Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Čarování

Neustále se mluví o pozitivním myšlení, ale často neumíme najít ten správný způsob použití. Pozitivní myšlení není totiž o tom, že i když se budete cítit pod psa, tak se budete celý den culit na své okolí jako někdo, kdo svůj rozum ztratil a je v nenávratnu. Jde především o to, že budete používat své myšlenky k budování šťastného a spokojeného života.

 
Naše myšlenky vznikají z našich zkušeností nebo přesvědčení, které jsme získali od našich předků či okolní společnosti. Horko těžko se nám daří, když si uvědomíme, že přesvědčení a názory pro nás nejsou zrovna nejvhodnější. Že vnitřně máme naprosto odlišný názor. 

Současná společnost je naladěna vesměs negativně. Není třeba být příliš konkrétní, protože sami víte nejlépe, co je pro vás nepřijatelné, co je pro vás stresují a vyvolává nepříjemné pocity. Naše myšlenky, i díky kolektivnímu vědomí, se spíše odvíjejí do negace. Navíc si vůbec neuvědomujeme, že negativní myšlenky přitahují negativní situace.

pozitivní myšlení

Negativita je vidět na každém kroku. Lidé se mračí, vzájemně se omezují, urážejí, o zdvořilosti se již téměř nemůžeme bavit. Kam se poděla mužská galantnost k ženám, uctivé chování mládí ke stáří, přednost ve dveřích či uvolnění místa, lidská ohleduplnost a soucit? No, to nechám na každém… nechť se ptá svého svědomí. A k tomu přispívá i momentální situace, která vyvolává silné emoce.

Avšak zde vidím jeden důležitý aspekt. A to jsou v podstatě výchovné vlivy na nejmladší generaci, na děti. Rodiče jsou vystresovaní, mají pocit, že neustále něco musí, děti mají v podstatě buď obrovský dril, protože se neustále „něco musí dělat“ nebo si dělají naprosto vše, co se jim zamane. Za nějaký čas rodiče nechápou, že s dítětem jsou potíže. A co s tím?

Je třeba zklidnění a srovnat si priority. Samozřejmě, že jejich žebříček se mění i s věkem a zkušenostmi. V současná společnost bývá na prvním místě matériál – peníze, materiální bohatství, kariéru. Bohužel aspekty jako je právě úcta, radost, rodinná sounáležitost, možnost vychutnávat si darů života, jimiž jsou i naše děti, chybí a máme zde obrovské rezervy. 

Tak velkou negaci však tvoří právě naše myšlenky. Neumíme to jinak, protože jsme se to naučili. Co takhle zkusit jinak myslet? Zkusme přehodnotit myšlenky, své priority a zjistěte, co ve svém životě vlastně chcete. Možná zjistíte, že ty myšlenky, které se vám v hlavě rodí, nejsou ani vaše a svůj život můžete změnit! Čarujte se svými myšlenkami, čarujte se svým životem tak, aby se líbil především vám, abyste žili svůj vlastní život.

 
Nejčtenější články
Upír – mýtus nebo legenda?

Upír – mýtus nebo legenda?

Na počátku všeho nebylo nic jiného, než strach z mrtvých a z toho, že se jednou vrátí. Podle legend mohl každý mrtvý škodit živým, pokud zemřel za tajemných okolností. Upír je nemrtvou bytostí, která saje krev a neodráží se v žádném zrcadle.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Scénář?

Scénář?

Někdy ve mně příběhy těchto filmů dokázaly vyvolat husí kůži a přitom i pocit, že možná nejsou daleko od reálné možnosti. Představa toho, že některý tento příběh by lidstvo na světě mohlo prožívat, se mi nelíbila.

Více »

Téma dne

Téma dne

Lidská buněčná paměť skrývá mnohá tajemství. Koučové, psychoterapeuti, vyznavači různých ezoterických směrů, ale i někteří lékaři hovoří o modelech a vzorech jednání, které máme v sobě zakořeněné, a nejsou tak docela pravdivé. Velmi často jde o peníze.

Více »

 
Proč právě teď?

Proč právě teď?

Jsme omezeni v aktivitách, v sociálních vazbách, jsou situace, které ne vždy dělají dobře naší nervové soustavě, psychice. Mám dnes pro vás typ, jak si pomoci nejen po fyzické, ale i po psychické stránce.

Více »

 
Rozjímání nad hromadou skořápek

Rozjímání nad hromadou skořápek

Sobota byla deštivým dnem. Bylo tmavo a ponuro. Nakonec se není čemu divit, je říjen a příroda se pomalu připravuje na zimní odpočinek. A protože se mi sešlo větší množství ořechů, je čas se sednout a vyloupat je.

Více »

 
Letošní třetí

Letošní třetí

Je v plném proudu. Třetí roční období. Období, které nás vede do klidu, k odpočinku. Ale ještě stále pracujeme s tím, abychom zpracovali všechnu úrodu, zazimovali své zahrady, balkóny, parapety… Už je chladno. Na horách napadl první sníh.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tyna Kyvadlo Věštec

Tyna

Výkladu karet se věnuji již několik let... Každý člověk je jiný, proto pro každého mám jiný způsob výkladu. Tím, že p...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:364

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Wendy Axon Soucitný Věštec

Wendy Axon

Jdi za svými sny, dokud stojíš na nohou.Takto zní mé motto. Studiu a provozování esoteriky se zabývám přes 15 let. Sv...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:716

0900 700 650 - 2 EUR/min