Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Zaměstnání vs. talent a nadání

V poslední době se kolem mně hromadí informace o tom, jak jsou lidé nespokojení v práci, s výdělky, zneužíváni a ukazují se články a postřehy o tom, jak se lidé stávají či již jsou ovcemi… atd. Ale hodně lidí tápe v tom, co vlastně chtějí. Mnoho lidí neví, čím by chtěli být, co by je bavilo.

 

Mám zkušenost sama se sebou, jak se snažíte o 106, jak se říká lidově, a ono je stále něco špatně. Nevidíte žádné klady, jen negativa a odměna za vykonanou je stále menší a menší a nároky na vaši práci stále větší a větší. Co s tím? V hlavě se mi honí myšlenky: „Vždyť já nic jiného neumím!“ Ano, v podstatě jsem dosud pracovala pro stát. A najednou jsem měla pocit, že za to, co jsem tomu „státu“ odvedla, je mi odměnou to, že se dostávám mezi lidi, kteří v podstatě znají jen práci a spánek. Jiný život není, protože už na to není energie a ani finanční prostředky. Stalo se, že jsem přišla i o zaměstnání „u státu“ a nebyl o mě zájem. A co nyní? Netvrdím, že jsem se již před tím nevěnovala určitým aktivitám, ale já je brala jako koníčka a nemyslela si o nich, že by mne mohly živit. Ale jak to tedy bude s tím výdělkem? Kde se mám ucházet o zaměstnání? Co mám dělat, abych si vydělala na živobytí? Vyzkoušela jsem kontaktovat firmy přes e-mail, hledala jsem v inzerátech vyhlášená výběrová řízení – neuspěla jsem. A přišlo rozhodnutí: pokud o mne potencionální zaměstnavatel nestojí, nezaslouží si mít k dispozici mé zkušenosti, tudíž si nezaslouží ani mě.

Zaměstnání vs. talent a nadání


Přibližně v 6.45 hodin jednoho pondělního rána jsem matně, ještě v takovém nádherném omamném polospánku, zaregistrovala zvuk příchozí sms. Měla jsem na sebe poslat jedné milé osůbce e-mailový kontakt, že snad se ukazuje nějaká možná spolupráce. Kontakt jsem dostala, spojení pro začátek proběhlo přes telefon a byla domluvena osobní schůzka, která proběhla ve velmi příjemné atmosféře, a zároveň ihned byly domluveny podmínky spolupráce.

Najednou jsem si uvědomila, že jsem nikdy neměla ambice se projevovat tímto směrem a že jsem se velmi podceň

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min