dávkujte práci jen tak, abyste udělali to nejnutnější, co vás dostatečně uživí. Nic navíc dělat nemusíte. Vyrovnejte se s tím, že v tomto období se potřebujete věnovat sobě, abyste zase později mohli komunikovat s lidmi, občas pomoci nebo dělat smysluplné aktivity. Rozdělte si domácí povinnosti a popovídejte si s blízkými, jak toto občas unavující období společně přečkat. Syťte se příjemnými věcmi, vůněmi, doteky, nebo jen tak buďte, pomalu dýchejte, lenošte a užívejte života a bytí.

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min