Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Souhlasíte?

Jsou to vzpomínky na minulý život? Je to genetická informace, kterou nám do vínku předali naši předkové? Každopádně se nám to děje a vždy vyvolá výrazný pocit údivu.

 

Mám zkušenost, která byla součástí mé samoléčby skrze vlastní vnitřní moudrost, kterou oplývá každý z nás. Naše tělo, díky mnoha zajímavým mechanismům, které možná dosud ani nebyly prozkoumány, bychom mohli přirovnat k jakémusi počítačovému harddisku. Četla jsem v jednom příspěvku, že lidská DNA se tak chová. A lidská buňka má obrovskou schopnost si pamatovat. Nejen současný život každého z nás, ale existují ještě jiné „paměti“ na úrovních, které nedokážeme najít, natož rozluštit, co je v té paměti uloženo.

vzpomínky

Jak to tedy vypadá, když se obrátíme na svou vnitřní moudrost? Je to velmi náročné, protože nastupuje strach z neznáma. Bojíme se nahlédnout do svého nitra. Proto se často starají o život druhých, vykonávají zbytečné činnosti, stále se za něčím ženou, dokud je nezastaví nemoc, nehoda, ztráta zaměstnání nebo nějaká jiná brzda. Když se odhodláme „navštívit“ svou vnitřní moudrost, troufám si říci, že se jedná o návštěvu buněčné úrovně. Najdeme si emoční bloky. Vypustíme své ego, svůj mozek a rozum! Naše „duše“ ví naprosto přesně, co nám ubližuje na všech úrovních našeho bytí a vede nitě všech emocí přesně tam, kde nás to nejvíc bolí a dokáže vše zahojit a uzdravit, a to upřednostní. A tak si neplánujte, který problém potřebujete řešit.

Naše tělo si pamatuje vlastní prožitky, prožitky minulých životů, prožitky svých předků, ale i národa, kterému se říká kolektivní vědomí. Kolektivní vědomí bylo zkoumáno i vědecky a bylo prokázáno, že existuje. (Poznámka pro nevěřící Tomáše ☺) V našich buňkách se ukládají všechny tyto vzpomínky a k nim se pak přiřazují všechny modely a vzory chování a jednání ze stran našich rodičů, prarodičů, pak k nim přibudou předškolní zařízení, škola, učitelé, kamarádi… a tak se to nabaluje
a nabaluje… A každý nám říká, co bychom měli, neměli, co ti druzí… Jééééžiš! A jakpak mám žít svůj vlastní život??? 

Máte-li potřebu a touhu se svým životem něco udělat proto, abyste žili svůj vlastní život, dělejte. Jestli nevíte co, požádejte si o svého průvodce. A pokud si o něj požádáte „správně“, určitě vám přijde do cesty a vy si uklidíte nejen ve svém nitru, ale i ve svém životě.

 
Nejčtenější články
Pivo a jeho účinky na zdraví

Pivo a jeho účinky na zdraví

„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus. Již několikrát bylo dokázáno, že určité množství alkoholu není pro organismus škodlivé, ale přímo zdravé.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Moudrost těla

Moudrost těla

Každý má občas deficit vitamínů, minerálů či určitého druhu stopového prvku, ale málokdo ví, že se tyto nedostatky mohou projevit chutěmi. Asi za poslední dva roky se mi několikrát stalo, že jsem měla vyloženě potřebu jíst určité potraviny a poslední týden bych do sebe lila litry kávy denně. Kde je třeba hledat příčinu?

Více »

 „Slunce v duši“

„Slunce v duši“

Jak navodit dobrou náladu na podzim, když nás přepadne smutek, deprese a stesk? Kromě světlého a útulného domova je třeba zapojit aktivitu a nenechat se zaskočit.

Více »

 
Což takhle dát si…?

Což takhle dát si…?

Máme tady podzim. Úroda je sklizena, uložena, aby nám poskytovala během zimního období všechny vitamíny, které potřebujeme.

Více »

 
Podzimní detox

Podzimní detox

Detox v každou roční dobu podle různých receptů. Jaké jsou na podzim? Připravte si pár koktejlů plných vitamínů a energie.

Více »

 
Říjen pro zdraví

Říjen pro zdraví

Máme tady podzim v plné parádě. Víme, že každý měsíc je spojený s některým s lidských tělesných orgánů. A v říjnu bychom měli velmi pečlivě pečovat o svůj žaludek.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

Laura Věštec

Laura

Léčitelka, zdravotní diagnostička, čínská terapeutka, psychoterapeutka a psychoanalytička, kinezioložkaa regresní ter...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:405

0900 700 650 - 2 EUR/min