Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Jak se bránit nevěře

Nevěra je, byla a bude. Dříve byla sice poněkud víc skrytá, přesto se rodily nemanželské děti.

 

V současné době neustále přibývá žen, které jsou ochotny vyspat se s vaším miláčkem a za trochu něhy šly by světa kraj… Přiznejme si, že ani miláček nebude dlouho odolávat. Pokud ona „samička“ umí dobře vystrčit lokty (a jiné tělesné části), bude ho to za ní táhnout přes míle daleko. A když bude v posteli lepší jak vy, má téměř vyhráno. Mají vůbec manželky a přítelkyně šanci se nevěře ubránit?

nevěřa

Řekněme si to na rovinu a otevřeně – nemají. Mohou ale udělat hodně pro to, aby nevěře zamezily. V první řadě nesmějí brát vztah jako samozřejmost. I když máte navlečený prstýnek, může k rodinné tragédii dojít. A ne snad proto, že by byl muž jen nevěrný, z toho budete mít traumatický zážitek jen vy, daleko horší bude, pokud se zamiluje. To poznáte celkem snadno – jinak nerudný muž bude trávit hodiny na počítači a v noci mu budou chodit podezřelé zprávy, navíc se bude usmívat i tehdy, když ho pošlete s odpadkovým košem. Důležité je, aby žena muži projevovala neustále zájem (ano, i po dvaceti letech), aby doma chodila upravená, měla chuť na sex a dopřála si čas i na svoje koníčky a zájmy. Pokud k tomu dobře navaříte a použijete milý (ne lstivý) úsměv, můžete se těšit na to, že k nevěře nedojde. Proč by také muž chodil „zanášet“ jinam, když má poklad doma, ve své ložnici.

 
Nejčtenější články
Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

12 hvězdných znamení (jinak znamení zvěrokruhu nebo znamení Zodiaka),

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Letní dny  s rakem

Letní dny s rakem

Rak je skvělý partner nejen na rodinnou dovolenou. Jeho vřelé city, komunikační dovednosti i přátelská povaha ladí s každým letním dnem. Jako parťák je rak ten nejlepší!

Více »

Kuchyně i lékárnička

Kuchyně i lékárnička

Vrátila jsem se po dovolené a na zahradě mě přivítal strom. Copak o to, kdyby to byl strom, ale on je to libeček, který vytáhl své lodyhy s květy! Nádhera!

Více »

 
Cvičení a znamení horoskopu

Cvičení a znamení horoskopu

Mnozí z nás v sobě nosí konflikt ohledně stravování či pohybu. V každém období najdeme něco, co nás láká chutí nebo sezónní dostupností. A pak vymýšlíme, kterak ze sebe dostat nadbytečná kila do plavek nebo do oblečení, které zrovna bude aktuální.

Více »

 
Alchymie berberského kuskusu

Alchymie berberského kuskusu

Kuličky spařené pšenice, prosa nebo ječmene neboli severoafrický kuskus. Dnes oblíbený i u nás, původně Couscous , tradiční pokrm Berberů.

Více »

 
Třetí oko

Třetí oko

Zní vám název dnešního příspěvku tajuplně? Jde o tajemství, magii nebo výmysl? Spadá to do kategorie „věřte – nevěřte“ nebo je třeba začít trénovat a vyživovat?

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Laura Věštec

Laura

Léčitelka, zdravotní diagnostička, čínská terapeutka, psychoterapeutka a psychoanalytička, kinezioložkaa regresní ter...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:405

0900 700 650 - 2 EUR/min