Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vaše erotické příběhy - Sex je důležitý

Kdysi někdo napsal, že redaktor se pozná tak, že ze článku vždy vyškrtne tu nejduležitější větu. U nás bych to trochu poopravil. Ze článku o šedesáti řádkách musí zbýt jenom jedna věta, zbytek předělávám. Šéfová je toho názoru, že redaktor je od slova redikovat a tudíž se musí zrušit všechno. Dopisovatelé sice zírají, ale za nějaký čas si zvyknou všichni.

 

Ne tak, Boženka, která se zaobírá bylinkami a poradnou pro ženy.

,,Pane redaktore,“ začala jednou ve dveřích. ,,Když napíšu, že sex je důležitý pro rozvoj osobnosti a vy mi potom otisknete, že důležité osobnosti se rozvíjejí v sexu, tak to opravdu není totéž. Navíc jste mi z mandragory seškrtal její čarovné vlastnosti spojené s láskou a vepsal jste tam, že se sbírala pod šibenicí a největší účinek měla, pokud byla postříkána semenem oběšence. Můžete mi vysvětlit, který oběšenec měl náladu na to, aby si před smrtí užil sám se sebou?“

,,Ale Boženko,“ chlácholil jsem ji. ,,Buďte ráda, že vám z té mandragory zbyl alespoň nadpis. Víte, že ten ponechávám jen těm nejlepším dopisovatelům?“ Boženka zamžourala očima a poprosila mě o papírový kapesníček. ,,Snad nebudete plakat, Boženko,“ polekal jsem se.

šéfredaktorka

,,To mě ani nenapadne,“ odsekla. ,,Mám rýmu.“

Podal jsem jí kapesník a chtěl jí nějak potěšit.

,,Boženko,“ pravil jsem, ,,možná se mi do dalšího čísla podaří propašovat věty dvě. Už mám dokonce vymyšleno, které. První a poslední.“

,,Pche!“ udělala a provokativně si sedla naproti mně. Dala si nohu přes nohu a její kratičká sukně se povytáhla tak, že jsem měl možnost zahlédnout lem jejich kalhotek.

,,Dobrá,“ usoudil jsem, ,,budou tam tři.“

Boženka před sebe vztáhla ruku, vztyčila ukazováček a obrátila jej proti sobě.   ,,Sem se dívej, redaktorskej!“ ukázala na svou vypjatou hruď a povolené knoflíky u halenky.

,,Čtyři, Boženko, čtyři,“ sliboval jsem. Ona natáhla ruku a ukázala všech pět prstů.

,,Říkám pět,“ nenechala se odbýt. ,,Mám pětky, tak jich tam budu mít pět.“

Na pravdivost svých slov si vytáhla podprsenku až ke krku a z ní vypluly dva nádherné balony. Sice trošku těžké, ale měly svůj půvab. Zůstal jsem sedět jako opařený a pozoroval ji v plné kráse. Nijak se něměla k tomu, aby ty dva krásné plody zase uschovala a já jsem děkoval Bohu, že je šéfová na dovolené. Přistoupil jsem k Božence a zeptal se jí, jak to dělá, že umí tak krásně psát.

,,Umím i jiné věci,“ odsekla dívka nedočkavě. To už jsem na nic nečekal a šel jsem zamknout dveře kanceláře. V Božence jsem za chvíli našel zalíbení

,,Boženko, já už ti žádné korektury dělat nebudu,“ sliboval jsem ji před vyvrcholením.

Přirážela jako divá a ve vidině toho, že se proslaví jako bylinkářka, začala sténat blahem.

Potom se rychle oblékla, zanechala na stole několik rukopisů o cibuli a jahodníku a byla pryč.

Nemohl jsem se z toho vzpamatovat a začetl jsem se do jejich řádků. Ano, cibuli jí ponechám, sliboval jsem si a okamžitě ji zařadil do dalšího čísla.

Po třech dnech se vrátila šéfová a já byl podroben křížovému výslechu.

,,Redaktor je od slova korigovat,“ upozorňovala mě a začala škrtat. Z Boženčiny cibule zbyla během chvíle jenom slupka a já už viděl, že mám po prémiích. Když ale zvedla prst a začala ho obracet proti sobě všiml jsem si rozepnutého knoflíčku u její blůzky. Ten den jsem ztrátu premií zažehnal.

Další zajímavé informace naleznete taky na naši Facebook stránke!

 
Nejčtenější články
Váhy, Štír, Střelec – Charakteristický horoskop pro všechna znamení III.

Váhy, Štír, Střelec – Charakteristický horoskop pro všechna znamení III.

Náš seriál pokračujeme charakteristikou Vah, Štíra a Střelce.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Víte, jak se jmenují?

Víte, jak se jmenují?

Velikonoce slavíme vždy první neděli po úplňku, který nastane po jarní rovnodennosti. Už víme, že Velikonoce jsou sice především svátkem církevním, který je spojen s osudovými dny Ježíše, ale mají i pohanské zvyklosti jsou jejich součástí.

Více »

Tradice Velikonoc napříč světem

Tradice Velikonoc napříč světem

Největší křesťanské svátky v roce i pohanské jarní tradice má každá země jiné, v mnoha zemích je spojuje symbol barevných vajíček i pomlázky.

Více »

 
Dubnové zdraví

Dubnové zdraví

Játra jsou orgán, který je nepostradatelný. Bez nich lidské tělo nefunguje. Játra jsou nejdůležitější „chemickou továrnou“ pro zpracování sacharidů, tuků a bílkovin, vyrábí žluč, hormony a má také úlohu „zásobovacího skladu“.

Více »

 
Pestare suo pesto

Pestare suo pesto

Utlučte své domácí Pesto alla genovese neboli zelenou bazalkovou omáčku stejně jako Italové z Janova.

Více »

 
Co doporučuje vaše znamení?

Co doporučuje vaše znamení?

Je tu jaro. Stále však platí rčení „duben, ještě tam budem“ (totiž za březnovými kamny). Ale co odpovíte, až se vás vaše vlastní tělo zeptá, co jste dělali, že máte problém se svléct do plavek?

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min