Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Dárek podle znamení

Kolem mne je to jako ve včelím úle. Někdo se chystá na vánoční večírek, většina žen vypočítává druhy cukroví, které jsou již nachystané na vánoční stůl. Ale nejvíce lidí, ať jsou to muži, ženy nebo i odrostlejší děti, přemýšlejí, čím by svým nejbližším udělali největší radost u vánočního stromečku. Pojďme se inspirovat přáními, která by mohli mít příslušníci znamení zvěrokruhu!

 
Berani patří mezi ohnivá znamení a z toho můžete vycházet. AKCE! Asi ne každý si může dovolit zakoupit zrovna Porsche nebo Ferrari. Ale pokud je osoba, kterou chcete obdarovat, majitelem vozu, určitě mu udělá radost jakýkoliv doplněk do jeho auta. V případě oblečení volte ideálně červené odstíny. Rozhodnete-li se pro parfém, svěží jemná vůně určitě podtrhne osobnost obdarovaného. Kniha má být napínavá, sportovní oblečení označeno renomovanou značkou. Má-li se jednat o šperk, movitější vyberou diamant s rubínem či granátem, ale stejnou radost udělá i hematit či červený jaspis a karneol.

Býci jsou velmi vybíraví. Nicméně i tento úkol se dá zvládnout. Díky tomu, že jsou Býci požitkáři, je dobré věnovat jim něco, co zaútočí na jejich smysly – kvalitní čokoládu, alkohol nebo kávu. Milují masáže i různé lázeňské procedury, kde o ně bude pečováno. Oblečení raději vynechejte, ale doplňky jim klidně pořiďte. Ale pozor! Býk si potrpí na luxus. Radost jim uděláte i předplatným časopisu v oboru, o který se daná osoba zajímá. Pokud budete vybírat šperk, tak neprohloupíte se smaragdem, diamantem, safírem, chalcedonem a růženínem. Malá rada: dejte si záležet při balení jakéhokoliv dárku.

Blížencům vybírejte spíše menší a praktičtější dárky. Určitě ne nic objemného a už vůbec ne cokoliv „do domácnosti“. Radost jim uděláte předplatným zajímavého časopisu nebo naprostou novinkou, kterou ještě neznají a která bude bystřit jejich intelekt. Na šperky si nepotrpí, ale pokud se pro ně rozhodnete, měl by to být spíše prsten.  Z kamenů volte turmalín, citrín, tygří oko nebo žlutý karneol. Jantarem také vůbec neurazíte. Typ pro vás: skvělým dárkem pro Blížence je mobilní telefon nebo netobook. 

U Raků si můžete vybrat. Buďto nákladnější dárek, který se dá zakoupit nebo levnější. Ten si však vyžádá více vašeho času. Raci totiž ocení tzv. dárek s duší. S osobní investicí. Ať již mu věnujete vlastnoručně vyrobenou marmeládu nebo naložené sýry nebo osobně upletený svetr. Neopovrhne jakýmkoliv ozdobným doplňkem do svého bytu nebo kuchařkou s novými a neotřelými recepty. Mezi parfémy vyberte ten jemnější, ten se Rakovi určitě bude líbit. Šperky vám otevřou širokou škálu dárků. Rak upřednostní starožitné stříbrné šperky, hodí se pro něj perly, smaragdy, korály, acháty či jadeit. Můžete-li si je dovolit, tak ocení i diamanty.

Dárek podle znamení

Lvi jsou nároční. Už jen fakt, že jsou rádi středem pozornosti, vás určitě dovede k výběru správného dárku. Cokoliv, co je zlaté a když nestačí finanční obnos, musí se to alespoň třpytit. Pokud šperk s kamenem, volte diamant, jantar, citrín, tygří oko nebo rubín. Pokud dobře znáte obdarovaného, jistě budete vědět, zda se mu trefíte divadelním či operním představením. Obvykle Lvům tento dárek dělá radost. Ale neprohloupíte výraznějším parfémem, kvalitnější kosmetikou, luxusním módním doplňkem či pro ženu ozdobou do vlasů. Lahví velmi kvalitního vína velmi potěšíte muže.

Skoro to vypadá, že pro zrozence ve znamení Panny si s dárky dělat starosti příliš nemusíme. Ale i zde je na místě pečlivě volit. Přes to, že ideálně bychom mohli volit něco na téma „žena v kuchyni“ a „muž kutil“, měli bychom vycházet z osobnosti člověka, kterého chceme obdarovat. Tudíž chcete-li parfém, tak určitě jemnou a nevtíravou vůni. V žádném případě neuděláte chybu s diářem nebo hodinkami. Pečující kosmetika s označením, že je přírodní či fair trade, bude dárkem, kterým opravdu zabodujete. Šperky jako dárek by měly být nepříliš výrazné.

Váhy už jsou zase trochu jiná liga. Zde je na místě určitá exkluzivita. Předměty umělecké hodnoty jakou jsou svícny, koberce či vázy jsou opravdu skvělou volbou. Potřebujete-li, aby cena byla výrazně nižší, pak volte čajovou soupravu, vstupenky do divadla nebo oblíbenou hudbu toho, koho obdarováváte. Vyberete-li parfém, měl by být osvědčený. Žádné novinky! Můžete-li si dovolit a je takový dárek vhodný, šperk s diamantem, safírem, ametystem či opálem bude vítaný.

U Štírů existuje velká paleta vánočních dárků. Zvolíte-li kosmetiku s parfémem, určitě vyberte výraznější, těžší orientální typ. Zajisté Štíra oslovíte buď spodním prádlem v barvě černé či červené, ale stejně ocení i cokoliv z koženého oblečení. V téže barvě. Knihy s tématem detektivním, psychologickým či z oblasti magie a okultismu budou vítaným dárkem. Nemůžete-li se rozhodnout, tak si nechte poradit s netradičním žánrem filmů či hudby. Budete jako dárci oceněni vysokou známkou. Má-li být dárkem šperk s kamenem, volte granát, achát, hematit, rubín nebo turmalín a beryl. Volba je jen na vás a dobrém vkusu.

Ani ve Střelcích nelze uhasit jejich oheň a smysl pro dobrodružství. Určitě budete za jedničku, dostane-li od vás cokoliv s cestovatelskou tématikou. Od DVD po kufr nebo batoh. Protože pohlíží na vyšší příčky společenského žebříčku, možná ho k nim posunete členstvím v nějakém klubu. Společenské hry se budou také hodit.  Střelci jsou totiž velmi hraví a rádi soutěží. Nezklamete je ani doplňkem ke sportovnímu odvětví, pokud se nějakým zabývá. Pokud má být šperk ozdobený kamenem, pak vybírejte s citem – modrý topaz, safír, azurit, tyrkys a lapis lazuli.

Kozoroha, kterého chcete na Vánoce obdarovat vhodným dárkem, byste měli alespoň trochu znát. Pokud totiž něco dělá, tak pořádně. Proto je vhodné vědět, čím se zabývá. Také jsou trochu škudlilové a neradi příliš utrácí. Pak byste měli zvážit, zda jim tu „drahou věc“, kterou sice nepotřebuji, ale touží po ní, chcete koupit. Osvědčí se dárek trvalejší kvality. Vyberte např. peněženku, kabelku nebo aktovku s emblémem známé značky nebo naopak luxusní hodinky. Rozhodnete-li se pro šperky, měly by být zdobené diamanty. Nebo alespoň rubíny či safíry. Neurazíte je ani klasickou filmotékou či komorní hudbou.

S dárečky pro Vodnáře to vůbec nebude snadné. Ale nějakou tu radu pro vás určitě máme. ORIGINALITA! Tohoto hesla se držte, pokud chcete, aby váš dárek byl uznán a udržel se na výsluní alespoň několik dní. S technikou se ocitnete na nejvyšších příčkách hodnocených dárků – mobilní telefon, fotoaparátem, počítačem nebo i novým typem televizoru. Ale na místě může být i kniha s tématem záhad, objevů, astrologie nebo filozofie. Vhodným dárkem však může být kvalitní káva, luxusnější víno nebo jen barevné ponožky či pyžamo.

Rybám se musíte trefit do vkusu, i kdybyste nechtěli. Ať již jsou to finančně nenáročné pastelky s omalovánkami nebo luxusní parfém, chybu neuděláte. Věční snílci jsou velmi kreativní, a pokud jim čas dovolí, vždy si najdou chvíli pro své tvoření. Tudíž bude úplně jedno, jestli to bude fotoaparát nebo barvy a plátno, kniha nebo CD či DVD, vstupenky na koncert či do divadla. Radost jim uděláte i módním doplňkem nebo poukazem na masáž či kosmetiku. Chcete-li pro Rybu šperk, volte ty jemnější. Pokud má být součástí šperku kámen, zvolte třeba ametyst, akvamarín, fluorit a tyrkys. Pravé šampaňské bude třešničkou na dortu mezi dárky!
 

Další zajímavé informace naleznete taky na naši Facebook stránke!

 
Nejčtenější články
Upír – mýtus nebo legenda?

Upír – mýtus nebo legenda?

Na počátku všeho nebylo nic jiného, než strach z mrtvých a z toho, že se jednou vrátí. Podle legend mohl každý mrtvý škodit živým, pokud zemřel za tajemných okolností. Upír je nemrtvou bytostí, která saje krev a neodráží se v žádném zrcadle.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Scénář?

Scénář?

Někdy ve mně příběhy těchto filmů dokázaly vyvolat husí kůži a přitom i pocit, že možná nejsou daleko od reálné možnosti. Představa toho, že některý tento příběh by lidstvo na světě mohlo prožívat, se mi nelíbila.

Více »

Téma dne

Téma dne

Lidská buněčná paměť skrývá mnohá tajemství. Koučové, psychoterapeuti, vyznavači různých ezoterických směrů, ale i někteří lékaři hovoří o modelech a vzorech jednání, které máme v sobě zakořeněné, a nejsou tak docela pravdivé. Velmi často jde o peníze.

Více »

 
Proč právě teď?

Proč právě teď?

Jsme omezeni v aktivitách, v sociálních vazbách, jsou situace, které ne vždy dělají dobře naší nervové soustavě, psychice. Mám dnes pro vás typ, jak si pomoci nejen po fyzické, ale i po psychické stránce.

Více »

 
Rozjímání nad hromadou skořápek

Rozjímání nad hromadou skořápek

Sobota byla deštivým dnem. Bylo tmavo a ponuro. Nakonec se není čemu divit, je říjen a příroda se pomalu připravuje na zimní odpočinek. A protože se mi sešlo větší množství ořechů, je čas se sednout a vyloupat je.

Více »

 
Letošní třetí

Letošní třetí

Je v plném proudu. Třetí roční období. Období, které nás vede do klidu, k odpočinku. Ale ještě stále pracujeme s tím, abychom zpracovali všechnu úrodu, zazimovali své zahrady, balkóny, parapety… Už je chladno. Na horách napadl první sníh.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tyna Kyvadlo Věštec

Tyna

Výkladu karet se věnuji již několik let... Každý člověk je jiný, proto pro každého mám jiný způsob výkladu. Tím, že p...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:364

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Wendy Axon Soucitný Věštec

Wendy Axon

Jdi za svými sny, dokud stojíš na nohou.Takto zní mé motto. Studiu a provozování esoteriky se zabývám přes 15 let. Sv...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:716

0900 700 650 - 2 EUR/min