Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Ječné zrno

Vzhledem ke svým zájmům je jasné, že si všímám u lidí různých projevů na fyzické úrovni. Ať již jsou to změny viditelné či změna polohy těla. Tento příběh, o který se chci podělit, vám může ukázat, jak je někdy snadné si pomoci, když chceme a jsme ochotni si přiznat, že v našem životě má často navrch naše ego.

 
Paní, můžeme jí říkat Klára, byla zaměstnaná na úřadu, který sdílel budovu s úřadem, kde jsem pracovala já. A pochopitelně se lidé setkávají. Byla to velmi příjemná dáma a vždy, při našich sporadických setkáních, jsme si měly co povědět v pohodovém duchu a často se společně zasmály. Došlo i na osobnější témata a já vycítila, že má ke mně důvěru. Postupně jsme se dostaly k nemocem těla i duše a dalším souvislostem. V době, kdy přišla s ječným zrnem, jsme společně vyřešily již jednu záležitost a sama Klára si pochvalovala, jak se to vyřešilo. A vysvětlila mi své překvapivé zjištění, jak je lidstvo zabedněné ve vztahu ke svým emocím a zážitkům. K lásce a odpuštění.

Ječné zrno

Potkaly jsme se ten den v čase po obědě. Koukala jsem na ni. Okolí oka měla jako jelito a bylo bolestivé a citlivé. I když již v té době jsem si pamatovala mnohé souvislosti, místo hlavy nemám dodnes encyklopedii. Mám skvělé knihy, své vlastní poznámky, a to vše používám, když pracuji se svými klienty. Povídaly jsme si o tom, co prožíváme v poslední době, jak se máme, o počasí. Došlo i na oko. Řekla, že to má již nějaký čas a vůbec se to nemění, lékařka si neví rady a objednala ji na úterý na chirurgii, že na oku provedou malý chirurgický zákrok a ječné zrno odstraní. Zhrozila jsem se a zeptala se, zda je opravdu rozhodnuta do sebe nechat řezat. Viděla jsem v jejích očích poznání, že by se to dalo řešit jinak. Slovo dalo slovo a domluvily jsme se, že si odpoledne zavoláme, abych s ní probrala případné možnosti vzniku ječného zrna na úrovni psychické, a ona bude mít víkend na zpracování. Byl totiž pátek. Věděla jsem, že ona to zvládne, že nepotřebuje osobní návštěvu, a s tím jsme se rozloučily. Později odpoledne po telefonu jsme probraly na základě duchovních příčin nemocí, co mohlo vést ke vzniku útvaru u oka. Najednou jsem slyšela v telefonu: „AHÁÁÁÁ!“
 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min