Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Numerologie: 7-9

V našem seriálu jsme se zabývali s nejdůležitějšími základními pojmy, pořadovým číslem, osobním rokem a číslem jména, zároveň jsme se zabývali i významem čísel. V poslední části rozebereme čísla 7,8, a 9.

 

7

V bibli se toto číslo vyskytuje nejčastěji (Bůh sedmý den odpočíval, je sedum hlavních hříchů atd.), ale nejen ve světě křesťanském, téměř ve všech kulturách považuijí číslo 7 za svaté (například v Egyptomě je symbolem věčného života). Astrologie ho spojuje s planetou Neptun. Jako pořadové číslo znamená určitě nějaké karmické poslání, člověk se sedmým pořadovým číslem má často za své poslání léčení, pomoc jiným. Je spirituální vědeckou postavou, jeho častou chybou může být přílišné uzavření do sebe.

Toto osudové číslo často poukazuje na vysokou inteligenci, mezi lidmi s číslem jména 7 se nachází mnoho vědců, filozofů. Jejich negativní vlastností je nejčastěji plachost, musí se naučit se lépe otevřít k lidem.

8

Je symbolem řádu vesmíru a kosmické harmonie, číslem planety Saturn. Jako pořadové číslo je v úzké pojitosti s mocí a s finančním světem. Člověk s číslem 8 se často uplatní na oblasti finanční, či politické. Vyskytují se mezi nimi ambiciózní lidé s praktickým smyslem pro život, kteří považují za nejhlavnější úlohu svého života dosažení materiálního blaha, vysoké životní úrovně. Jejich častou chybou je egoismus, musí se snažit hlavně o rozvinutí své tolerance a sebeobětování. Obdobné vlastnosti se přidružují i k osudovému číslu: nejčastěji zde patří lidé extrémní a lidé orientující se na úspěch. Za jejich nejhlavnější poslaní se považuje nejčastěi to, aby mezi exttrémy našli tu zlatou střední cestu.

9

Je to číslo s největším obsahem spirituality: poukazuje na věčnost, dokonalost, zvícenásobení trojice boží. Jako protiklad uvedených je i číslem války, ničení a je i číslem energie, ke kterému se připojuje planeta Mars. Lidé s osudovým číslem 9 jsou nejčastěji charakterizováni svým spirituálním, duševním založením. Jejich životním posláním je, aby byli příkladem pro ostatní svou moudrostí, mravností. Jejich vyvinutá schopnost intuice se spojuje s empatií, pro

 
Podobné články

NICHOLAS FLAMEL, nesmrtelný alchymista

Kdo byl tento muž, o němž se vypráví pohádkové příběhy?

Více »

 

Řeč symbolů 03

Je mnoho způsobů, jak si zlepšit život pomocí magie.

Více »

 
 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min