Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Což takhle dát si…?

Ale víte, které ovoce se k vám hodí podle vašeho znamení zvěrokruhu?

 
 

Berani bývají tajemní. Neradi „odkrývají“ své karty, se kterými hrají svůj život, ale zároveň touží po obdivu a vášni. Dokážete se prosazovat a přes to, že dokážete s grácii čelit oprávněné kritice, jste právě vy těmi, kteří rádi kritizují ty druhé. Možná právě proto je vaším ovocem ananas. Bývá pro některé lidi ne zrovna populárním ovocem ať již za jakéhokoliv důvodu.

Poživačným Býkům přináleží třešně – lákavé, tajemné. Vaším živlem je země. A proto byste měli občas pustit svou fantazii z uzdy a dovolit jí se rozletět. V současnosti nejrozšířenější příčina obtíží, stres, pro vás není nic dobrého. Vyhoví vám klidné zázemí, klid, pohoda a v partnerství už si konečně uvědomte, že věrnost a láska ve víc, než si myslíte.

Vy, mílí Blíženci, občas zápasíte s tím druhým v sobě. Ano, tím můžeme říci, že u Blíženců buď vítězí  buď selský rozum nebo naopak kreativita a intuice. Obojí je Blížencům vlastní, avšak bojí dohromady jim nejde. Jejich upřímnost nám jasně ukazuje, že se k nim bude hodit ovoce, které dokonce zraje v době jejich vlády – jahody.  

Vaše rodinné založení, milí Raci, touha po harmonii s vaším protějškem je vaším poznávacím znamením. Máte kolem sebe možná velkou rodinu, mnoho přátel, máte pro každého ve společnosti dobré slovo, možná i radu, ale přesně víte, kde to vše má své meze. Velmi dobře si uvědomujete hranici, za kterou nikoho nepustíte. A které to ovoce tyto aspekty představuje? Dle horoskopu jsou to broskve. Vidíte to stejně?

podzim

Máte stejné vlastnosti, jako ovoce, které vás dle horoskopu reprezentuje. Patří k vám hroznové víno, Lvi. A protože se z něj dělá i skvělý mok, tak i tato forma může nést určitá přirovnání – sladké, trpké, kvalita, patok, stolní nebo vzácné ledové. A tak jak s vinným mokem, tak to může být i s vámi. Snadno se stáváte oblíbenými ve společnosti a díky tomu může vzniknout i závislost. Pamatujte, že životní rovnováha je základem spokojeného života.

Znamení Panny ohlašuje vrcholné léto  a jeho konec. V tomto období sklízíme plody práce matky přírody. Nejvýraznějším rysem tohoto znamení je praktičnost. Ale také fakt, že než přijmou jakékoliv rozhodnutí, potřebují k tomu informace a čas. Výsledek lahodí všem. A dokážete si představit, které ovoce by k tomu všemu pasovalo? Hvězdy vybraly hrušky.

Následujícím znamením jsou Váhy. Vaším ne zrovna kladným rysem je to, že vás velmi silně ovlivňují názory druhých lidí. Měli byste se zaměřit spíše na své vlastní úsudky, jelikož máte velmi dobře vyvinutou intuici. Máte-li potřebu, chováte se trošku jako buldozér, avšak v pozitivním slova smyslu. Víte, že stížnosti jsou k ničemu a tak je pro vás ideální sběr informací a pak vás již nic nezastaví. Víte, které ovoce se chová podobně? Švestky, ty totiž taky nic nezastaví!

Sice nevábně vypadá, ale jádro… překvapení! Stejně tak to je se Štíry. Navenek občas uletí s tím svým jedovatým ostnem, ale v jádru jsou to v podstatě velmi citliví lidé, kteří své city příliš ukazovat nechtějí. Štír je v horoskopu symbolem lásky, vášně i plodnosti a tak se nemůžeme divit, že mu bylo přiřazeno granátové jablíčko. Podobnost čistě náhodná?

Střelec – znamení, budící dojem, že má na obličeji masku. Atraktivní vzhled, pozorné chování a neobvyklá schopnost dobývat však někdy působí až přesládle, nicméně nadobude-li dojmu, že se vás někdo dotkl, stane se z vás nemířená střela. Bohužel vám nedochází důsledky vašeho unáhleného chování. S lehkovážností sobě vlastni si myslíte, že se moc nestalo, ale …  do neoloupaného pomeranče nikdo nevidí.

Kontrola, zodpovědnost, životní úroveň, touha mít obrovskou sílu kvůli druhým a také po originalitě. Avšak ne vždy to jde a pak se stane to, že se dostaví podrážděnost. A to vy pak umíte dát najevo natolik intenzivně, že tento pocit dokážete předat i svému okolí a podle toho to pak vypadá. A které že to ovoce vám to připomíná? Ano, správně, je to citrón = Kozoroh.

Vodnář je znamením velmi volnomyšlenkářské znamení. Toužíte po vědění, měníte nálady, možná byste se měli zamyslet nad tématem tolerance. Když se vám něco nelíbí, dáte rychle najevo i stinnější stranu svého já. Vaším, dalo by se říci koníčkem, je flirt, a proto není divu, že vaším ovocem je jablko.

K Rybám patří snění, je jim vlastní srdečnost a diplomacie, ale i náladovost. Opatrně, pokud jim byť nechtěně ublížíte. Možná vám odpustí, ale jenom jednou. Pak už se k nim nikdy nedostanete. Na druhou stranu však nemůžete získat lepšího přítele. A už se to rýsuje… tuhá a silná slupka, ale nitro je velmi křehké. Jaké ovoce bychom zde mohli napsat? Prý je to meloun.

 
Nejčtenější články
Pivo a jeho účinky na zdraví

Pivo a jeho účinky na zdraví

„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus. Již několikrát bylo dokázáno, že určité množství alkoholu není pro organismus škodlivé, ale přímo zdravé.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Moudrost těla

Moudrost těla

Každý má občas deficit vitamínů, minerálů či určitého druhu stopového prvku, ale málokdo ví, že se tyto nedostatky mohou projevit chutěmi. Asi za poslední dva roky se mi několikrát stalo, že jsem měla vyloženě potřebu jíst určité potraviny a poslední týden bych do sebe lila litry kávy denně. Kde je třeba hledat příčinu?

Více »

 „Slunce v duši“

„Slunce v duši“

Jak navodit dobrou náladu na podzim, když nás přepadne smutek, deprese a stesk? Kromě světlého a útulného domova je třeba zapojit aktivitu a nenechat se zaskočit.

Více »

 
Podzimní detox

Podzimní detox

Detox v každou roční dobu podle různých receptů. Jaké jsou na podzim? Připravte si pár koktejlů plných vitamínů a energie.

Více »

 
Říjen pro zdraví

Říjen pro zdraví

Máme tady podzim v plné parádě. Víme, že každý měsíc je spojený s některým s lidských tělesných orgánů. A v říjnu bychom měli velmi pečlivě pečovat o svůj žaludek.

Více »

 
Den jako každý jiný

Den jako každý jiný

Rozlišujete podle něčeho dny, které prožijete? Tedy kromě těch, v nichž se odehrává něco významného jako jsou vaše narozeniny či narozeniny vašich blízkých, různé svátky, kdy můžete zůstat doma a odpočívat.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

Laura Věštec

Laura

Léčitelka, zdravotní diagnostička, čínská terapeutka, psychoterapeutka a psychoanalytička, kinezioložkaa regresní ter...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:405

0900 700 650 - 2 EUR/min