Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Číselná mystika: 4-6

V sérii článků jsme se seznamujeme s nejdůležitějšími základními pojmy číselné mystiky, s osudovým číslem, osobním rokem a číselným rozborem jména, jakož i s významem čísel. Nyní následuje analýza čísel 4, 5 a 6.

 

4

Je to číslo pořádku a úplnosti (čtyři roční období, čtyři světové strany, čtyři živly, čtyři základní povahy atd.), ke kterému bývá připojována planeta Uran. 4 jako osudové číslo často znamená životní cestu plnou zápasů a překážek, proto ten, kdo přijde na svět s tímto číslem dobře ví, že za dosažení úspěchu se musí tvrdě pracovat, že nikdo nic nedostane zadarmo. K jednomu z nejčastějších nedostatků těchto lidí patří přílišná nezávislost, nesnášejí příliš dobře snahu o omezování různými pravidly.

Jako číslo jména skrývá číslo 4 v sobě osoby pilné, praktické a spolehlivé, které nejen ve světě práce dokáží svoji zdatnost, ale téměř ve všech oblastech jsou schopné vystoupit na vrchol. V čem se musí rozvíjet, to je otázka důvěry, přejí-li si dosahovat vyšších výkonů, musí se naučit pracovat v týmu.

5

Podle psychologa Carla Gustava Junga je číslo 5 přírodním symbolem člověka (trup, dvě nohy a dvě paže). V astrologii se k němu váže planeta Jupiter. Jako osudové číslo znamená vzrušující život bohatý na zvraty, proto lidé narození s osudovým číslem 5 mají během svého života spoustu možností se učit, rozvíjet se. Nenávidí nudu, proto není-li kolem nich dost živo, postarají se o to, aby k něčemu vzrušujícímu došlo. Musí dbát na to, aby neplýtvali energií, rozvíjet se musí především ve střídmosti a zdrženlivosti.

Jako číslo jména je 5 číslem změn, obrody, rozvoje. Patří sem energičtí, přátelští, komunikativní lidé, kteří snadno navazují styky s ostatními a dobře se uplatňují v životě. O jejich partnerských vztazích to však neplatí tak docela: v jejich milostném životě často panuje chaos a jen s velkými obtížemi nacházejí toho, ke komu jsou schopni se připoutat na delší dobu.

6

Podle tradice číselné mystiky je číslo 6 číslem lásky, rodinného života, manželství a bývá spojováno s planetou Venuše. Lidé narození s osudovým číslem 6 jsou velmi přitažliví a přejí-li si tuto svoji schopnost uplatnit, téměř nikdo jim

 
Podobné články

NICHOLAS FLAMEL, nesmrtelný alchymista

Kdo byl tento muž, o němž se vypráví pohádkové příběhy?

Více »

 

Řeč symbolů 03

Je mnoho způsobů, jak si zlepšit život pomocí magie.

Více »

 
 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min