Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vinobraní

Většina z nás, kteří máme vinný mok v oblibě, již má vytipovány své značky, chutě a přívlastky vín. Avšak je možné, že se inspirujete naším malým horoskopem a zjistíte, že znamení horoskopu vám skýtá nové volby. Pokud chcete zjistit, zda tomu tak je, čtěte dál!

 

Beranům se nedá upřít, že mají své specifické chutě a ani ve volbě vína nejsou pozadu. Je faktem, že většina z nich možná upřednostní jiný alkohol, ale pokud můžeme doporučit, volte vína, která se vyrábějí stejně komplikovaně, jaké bývá občas vaše chování. Vyzkoušejte některé oranžové víno, které vám připomene oheň vašeho srdce a energii vašeho života.

Vinobraní

Býci v preferují víno červené. Výrazně červené. Vaše požitkářství zajisté ocení taková vína, která dostávají specifickou péči, jsou náročnější na výrobu a tedy stejně tak ohodnocené cenou. A pokud chcete něco nového, určitě bychom doporučili nějaké italské, které má v sobě zastoupení drsných hor, jižního slunce a italského umu.

Blížencům budou imponovat vína francouzská. Ta jemně nasládlá, která mohou pít při každé příležitosti a odrážejí jejich dobrodružnou povahu. Chuť ovoce či medu a vůně sladkých květů vás přivede ke snovým pocitům, které vám pomohou snovat nové, dobrodružné a zážitkové plány vašeho života.

Protože Raci mlží o všem, co se týká jejich života, můžete je „nachytat na švestkách“ i při výběru vína. Zvolíte-li nějaké to drsnější, které se pěstuje v horách, má v sobě drsnou chuť tvrdé práce, přesně tím se jim trefíte do gusta. Nezapomeňte, že taková vína potřebují před konzumací alespoň půl hodiny „větrat“.

Pokud jde o Lvy, není třeba příliš mnoha slov. Ať žena či muž, v žádném případě neuděláte chybu, nabídnete-li šampus. Takováto nabídka bude patřičně oceněna. Nemáte-li šampaňské, zkuste alespoň velmi kvalitní šumivé víno!

Panny, protože jsou „puntičkáři“, budou vyžadovat i stejným způsobem vyrobené víno. Pečlivě pěstovaná vinná réva a stejně pečlivý způsob výroby vína podle tradičních postupů vám zajistí úspěch u osoby, které toto víno předložíte. Co takové rulandské modré?

Diplomatické Váhy volí taková vína, která jsou zárukou kvality, tradice, ale také určité univerzality. Víno, které se může podávat k jakémukoliv jídlu či příležitosti, to je víno, kterým učiníte zadost člověku ve znamení Vah. 

Znamení, jež je nesmírně přitažlivé, ale také dokáže tvořit závislé vztahy, jsou Štíři. Pokud budete nabízet víno jim, volte víno vzbuzující vášeň. Že si nejste jisti, které to má zrovna být? Určitou asociací ke Štírům jsou višně v čokoládě. Co tedy zvolit například Cabernet Sauvignon?

Střelci jsou významnými konzumenty piva. Avšak pokud si vyberou víno, bude to víno spíše takového druhu, které budou cítit jako lék. A které víno se podává jako léčivé? Často bylo významně obohaceno železem či jako se tak říká, že se pije červené víno „na krvinky“.

Ani Kozoroh není výjimkou a mezi jeho oblíbenými víny najdeme především vína červená, jež mají svůj domov v romantické Francii. Francie se může pochlubit mnoha světově proslulými lokalitami, kde se víno pěstuje a vyrábí po staletí. A Kozorohy vezmeme spíše do oblasti Bordeaux. Dobrou chuť!

Vodnáři si tak vlají v tom větru a vůbec jim nevadí poznávat cokoliv nového. Často si vybírají víno podle ročního období či nálady a v podstatě nelze říci, zda mají více v oblibě bílé či červené. Takže spíš možná bude na místě otázka zároveň s ukázkou láhve, kterou si vyberou.

Ryby jsou výrazně své osobnosti, a proto se budou vymykat i ve výběru vína. Pokud chcete uctít osobu, jež nenarodila ve znamení Ryb, uděláte si očko, nabídnete-li lehké šumivé víno, které není slazené a má dobrodružnou chuť. Nevíte, které to je? Oslovte someliéra!

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min