Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vaše erotické příběhy - Sex je důležitý

Kdysi někdo napsal, že redaktor se pozná tak, že ze článku vždy vyškrtne tu nejduležitější větu. U nás bych to trochu poopravil. Ze článku o šedesáti řádkách musí zbýt jenom jedna věta, zbytek předělávám. Šéfová je toho názoru, že redaktor je od slova redikovat a tudíž se musí zrušit všechno. Dopisovatelé sice zírají, ale za nějaký čas si zvyknou všichni.

 

Ne tak, Boženka, která se zaobírá bylinkami a poradnou pro ženy.

,,Pane redaktore,“ začala jednou ve dveřích. ,,Když napíšu, že sex je důležitý pro rozvoj osobnosti a vy mi potom otisknete, že důležité osobnosti se rozvíjejí v sexu, tak to opravdu není totéž. Navíc jste mi z mandragory seškrtal její čarovné vlastnosti spojené s láskou a vepsal jste tam, že se sbírala pod šibenicí a největší účinek měla, pokud byla postříkána semenem oběšence. Můžete mi vysvětlit, který oběšenec měl náladu na to, aby si před smrtí užil sám se sebou?“

,,Ale Boženko,“ chlácholil jsem ji. ,,Buďte ráda, že vám z té mandragory zbyl alespoň nadpis. Víte, že ten ponechávám jen těm nejlepším dopisovatelům?“ Boženka zamžourala očima a poprosila mě o papírový kapesníček. ,,Snad nebudete plakat, Boženko,“ polekal jsem se.

šéfredaktorka

,,To mě ani nenapadne,“ odsekla. ,,Mám rýmu.“

Podal jsem jí kapesník a chtěl jí nějak potěšit.

,,Boženko,“ pravil jsem, ,,možná se mi do dalšího čísla podaří propašovat věty dvě. Už mám dokonce vymyšleno, které. První a poslední.“

,,Pche!“ udělala a provokativně si sedla naproti mně. Dala si nohu přes nohu a její kratičká sukně se povytáhla tak, že jsem měl možnost zahlédnout lem jejich kalhotek.

,,Dobrá,“ usoudil jsem, ,,budou tam tři.“

Boženka před sebe vztáhla ruku, vztyčila ukazováček a obrátila jej proti sobě.   ,,Sem se dívej, redaktorskej!“ ukázala na svou vypjatou hruď a povolené knoflíky u halenky.

,,Čtyři, Boženko, čtyři,“ sliboval jsem. Ona natáhla ruku a ukázala všech pět prstů.

,,Říkám pět,“ nenechala se odbýt. ,,Mám pětky, tak jich tam budu mít pět.“

Na pravdivost svých slov si vytáhla podprsenku až ke krku a z ní vypluly dva nádherné balony. Sice trošku těžké, ale měly svůj půvab. Zůstal jsem sedět jako opařený a pozoroval ji v plné kráse. Nijak se něměla k tomu, aby ty dva krásné plody zase uschovala a já jsem děkoval Bohu, že je šéfová na dovolené. Přistoupil jsem k Božence a zeptal se jí, jak to dělá, že umí tak krásně psát.

,,Umím i jiné věci,“ odsekla dívka nedočkavě. To už jsem na nic nečekal a šel jsem zamknout dveře kanceláře. V Božence jsem za chvíli našel zalíbení

,,Boženko, já už ti žádné korektury dělat nebudu,“ sliboval jsem ji před vyvrcholením.

Přirážela jako divá a ve vidině toho, že se proslaví jako bylinkářka, začala sténat blahem.

Potom se rychle oblékla, zanechala na stole několik rukopisů o cibuli a jahodníku a byla pryč.

Nemohl jsem se z toho vzpamatovat a začetl jsem se do jejich řádků. Ano, cibuli jí ponechám, sliboval jsem si a okamžitě ji zařadil do dalšího čísla.

Po třech dnech se vrátila šéfová a já byl podroben křížovému výslechu.

,,Redaktor je od slova korigovat,“ upozorňovala mě a začala škrtat. Z Boženčiny cibule zbyla během chvíle jenom slupka a já už viděl, že mám po prémiích. Když ale zvedla prst a začala ho obracet proti sobě všiml jsem si rozepnutého knoflíčku u její blůzky. Ten den jsem ztrátu premií zažehnal.

Další zajímavé informace naleznete taky na naši Facebook stránke!

 
Nejčtenější články
Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Kříž patří mezi nejznámější symboly na světě.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Smrtící elixír krále Kristiána

Smrtící elixír krále Kristiána

Tycho Brahe, dánský astronom, který patřil mezi prvořadé vědecké kapacity rudolfínského dvora, nenajde zřejmě klid ani po smrti.

Více »

Pozor na rozpraskané paty

Pozor na rozpraskané paty

Na rozpraskané paty trpí velký počet lidí.

Více »

 
Odsávači energie

Odsávači energie

V negativních oblastech rostou stromy a trávy, které potřebují hodně vláhy. Jehličnany, lípa a bříza se těmto zónám vyhýbají, protože v nich začínají rychle chřadnout. Pokud mezi jasnou zelení vodomilných rostlin uvidíte zežloutlé listy břízy nebo lípy, mějte se na pozoru.

Více »

 
Nevinné koření

Nevinné koření

Hořčice je žádaná pochutina. Staří Řekové nazývali hořčici sinapi, „to otužuje oči“. Zřejmě proto, že po ní oči slzí. Slovem hořčice se může označit rostlina, její semena i kořen.

Více »

 
Magistrála zázraků

Magistrála zázraků

Na východě Čech, přesněji u tzv. Cikánského kříže, jsou pohřbeni žoldnéři z napoleonských válek včetně významného francouzského generála. U hromadného hrobu měli postávat ještě v 19. století různí věštci, kteří uměli znamenitě hádat z ruky a vykládat karty.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min