Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Nedoceněná síla

Přemýšlíte o slovech, která vyslovíte? Nejen vůči sobě, ale také vůči druhým? Nezáleží, zda ti druzí patří do vaší rodiny nebo ne, efekt to mívá stejný. Mám pro vás dnes takový příběh, který právě ukazuje to, že v první řadě mají naše slova vliv na nás.

 

Navštívila mě mladá žena v rámci domluvené schůzky. Chtěla miminko, ale stále se nedařilo. Ve tváři jí tančil jemný úsměv, ostýchavě se představila. Pozvala jsem ji dál, nalila do šálku právě uvařený čaj a posadily jsme se společně ke stolu. Měla jsem dojem, že počáteční pocity jí evokovaly návštěvu u lékaře. Nechala jsem ji mluvit o všem, co myslela, že je pro nás dvě a naši společnou práci, důležité. Když skončila a vyčerpala i své domněnky, začala jsem jí pokládat cílené dotazy, abychom se dostaly na místa, o kterých mladá paní běžně nemluví.

mladá žena

Dětství prožila, podle svých slov, bez zásadních problémů či excesů v rodině. Coby dítě školou povinné a i na učňáku byla oblíbená, prospěch lepší průměr. V manželství je spokojená. Práce sice není to, o čem snila, ale nechá ji velmi slušně vydělat a není to dřina. S manželem opravují dům, kde žijí s jeho matkou a s níž si sama velmi dobře rozumí. Je jí bližší než vlastní matka, tak vše vidí více než pozitivně. Jen kdyby už se to miminko povedlo. Došly jsme ke zdravotní stránce. Oba prý jsou po lékařských vyšetřeních zdrávi, není medicínský důvod k tomu, aby tu bylo jakékoliv podezření, že by některý z nich byl neplodný. Zvažovali umělé oplodnění, ale než k němu přistoupí, chtějí vyzkoušet i jiné možnosti. Tzv. alternativu.

Dosud jsme nenašly v jejím životě něco, co by mohlo ovlivňovat její energie natolik, aby neotěhotněla, tak jsem se začala vyptávat na rodinu. Přes to, že si s matkou příliš nerozuměla, přijímala ji takovou, jaká byla, a jejich vztah byl celkem na běžné úrovni. Respektovaly se a tolerovaly. Avšak první, velmi citelnou reakci, jsem viděla, jakmile jsme došly na prarodiče. Konkrétně vztah s babičkou s otcovy strany, byl velmi vypjatý a každé jejich setkání bylo stále vyhrocenější. Podle vnučky byla babička panovačná, zlá a nechovala k celé rodině zrovna hezky. Při posledním setkání došlo ke konfliktu, který vyústil do velmi ostré výměny názorů, a padla velmi tvrdá slova. Mladá žena své babičce vmetla do tváře, že za svého života nikdy její dítě neuvidí. 

Výraz ve tváři osoby, která seděla naproti mně u stolu, byl více než výmluvný a bylo okamžitě vidět, že přišlo uvědomění. Obrovská síla emocí a její srdceryvný pláč, a velmi nahlas zaznělo jedno maličké slovo: „AHA!“ A po půldruhém roce jsem se dověděla, že mají půlroční zdravou holčičku.

Jak málo stačí k tomu, abychom ovlivnili svůj budoucí život, že? Přemýšlejte o svých slovech, zda více než druhému, neublíží vám samým. 

Další zajímavé informace naleznete taky na naší Facebook stránce!

 
Nejčtenější články
Vymírání mořských panen

Vymírání mořských panen

Kdo jsou vlastně legendární mořské panny?

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Tady a teď

Tady a teď

Můj život se obrátil o 180 stupňů, ale jak se říká, nic se neděje jenom tak. To znamená, že v tuto chvíli se učím přijímat, co mi přináší a ukazuje. On se ten důvod ukáže v pravou chvíli.

Více »

Vodohospodářství

Vodohospodářství

Lidské tělo a voda. Zadržování vody v těle má své průvodní jevy, které lidem znepříjemňují život. Ať již jde o otoky v různých částech těla nebo o nedařící se pokusy o zbavení se kilogramů navíc. Jednomu by se nechtělo věřit, ale je to tak.

Více »

 
Vzhůru k nebesům!

Vzhůru k nebesům!

Možná opravdu lidé závidí ptákům od pradávna. A začali přemýšlet nad způsoby, jak by se jim mohlo podařit létat. Technický pokrok, lidský um a práce byly zúročeny a lidem se to podařilo. Díky převratným objevům si právě nyní připomínáme první let do vesmíru.

Více »

 
Věděli jste, že…?

Věděli jste, že…?

V minulém týdnu nastal měsíc duben. 1. dubna už tradičně nazývám aprílem. Nechali jste se vyvést? Já ano, dokonce několikrát! A totéž si můžeme zopakovat poslední den dubna.

Více »

 
Stres a znamení zvěrokruhu

Stres a znamení zvěrokruhu

Máme tu jaro, přesto mnozí z nás velmi nepříjemně prožívají současnou situací. Stres je bohužel všudypřítomný, ale máme tady radu, jak byste mohli využít takovou malou pomůcku.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Wendy Axon Soucitný Věštec

Wendy Axon

Jdi za svými sny, dokud stojíš na nohou.Takto zní mé motto. Studiu a provozování esoteriky se zabývám přes 15 let. Sv...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:716

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min