Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Což takhle dát si…?

Ale víte, které ovoce se k vám hodí podle vašeho znamení zvěrokruhu?

 
 

Berani bývají tajemní. Neradi „odkrývají“ své karty, se kterými hrají svůj život, ale zároveň touží po obdivu a vášni. Dokážete se prosazovat a přes to, že dokážete s grácii čelit oprávněné kritice, jste právě vy těmi, kteří rádi kritizují ty druhé. Možná právě proto je vaším ovocem ananas. Bývá pro některé lidi ne zrovna populárním ovocem ať již za jakéhokoliv důvodu.

Poživačným Býkům přináleží třešně – lákavé, tajemné. Vaším živlem je země. A proto byste měli občas pustit svou fantazii z uzdy a dovolit jí se rozletět. V současnosti nejrozšířenější příčina obtíží, stres, pro vás není nic dobrého. Vyhoví vám klidné zázemí, klid, pohoda a v partnerství už si konečně uvědomte, že věrnost a láska ve víc, než si myslíte.

Vy, mílí Blíženci, občas zápasíte s tím druhým v sobě. Ano, tím můžeme říci, že u Blíženců buď vítězí  buď selský rozum nebo naopak kreativita a intuice. Obojí je Blížencům vlastní, avšak bojí dohromady jim nejde. Jejich upřímnost nám jasně ukazuje, že se k nim bude hodit ovoce, které dokonce zraje v době jejich vlády – jahody.  

Vaše rodinné založení, milí Raci, touha po harmonii s vaším protějškem je vaším poznávacím znamením. Máte kolem sebe možná velkou rodinu, mnoho přátel, máte pro každého ve společnosti dobré slovo, možná i radu, ale přesně víte, kde to vše má své meze. Velmi dobře si uvědomujete hranici, za kterou nikoho nepustíte. A které to ovoce tyto aspekty představuje? Dle horoskopu jsou to broskve. Vidíte to stejně?

podzim

Máte stejné vlastnosti, jako ovoce, které vás dle horoskopu reprezentuje. Patří k vám hroznové víno, Lvi. A protože se z něj dělá i skvělý mok, tak i tato forma může nést určitá přirovnání – sladké, trpké, kvalita, patok, stolní nebo vzácné ledové. A tak jak s vinným mokem, tak to může být i s vámi. Snadno se stáváte oblíbenými ve společnosti a díky tomu může vzniknout i závislost. Pamatujte, že životní rovnováha je základem spokojeného života.

Znamení Panny ohlašuje vrcholné léto  a jeho konec. V tomto období sklízíme plody práce matky přírody. Nejvýraznějším rysem tohoto znamení je praktičnost. Ale také fakt, že než přijmou jakékoliv rozhodnutí, potřebují k tomu informace a čas. Výsledek lahodí všem. A dokážete si představit, které ovoce by k tomu všemu pasovalo? Hvězdy vybraly hrušky.

Následujícím znamením jsou Váhy. Vaším ne zrovna kladným rysem je to, že vás velmi silně ovlivňují názory druhých lidí. Měli byste se zaměřit spíše na své vlastní úsudky, jelikož máte velmi dobře vyvinutou intuici. Máte-li potřebu, chováte se trošku jako buldozér, avšak v pozitivním slova smyslu. Víte, že stížnosti jsou k ničemu a tak je pro vás ideální sběr informací a pak vás již nic nezastaví. Víte, které ovoce se chová podobně? Švestky, ty totiž taky nic nezastaví!

Sice nevábně vypadá, ale jádro… překvapení! Stejně tak to je se Štíry. Navenek občas uletí s tím svým jedovatým ostnem, ale v jádru jsou to v podstatě velmi citliví lidé, kteří své city příliš ukazovat nechtějí. Štír je v horoskopu symbolem lásky, vášně i plodnosti a tak se nemůžeme divit, že mu bylo přiřazeno granátové jablíčko. Podobnost čistě náhodná?

Střelec – znamení, budící dojem, že má na obličeji masku. Atraktivní vzhled, pozorné chování a neobvyklá schopnost dobývat však někdy působí až přesládle, nicméně nadobude-li dojmu, že se vás někdo dotkl, stane se z vás nemířená střela. Bohužel vám nedochází důsledky vašeho unáhleného chování. S lehkovážností sobě vlastni si myslíte, že se moc nestalo, ale …  do neoloupaného pomeranče nikdo nevidí.

Kontrola, zodpovědnost, životní úroveň, touha mít obrovskou sílu kvůli druhým a také po originalitě. Avšak ne vždy to jde a pak se stane to, že se dostaví podrážděnost. A to vy pak umíte dát najevo natolik intenzivně, že tento pocit dokážete předat i svému okolí a podle toho to pak vypadá. A které že to ovoce vám to připomíná? Ano, správně, je to citrón = Kozoroh.

Vodnář je znamením velmi volnomyšlenkářské znamení. Toužíte po vědění, měníte nálady, možná byste se měli zamyslet nad tématem tolerance. Když se vám něco nelíbí, dáte rychle najevo i stinnější stranu svého já. Vaším, dalo by se říci koníčkem, je flirt, a proto není divu, že vaším ovocem je jablko.

K Rybám patří snění, je jim vlastní srdečnost a diplomacie, ale i náladovost. Opatrně, pokud jim byť nechtěně ublížíte. Možná vám odpustí, ale jenom jednou. Pak už se k nim nikdy nedostanete. Na druhou stranu však nemůžete získat lepšího přítele. A už se to rýsuje… tuhá a silná slupka, ale nitro je velmi křehké. Jaké ovoce bychom zde mohli napsat? Prý je to meloun.

 
Nejčtenější články
Pivo a jeho účinky na zdraví

Pivo a jeho účinky na zdraví

„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus. Již několikrát bylo dokázáno, že určité množství alkoholu není pro organismus škodlivé, ale přímo zdravé.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Čaroděj je v každém z nás

Čaroděj je v každém z nás

Své šamany měly, mají a asi i do budoucna budou mít nějakým způsobem všechny světové kultury, národy, ale možná i obce, města. Je jedno, jak se jim říkalo nebo říká, jestli chodí v obleku nebo v nalezeném kabátě. Zda je to mladá vzdělaná žena či babička kamaráda vašeho dítěte, stařenka se šátkem na hlavě. Spojují je určité zájmy - dobro pro člověka, pro svět a především pro přírodu. Zdraví, spokojenost a láska.

Více »

Velký a Vítězný

Velký a Vítězný

Jaký je rozdíl mezi únorem teď a před třiceti lety? Je teplejší, rozhodně uspěchanější, slavíme Valentýna. Pro někoho je únor Suchý, ale hlavně, že není Velký!

Více »

 
Malý tělocvik

Malý tělocvik

U lidí, kteří meditují nebo cvičí v určitých polohách, si můžeme všimnout zvláštních poloh rukou či jenom prstů. Těmto spojením se říká mudry a jsou součástí cvičení jógy.

Více »

 
Záhada a síla měsíčního kamene

Záhada a síla měsíčního kamene

Měsíční kámen je spojený s ženou, plodností a budoucností. Jeho mléčný svit ovlivňuje zdraví i emoce, Síla měsíce měla zejména pro východní kultury až posvátný význam.

Více »

 
Vizitka

Vizitka

Nehty, aniž bychom si toho zvláště všímali, jsou našimi vizitkami. Ruce jsou nejen pracovním nástrojem, ale ruku podáme při pozdravu, pohladíme, obejmeme díky nim, píšeme… prostě jsou v kursu. Pěstěné nehty jsou ozdobou každé ruky.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min