Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Souhlasíte?

Jsou to vzpomínky na minulý život? Je to genetická informace, kterou nám do vínku předali naši předkové? Každopádně se nám to děje a vždy vyvolá výrazný pocit údivu.

 

Mám zkušenost, která byla součástí mé samoléčby skrze vlastní vnitřní moudrost, kterou oplývá každý z nás. Naše tělo, díky mnoha zajímavým mechanismům, které možná dosud ani nebyly prozkoumány, bychom mohli přirovnat k jakémusi počítačovému harddisku. Četla jsem v jednom příspěvku, že lidská DNA se tak chová. A lidská buňka má obrovskou schopnost si pamatovat. Nejen současný život každého z nás, ale existují ještě jiné „paměti“ na úrovních, které nedokážeme najít, natož rozluštit, co je v té paměti uloženo.

vzpomínky

Jak to tedy vypadá, když se obrátíme na svou vnitřní moudrost? Je to velmi náročné, protože nastupuje strach z neznáma. Bojíme se nahlédnout do svého nitra. Proto se často starají o život druhých, vykonávají zbytečné činnosti, stále se za něčím ženou, dokud je nezastaví nemoc, nehoda, ztráta zaměstnání nebo nějaká jiná brzda. Když se odhodláme „navštívit“ svou vnitřní moudrost, troufám si říci, že se jedná o návštěvu buněčné úrovně. Najdeme si emoční bloky. Vypustíme své ego, svůj mozek a rozum! Naše „duše“ ví naprosto přesně, co nám ubližuje na všech úrovních našeho bytí a vede nitě všech emocí přesně tam, kde nás to nejvíc bolí a dokáže vše zahojit a uzdravit, a to upřednostní. A tak si neplánujte, který problém potřebujete řešit.

Naše tělo si pamatuje vlastní prožitky, prožitky minulých životů, prožitky svých předků, ale i národa, kterému se říká kolektivní vědomí. Kolektivní vědomí bylo zkoumáno i vědecky a bylo prokázáno, že existuje. (Poznámka pro nevěřící Tomáše ☺) V našich buňkách se ukládají všechny tyto vzpomínky a k nim se pak přiřazují všechny modely a vzory chování a jednání ze stran našich rodičů, prarodičů, pak k nim přibudou předškolní zařízení, škola, učitelé, kamarádi… a tak se to nabaluje
a nabaluje… A každý nám říká, co bychom měli, neměli, co ti druzí… Jééééžiš! A jakpak mám žít svůj vlastní život??? 

Máte-li potřebu a touhu se svým životem něco udělat proto, abyste žili svůj vlastní život, dělejte. Jestli nevíte co, požádejte si o svého průvodce. A pokud si o něj požádáte „správně“, určitě vám přijde do cesty a vy si uklidíte nejen ve svém nitru, ale i ve svém životě.

 
Nejčtenější články
Pivo a jeho účinky na zdraví

Pivo a jeho účinky na zdraví

„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus. Již několikrát bylo dokázáno, že určité množství alkoholu není pro organismus škodlivé, ale přímo zdravé.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Čaroděj je v každém z nás

Čaroděj je v každém z nás

Své šamany měly, mají a asi i do budoucna budou mít nějakým způsobem všechny světové kultury, národy, ale možná i obce, města. Je jedno, jak se jim říkalo nebo říká, jestli chodí v obleku nebo v nalezeném kabátě. Zda je to mladá vzdělaná žena či babička kamaráda vašeho dítěte, stařenka se šátkem na hlavě. Spojují je určité zájmy - dobro pro člověka, pro svět a především pro přírodu. Zdraví, spokojenost a láska.

Více »

Velký a Vítězný

Velký a Vítězný

Jaký je rozdíl mezi únorem teď a před třiceti lety? Je teplejší, rozhodně uspěchanější, slavíme Valentýna. Pro někoho je únor Suchý, ale hlavně, že není Velký!

Více »

 
Malý tělocvik

Malý tělocvik

U lidí, kteří meditují nebo cvičí v určitých polohách, si můžeme všimnout zvláštních poloh rukou či jenom prstů. Těmto spojením se říká mudry a jsou součástí cvičení jógy.

Více »

 
Záhada a síla měsíčního kamene

Záhada a síla měsíčního kamene

Měsíční kámen je spojený s ženou, plodností a budoucností. Jeho mléčný svit ovlivňuje zdraví i emoce, Síla měsíce měla zejména pro východní kultury až posvátný význam.

Více »

 
Vizitka

Vizitka

Nehty, aniž bychom si toho zvláště všímali, jsou našimi vizitkami. Ruce jsou nejen pracovním nástrojem, ale ruku podáme při pozdravu, pohladíme, obejmeme díky nim, píšeme… prostě jsou v kursu. Pěstěné nehty jsou ozdobou každé ruky.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min