Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Jak se bránit nevěře

Nevěra je, byla a bude. Dříve byla sice poněkud víc skrytá, přesto se rodily nemanželské děti.

 

V současné době neustále přibývá žen, které jsou ochotny vyspat se s vaším miláčkem a za trochu něhy šly by světa kraj… Přiznejme si, že ani miláček nebude dlouho odolávat. Pokud ona „samička“ umí dobře vystrčit lokty (a jiné tělesné části), bude ho to za ní táhnout přes míle daleko. A když bude v posteli lepší jak vy, má téměř vyhráno. Mají vůbec manželky a přítelkyně šanci se nevěře ubránit?

nevěřa

Řekněme si to na rovinu a otevřeně – nemají. Mohou ale udělat hodně pro to, aby nevěře zamezily. V první řadě nesmějí brát vztah jako samozřejmost. I když máte navlečený prstýnek, může k rodinné tragédii dojít. A ne snad proto, že by byl muž jen nevěrný, z toho budete mít traumatický zážitek jen vy, daleko horší bude, pokud se zamiluje. To poznáte celkem snadno – jinak nerudný muž bude trávit hodiny na počítači a v noci mu budou chodit podezřelé zprávy, navíc se bude usmívat i tehdy, když ho pošlete s odpadkovým košem. Důležité je, aby žena muži projevovala neustále zájem (ano, i po dvaceti letech), aby doma chodila upravená, měla chuť na sex a dopřála si čas i na svoje koníčky a zájmy. Pokud k tomu dobře navaříte a použijete milý (ne lstivý) úsměv, můžete se těšit na to, že k nevěře nedojde. Proč by také muž chodil „zanášet“ jinam, když má poklad doma, ve své ložnici.

 
Nejčtenější články
Jak na svědění kůže?

Jak na svědění kůže?

Kortikoidy jsou sice jedny, ale i tak si můžeme pomoci se svěděním kůže bez nich.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Jak si pomoci k rovnováze

Jak si pomoci k rovnováze

Všichni víme, že existují různé možnosti, kterými si člověk při různých obtížích může pomoci. Je jasné, což se osvědčilo, že nejlepší je chodit co nejvíce do přírody. Mimo vliv civilizačních výdobytků jako je hluk, smog, elektromagnetické záření apod. Ale pokud zrovna nemůžeme „vypadnout“, můžeme si pomoci něčím, co z té přírody pochází a má schopnosti nám pomoci.

Více »

Rostliny a energie

Rostliny a energie

Víte, že i rostliny mohou být energetickými upíry a jiné nám dokážou energii předat?

Více »

 
První bylinky pod sněhem

První bylinky pod sněhem

Na čerstvé bylinky nemusíte čekat. První najdete už pod posledním sněhem, na zahradě, na louce i v lese.

Více »

 
Už se chystáte?

Už se chystáte?

Vždy, když jsem se rozhlédla v létě o prázdninách u babičky po zahradě, myslela jsem si, že jsem v pohádce. Protože dům stál na kraji krásného města, aut ulicí jezdilo velmi málo, byl na zahradě nádherný klid. Slyšela jsem jenom, jak bzučí včelky a ševelí listí v mírném vánku.

Více »

 
Kostival lékařský

Kostival lékařský

Latinské jméno kostivalu, symphytum, je původem řecké a znamená spojovat, pojit, lepit. Kostival se používal už v dávné minulosti na urychlení hojení zlomenin a pohmožděnin. I v dnešní době se velmi dobře osvědčuje coby bylina podporující hojení poraněných šlach a vazů. Významně urychluje hojení pohmožděnin a krevních výronů.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min