Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Mayské proroctví v polovině naplnění

Podle mayského kalendáře bude letošní rok mezníkem v životě lidstva. V prosinci 2012 budeme svědky takových jevů nebo sérií jevů, které od základu změní život obyvatelů planety Země. Bereme-li za základ celý kalendářní rok, nacházíme se nyní v poločase „čekání na konec světa”...

 

MayaV souvislosti s tématem konce světa v roce 2012 lze rozlišit dva základní tábory. První tábor (a zároveň snad i největší) patří skeptikům. Oni považují mayský kalendář buď za systém prozrazující primitivní astronomické znalosti Mayů nebo – a to je typičtější – považují veškerá proroctví za pověru, nesmysl, nejapnost. Druhá velká skupina více-méně věří v proroctví Mayů, avšak i v případě těch, kteří uvěřili, lze rozlišit dva odlišné směry.

Podle jednoho z táborů je nutné chápat slova z kalendáře doslovně: mezníkem bude jediná obrovská, nevšední, atraktivní událost: řekněme nevídaná povodeň nebo třídenní temnota, apod. Po této události se vytvoří od základů jiný svět, ve kterém bude mít dominantní úlohu ezoterie a spirituální myšlení. I bývalí skeptikové přijmou toto učení, které dříve, před událostí uznávalo pouze přibližně 20 procent obyvatelů Zeměkoule. Toto bude příchod toho „apokalyptického” obrazu konce světa, který předpovídá i Bible a který zpracovalo už tolik filmů (např. Mad Max, Stalker atd.).

Zástupci jiné teorie věří raději v přechodné a postupné události. Věří, že změny nenastanou ze dne na den, ale postupně, ale budou probíhat rychleji, než jsme na to byli dosud zvyklí. Už nyní máme možnost vidět kolem sebe znaky těchto proměn (povodně, zemětřesení, nečekané a překvapující změny ve vedení různých zemí atd.), které jakoby dopředu promítají, že musí nastat významná změna, soudný den. Podle jejich přesvědčení se do hlavních rolí dostanou děti indigo a krystalové děti nebo případně mimozemšťané. Změny, podle nich,budou probíhat několik let, případně i několik desítek let, výsledek však bude stejný, jako v předcházejícím případě: stará, většinou materiální ideologie bude vyměněna za spirituální světový názor. Vůdci vedoucích států světa budou vyznávat ezoterická hlediska a podle nich budou své země i řídit a vést.

I když zatím nevíme, který scénář se uskuteční, jedno je v každém případě jisté: éra materializmu se skutečně sklání ke svému konci, náš svět dospěla dozrál k významné změny perspektivy!

 
Podobné články
NICHOLAS FLAMEL, nesmrtelný alchymista

NICHOLAS FLAMEL, nesmrtelný alchymista

Kdo byl tento muž, o němž se vypráví pohádkové příběhy?

Více »

 
Řeč symbolů 03

Řeč symbolů 03

Je mnoho způsobů, jak si zlepšit život pomocí magie.

Více »

 
 
Nejčtenější články
Upír – mýtus nebo legenda?

Upír – mýtus nebo legenda?

Na počátku všeho nebylo nic jiného, než strach z mrtvých a z toho, že se jednou vrátí. Podle legend mohl každý mrtvý škodit živým, pokud zemřel za tajemných okolností. Upír je nemrtvou bytostí, která saje krev a neodráží se v žádném zrcadle.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Scénář?

Scénář?

Někdy ve mně příběhy těchto filmů dokázaly vyvolat husí kůži a přitom i pocit, že možná nejsou daleko od reálné možnosti. Představa toho, že některý tento příběh by lidstvo na světě mohlo prožívat, se mi nelíbila.

Více »

Téma dne

Téma dne

Lidská buněčná paměť skrývá mnohá tajemství. Koučové, psychoterapeuti, vyznavači různých ezoterických směrů, ale i někteří lékaři hovoří o modelech a vzorech jednání, které máme v sobě zakořeněné, a nejsou tak docela pravdivé. Velmi často jde o peníze.

Více »

 
Proč právě teď?

Proč právě teď?

Jsme omezeni v aktivitách, v sociálních vazbách, jsou situace, které ne vždy dělají dobře naší nervové soustavě, psychice. Mám dnes pro vás typ, jak si pomoci nejen po fyzické, ale i po psychické stránce.

Více »

 
Rozjímání nad hromadou skořápek

Rozjímání nad hromadou skořápek

Sobota byla deštivým dnem. Bylo tmavo a ponuro. Nakonec se není čemu divit, je říjen a příroda se pomalu připravuje na zimní odpočinek. A protože se mi sešlo větší množství ořechů, je čas se sednout a vyloupat je.

Více »

 
Letošní třetí

Letošní třetí

Je v plném proudu. Třetí roční období. Období, které nás vede do klidu, k odpočinku. Ale ještě stále pracujeme s tím, abychom zpracovali všechnu úrodu, zazimovali své zahrady, balkóny, parapety… Už je chladno. Na horách napadl první sníh.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Jana Sofia Inspirující Věštec

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Původním ...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tyna Kyvadlo Věštec

Tyna

Výkladu karet se věnuji již několik let... Každý člověk je jiný, proto pro každého mám jiný způsob výkladu. Tím, že p...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:364

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min