Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Jak se bránit nevěře

Nevěra je, byla a bude. Dříve byla sice poněkud víc skrytá, přesto se rodily nemanželské děti.

 

V současné době neustále přibývá žen, které jsou ochotny vyspat se s vaším miláčkem a za trochu něhy šly by světa kraj… Přiznejme si, že ani miláček nebude dlouho odolávat. Pokud ona „samička“ umí dobře vystrčit lokty (a jiné tělesné části), bude ho to za ní táhnout přes míle daleko. A když bude v posteli lepší jak vy, má téměř vyhráno. Mají vůbec manželky a přítelkyně šanci se nevěře ubránit?

nevěřa

Řekněme si to na rovinu a otevřeně – nemají. Mohou ale udělat hodně pro to, aby nevěře zamezily. V první řadě nesmějí brát vztah jako samozřejmost. I když máte navlečený prstýnek, může k rodinné tragédii dojít. A ne snad proto, že by byl muž jen nevěrný, z toho budete mít traumatický zážitek jen vy, daleko horší bude, pokud se zamiluje. To poznáte celkem snadno – jinak nerudný muž bude trávit hodiny na počítači a v noci mu budou chodit podezřelé zprávy, navíc se bude usmívat i tehdy, když ho pošlete s odpadkovým košem. Důležité je, aby žena muži projevovala neustále zájem (ano, i po dvaceti letech), aby doma chodila upravená, měla chuť na sex a dopřála si čas i na svoje koníčky a zájmy. Pokud k tomu dobře navaříte a použijete milý (ne lstivý) úsměv, můžete se těšit na to, že k nevěře nedojde. Proč by také muž chodil „zanášet“ jinam, když má poklad doma, ve své ložnici.

 
Nejčtenější články
Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

12 hvězdných znamení (jinak znamení zvěrokruhu nebo znamení Zodiaka),

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Klidný spánek s Reishi

Klidný spánek s Reishi

Hypnotika jsou jednou z nejvíce zneužívanou skupinou léků. Pokud někdo začne brát pravidelně léky na spaní, ocitne se v začarovaném kruhu a není cesty ven. Návyk mají většinou ženy po posttraumatickém zážitku či jsou-li delší dobu v depresích.

Více »

Kdo je energetický upír?

Kdo je energetický upír?

Kdo je energetický upír a kdo dárce, to se dá mezi lidmi docela dobře zjistit. Stačí si položit několik základních otázek.

Více »

 
Březové slzy

Březové slzy

List břízy se už dávno používal v čajích s urologickými a revmatologickými indikacemi. Je to jedno z hlavních a nejužívanějších působení tohoto stromu, které je dáno vysokým obsahem hořčin, tříslovin, éterických olejů, pryskyřic a saponinů.

Více »

 
Vaše erotické příběhy - Společnice

Vaše erotické příběhy - Společnice

Věděla jsem, že můj známý podniká, ale nijak jsem se o to nestarala. Jednoho dne mě pozval na kafe. Byla jsem na něho i jeho příbytek trochu zvědavá, proto jsem neodmítla. Toho odpoledne bylo škaredé počasí, hledala jsem jeho adresu a pořádně jsem zmokla. Mokrá halenka se mi přilepila na tělo a bosé nohy mě začínaly studit. Domovní dveře byly otevřené a já jsem uřícená vyběhla do prvního patra. Zazvonila jsem a konečně zarachotily klíče v zámku.

Více »

 
Vaše erotické příběhy - Čarodějka

Vaše erotické příběhy - Čarodějka

Byla poněkud kuriózní dítko matky přírody. Ale kdyby všechny ženské byly na jedno brdo, nestálo by za to je uhánět. Z Gizely byli na větvi všichni chlapi v divadle. Ženské taky. Ty soudily, že se Gizela v našem souboru náramně rychle orazila. Bylo to jinak. Ona už oražená přišla, jestli se u ní dá o oraženosti mluvit.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min